Zakupy 4

28 lipca 2017 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Te akurat trudno dostac, bo takiej wersji już nie produkują ,a bardzo je lubię. Mozna kupić czasem na ebayu, ale są bardzo drogie-a tester kosztował 125 zł.

Czy to te perfumy?
28 lipca 2017 20:47 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Czy to te perfumy?

Nie, nie. Te akurat mi nie podobają się tak na całej linii.
To te. Tylko korka nie  miały.

28 lipca 2017 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie, nie. Te akurat mi nie podobają się tak na całej linii.
To te. Tylko korka nie  miały.

Pacz,jacy są ludzie...nawet korek zajumali...
28 lipca 2017 21:07 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Pacz,jacy są ludzie...nawet korek zajumali...:hihi:

I jeszcze kilka militrów ktoś upił...
29 lipca 2017 15:17 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

I jeszcze kilka militrów ktoś upił...:placze1:

A czy to nie była " sprzedaż" testerów używanych w sklepach? Kiedyś tam, kupiłam taki za nieduże pieniądze, bezpośrednio w drogerii.
29 lipca 2017 15:19 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

A czy to nie była " sprzedaż" testerów używanych w sklepach? Kiedyś tam, kupiłam taki za nieduże pieniądze, bezpośrednio w drogerii.

Tak to jest tester- 100 ml, tyle że kupiłam na allegro.
29 lipca 2017 15:29 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tak to jest tester- 100 ml, tyle że kupiłam na allegro.

Ja wiem,że tester,tylko ja pisałam o już używanym w sklepie  bo ja taki nabyłam
29 lipca 2017 15:30 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Ja wiem,że tester,tylko ja pisałam o już używanym w sklepie :-) bo ja taki nabyłam

Ale tak w stacjonarnej drogerii to chyba nie jest tak łatwo dostac? Gdzie kupiłaś?
29 lipca 2017 16:10 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ale tak w stacjonarnej drogerii to chyba nie jest tak łatwo dostac? Gdzie kupiłaś?

Drogeria nie sieciowa, w moim mieście... nabyłam wtedy 2 sztuki Boss Orange i Jacobs ,ten z tej serii co miały zakrętki z kapeluszami...
01 sierpnia 2017 18:28 / 6 osobom podoba się ten post
Już miałam nic nie kupować, ale przypomniałam sobie że nie mam żadnych klapeczek na urlop i zobaczyłam takie ładne, świecące, zupełnie nie w moim guście. ...kupiłam.
A żeby było jeszcze śmieszniej to kupiłam też spodnie ozdobione kryształkami, kompletnie mi odbiło 
Spodnie są granatowe, później kieszenie przykryję bluzką i będzie git. 

01 sierpnia 2017 18:49 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Już miałam nic nie kupować, ale przypomniałam sobie że nie mam żadnych klapeczek na urlop i zobaczyłam takie ładne, świecące, zupełnie nie w moim guście. ...kupiłam.
A żeby było jeszcze śmieszniej to kupiłam też spodnie ozdobione kryształkami, kompletnie mi odbiło :smiech3:
Spodnie są granatowe, później kieszenie przykryję bluzką i będzie git. 

Przynajmniej w tym szaleństwie jest metoda. 
01 sierpnia 2017 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
Basiu, nie cytuję, bo się rozciągnęłas ale ja też mam japonki z kryształkami. Z Tedi'ego. Za 3 euraski A poważnie, to doskonale mi się w nich pracuje. A ja dziś też popełniłam klapki. Niziutki obcasik, leciutkie...Wyprzedaż mnie zachęciła i dopadłam  Fotki nie będzie, bo: 1. prym wiodą szpilki, a to nie moja bajka
2. nie chce mi się fotek robić i zmniejszać itd....
mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003
01 sierpnia 2017 19:27 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Basiu, nie cytuję, bo się rozciągnęłas :oczko1: ale ja też mam japonki z kryształkami. Z Tedi'ego. Za 3 euraski :uśmiech ona: A poważnie, to doskonale mi się w nich pracuje. A ja dziś też popełniłam klapki. Niziutki obcasik, leciutkie...Wyprzedaż mnie zachęciła i dopadłam  Fotki nie będzie, bo: 1. prym wiodą szpilki, a to nie moja bajka
2. nie chce mi się fotek robić i zmniejszać itd....
mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003

3 ojro? Kurczę to ja zbyt rozrzutna jestem, 17.99. 
Nie przeżyję, 3 paczki fajek jestem w plecy. 
01 sierpnia 2017 19:42 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

3 ojro? Kurczę to ja zbyt rozrzutna jestem, 17.99. 
Nie przeżyję, 3 paczki fajek jestem w plecy. 

Luzik Ja przypadkiem na nie trafiłam w wymienionym sklepiku, a tam to chyba takie cudeńka plastikowe do 5 euro kosztują No, ale ja nie przeliczam nic na fajki. Bom wolna Kobietka jest ! Od nałogu. Tego
01 sierpnia 2017 19:53 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Luzik :uśmiech ona:Ja przypadkiem na nie trafiłam w wymienionym sklepiku, a tam to chyba takie cudeńka plastikowe do 5 euro kosztują :uśmiech ona: No, ale ja nie przeliczam nic na fajki. Bom wolna Kobietka jest ! Od nałogu. Tego :niesmialy:

Te moje to takie bardziej gumowe że tak powiem niż plastikowe, co nie zmienia faktu że przepłaciłam, a tylko 8 dni będą używane. 
Chwała Tobie żeś wolna od nałogu....tego.
Ja jeszcze muszę dojrzeć do decyzji tej.