Zakupy 4

13 sierpnia 2017 11:19 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Po powrocie mam zamówionego fachowca... :-) Bedzie mi robił garderobę ... :-)

Tia i potem będziesz upychała te ciuchy po półkach. Ja najchętniej powywalałabym wszystkie szafy, coś mnie na minimalizm bierze  Ciuchów i tak za dużo, zawsze coś wystawię, bo nie używane zalegają i zabierają miejsce. 
13 sierpnia 2017 16:12 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Tia i potem będziesz upychała te ciuchy po półkach. Ja najchętniej powywalałabym wszystkie szafy, coś mnie na minimalizm bierze :lol1: Ciuchów i tak za dużo, zawsze coś wystawię, bo nie używane zalegają i zabierają miejsce. 

Ja od kilku lat żyje na walizkach... Nawet nie wiem co mam bo jest to gdzies upchane... Pewnie stąd ten pomysł z garderobą... Zobaczyć wreszcie wszystko razem... Nie mam zwyczaju gromadzenia czegokolwiek, a przywiązuje się tylko do rzeczy wygodnych ... Pewnie jak będę już zasiedlać garderobe to jeszcze połowa wyląduje w koszu...
13 sierpnia 2017 16:33 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Tia i potem będziesz upychała te ciuchy po półkach. Ja najchętniej powywalałabym wszystkie szafy, coś mnie na minimalizm bierze :lol1: Ciuchów i tak za dużo, zawsze coś wystawię, bo nie używane zalegają i zabierają miejsce. 

Jak w czymś 2-3 lata nie chodzę ,wywalam bez sentymentu, bo wiem,ze już tego nie założę.

http://niebalaganka.pl/idealna-garderoba-jak-pozbyc-sie-ubran/

http://www.happyholic.pl/2013/04/grafika-z-ktora-skutecznie-odgruzujesz.html


Zapewniam,że działa:):):):)




13 sierpnia 2017 20:05 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Tia i potem będziesz upychała te ciuchy po półkach. Ja najchętniej powywalałabym wszystkie szafy, coś mnie na minimalizm bierze :lol1: Ciuchów i tak za dużo, zawsze coś wystawię, bo nie używane zalegają i zabierają miejsce. 

Wzięłam się na sposób jak pozbyć się ciuchów,zabieram do De takie rzeczy,których chcę się pozbyć i przed powrotem odwiedzam kontener,z tym że walizki nie mam lżejszej bo w to miejsce kupuję inne rzeczy .
13 sierpnia 2017 20:10 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Wzięłam się na sposób jak pozbyć się ciuchów,zabieram do De takie rzeczy,których chcę się pozbyć i przed powrotem odwiedzam kontener,z tym że walizki nie mam lżejszej bo w to miejsce kupuję inne rzeczy :-).

Też tak robię,takie ciuchy co niekoniecznie uwielbiam,buty,a potem do kontenera,albo czasem jakaś koleżanka coś wybiera,
13 sierpnia 2017 20:18 / 4 osobom podoba się ten post
A'propos zakupów,ostatnio w jednym ze sklepów w przymierzalni znalazłam taki napis m.in.po polsku. Zazwyczaj znajdowałam w innych językach po rosyjsku np. ale po polsku chyba po raz pierwszy. 
13 sierpnia 2017 20:28 / 4 osobom podoba się ten post
Ja w szpitalu takie coś widziałam.
13 sierpnia 2017 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

A'propos zakupów,ostatnio w jednym ze sklepów w przymierzalni znalazłam taki napis m.in.po polsku. Zazwyczaj znajdowałam w innych językach po rosyjsku np. ale po polsku chyba po raz pierwszy. 

Pierwszy raz ,dlatego z błędem.
13 sierpnia 2017 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

Pierwszy raz ,dlatego z błędem.:-)

Widocznie jakiś Rosjanin przekładał .
13 sierpnia 2017 20:32 / 1 osobie podoba się ten post
Na ten przykład.
14 sierpnia 2017 08:54 / 2 osobom podoba się ten post
didusia

Pierwszy raz ,dlatego z błędem.:-)

Chyba autor chciał powiedzieć, że za kradzież będzie "korona" 
14 sierpnia 2017 15:22 / 4 osobom podoba się ten post
Byłam na zakupach i od razu humor mi się poprawił. Kupiłam śliczną ,granatową bluzkę koszulową z bawełny made in Italy,oraz kilka drobiazgów w DM-ie.
14 sierpnia 2017 15:25 / 4 osobom podoba się ten post
a ja chcialam powiedziec , ze bylo mi za malo i zrobilam zamowienie w H&M
14 sierpnia 2017 21:55 / 7 osobom podoba się ten post
14 sierpnia 2017 22:02 / 9 osobom podoba się ten post
Alaska

Pierwszy raz wkleiłam zdjęcie, samodzielnie bez niczyjej pomocy!!!! Bo się na te moje " gady " wkurzyłam,ale nie wiem w którym momencie mam opisać fotkę...to są butki zakupione w CC na wyprzedaży,obie pary skórkowe, niebieskie od Lasockiego,a czerwone Quazi