Zakupy 4

10 sierpnia 2017 11:39 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Masz śliczną szyję,takie korale tylko podkreślają jej urodę. Pasują ci.

Zaczynam sie już ewidentnie "sypać"  Trzeba się z tym pogodzić, natury się nie oszuka. Przydałaby się gimnastyka ale lenistwo zwycięża.  A szkoda.  
10 sierpnia 2017 11:46 / 8 osobom podoba się ten post
Zaraz pakuję moje cztery litery i jadę zaszalec ---- przy tej gównianej robocie --- tylko zakupy pomogą !!!
10 sierpnia 2017 12:45 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Zaczynam sie już ewidentnie "sypać" :lol1: Trzeba się z tym pogodzić, natury się nie oszuka. Przydałaby się gimnastyka ale lenistwo zwycięża.  A szkoda.  

Szyja i dłonie zdradzają wiek,szyje masz ładną,jeszcze się nie sypiesz co ty pleciesz
10 sierpnia 2017 14:09 / 8 osobom podoba się ten post
Malina

Szyja i dłonie zdradzają wiek,szyje masz ładną,jeszcze się nie sypiesz co ty pleciesz:-)

Jesienią idę na emeryturkę, wszystko jedno co mi wyliczą. Są takie newralgiczne miejsca, które i tak zdradzą wiek. Najważniejsze, że w głowie mam "zielono" i niech tak już zostanie 
11 sierpnia 2017 22:02 / 3 osobom podoba się ten post
Jest tak zimno i mokro, że dziś kurtkę zakupiłam...pikowaną i wcale mi za ciepło nie było przy przymierzaniu.
12 sierpnia 2017 09:33 / 3 osobom podoba się ten post
Toś sobie dogodziła na maxa:):)Nawet nie wiem czy w ogóle mam 8 par butów:):):)hi hi hi
12 sierpnia 2017 09:33 / 7 osobom podoba się ten post
lolowa

Zaraz pakuję moje cztery litery i jadę zaszalec ---- przy tej gównianej robocie --- tylko zakupy pomogą !!!

Zakupy były mega udane ( jak dla mnie ) --- a oto częśc z nich
12 sierpnia 2017 09:39 / 6 osobom podoba się ten post
lolowa

Zakupy były mega udane ( jak dla mnie ) --- a oto częśc z nich

No toś poszalała.Buty fajne ,teraz sporo wyprzedaży.
W Tako nie dość że przeceny ,to od ceny na matce jeszcze 50 %.
W Rikerze torebkę nabyłam .Miałam ją na oku od wiosny,a teraz 30% taniej .
12 sierpnia 2017 09:45 / 8 osobom podoba się ten post
teresadd

No toś poszalała.Buty fajne ,teraz sporo wyprzedaży.
W Tako nie dość że przeceny ,to od ceny na matce jeszcze 50 %.
W Rikerze torebkę nabyłam .Miałam ją na oku od wiosny,a teraz 30% taniej .

najdroższe były adidasy --- bo nie z wyprzedaży , a balerinki po 1euro lub 2,3 euro , sukienki koronkowe po 2 euro i................. wiele innych rzeczy , których nie ma na zdjęciu też w tych cenach od 1-3 euro
12 sierpnia 2017 09:47 / 7 osobom podoba się ten post
lolowa

najdroższe były adidasy --- bo nie z wyprzedaży , a balerinki po 1euro lub 2,3 euro , sukienki koronkowe po 2 euro i................. wiele innych rzeczy , których nie ma na zdjęciu też w tych cenach od 1-3 euro

Tutaj tylko na przecenach kupuję.Zawsze coś wyczaję.Centrum handlowe mam po drugiej stronie parku ze 100 m.
12 sierpnia 2017 16:48 / 4 osobom podoba się ten post
lolowa

Zakupy były mega udane ( jak dla mnie ) --- a oto częśc z nich

Część z nich.... Ja myslałam, że to też jakiejś koleżanki...
12 sierpnia 2017 17:08 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Część z nich.... :zaskoczenie::zaskoczenie: Ja myslałam, że to też jakiejś koleżanki... :smiech3:

dlaczego ?
12 sierpnia 2017 18:33 / 5 osobom podoba się ten post
lolowa

Zakupy były mega udane ( jak dla mnie ) --- a oto częśc z nich

Toś poszalała, myślałam że ja trafiłam mega okazję bo za 3 pary dałam 60 e.teraz mnie dobiłaś. Ale kupiłam tanie walizeczki. 
12 sierpnia 2017 19:37 / 3 osobom podoba się ten post
lolowa

dlaczego ?

Bo też byłam na zakupach... I mi samej sie jakoś tak dużo nie kupiło... Ale ja tu tylko jakieś Centrum Mody mam ... i Kik  
12 sierpnia 2017 19:51 / 5 osobom podoba się ten post
Po powrocie mam zamówionego fachowca... Bedzie mi robił garderobę ...