Zakupy 4

16 sierpnia 2017 16:50 / 6 osobom podoba się ten post
Alaska

Pierwszy raz wkleiłam zdjęcie, samodzielnie bez niczyjej pomocy!!!! Bo się na te moje " gady " wkurzyłam,ale nie wiem w którym momencie mam opisać fotkę...to są butki zakupione w CC na wyprzedaży,obie pary skórkowe, niebieskie od Lasockiego,a czerwone Quazi

Czrwone klapki są super
16 sierpnia 2017 16:51 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Czrwone klapki są super:-)

Mnie też się podobają
16 sierpnia 2017 16:51 / 4 osobom podoba się ten post
Komu się podoba ponoć hit, łańcuszek w kroku,czego to nie wymyślą
16 sierpnia 2017 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Komu się podoba ponoć hit, łańcuszek w kroku,czego to nie wymyślą:-)

To chyba taki bajer na plazę.....żeby wszyscy patrzyli ze coś się błyszczy między nogami......
16 sierpnia 2017 18:28 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Pierwszy raz wkleiłam zdjęcie, samodzielnie bez niczyjej pomocy!!!! Bo się na te moje " gady " wkurzyłam,ale nie wiem w którym momencie mam opisać fotkę...to są butki zakupione w CC na wyprzedaży,obie pary skórkowe, niebieskie od Lasockiego,a czerwone Quazi

Nie wiem czego ci gratulować zdjęcia że sama wkleiłaś czy ładnych butów ? a i wyprzedaż dziala na mnieŁadne i to obydwie pary -wygodne to na bank!
16 sierpnia 2017 18:29 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Komu się podoba ponoć hit, łańcuszek w kroku,czego to nie wymyślą:-)

No mi się nie podoba
16 sierpnia 2017 19:52 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

Nie wiem czego ci gratulować zdjęcia że sama wkleiłaś czy ładnych butów ? a i wyprzedaż dziala na mnie:-)Ładne i to obydwie pary -wygodne to na bank!

Zdjęcie jest kiepskie (robione tabletem,do przesyłu ze srajfona jeszcze nie doszłam ) lepiej wyglądają na "żywo",a wygodne obie pary, choć te czerwone wysokie jak diabli . 
16 sierpnia 2017 19:55 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Zdjęcie jest kiepskie (robione tabletem,do przesyłu ze srajfona jeszcze nie doszłam :-)) lepiej wyglądają na "żywo",a wygodne obie pary, choć te czerwone wysokie jak diabli . 

Może i kiepskie ja nie Geronimo ale wyglądają obłędnie a to że wysokie to super bo wiesz że facet lubi wysokie podwozie?
16 sierpnia 2017 20:08 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Może i kiepskie ja nie Geronimo ale wyglądają obłędnie a to że wysokie to super bo wiesz że facet lubi wysokie podwozie?:lol3:

Ja ,oprócz jednych japonek , nie mam żadnych płaskich butów,ale tak bywa,jak się jest z metra ciętym i o długich nogach to mogę pomarzyć  . Zresztą na płaskich to ja nie umiem chodzić.
16 sierpnia 2017 20:13 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Butki niezłe... Fason tych granatowych (?) sandałków maja córuś określa jako "babcine" Wiem bo juz nie raz coś takiego usłyszałam...
16 sierpnia 2017 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Butki niezłe... :-) Fason tych granatowych (?) sandałków maja córuś określa jako "babcine" :lol1: Wiem bo juz nie raz coś takiego usłyszałam... :lol3:

Buty ogólnie ładne i wygodne moja mama ma takie same jak te granatowe tylko bężowe,no może trochę babcine,a te czerwone, miałam takie same świetnie się chodzi nawet wysokości się nie odczuwa
16 sierpnia 2017 20:34 / 6 osobom podoba się ten post
Malina

Buty ogólnie ładne i wygodne moja mama ma takie same jak te granatowe tylko bężowe,no może trochę babcine,a te czerwone, miałam takie same świetnie się chodzi nawet wysokości się nie odczuwa

Twoja mama to już może sobie takie babcine nosić...   Ja tam z babcinymi to sie ukrywam przed moja córuś.., woże do Niemiec bo one sa wygodne... , a ja tu nogę to musze miec stabilną...
16 sierpnia 2017 20:44 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Butki niezłe... :-) Fason tych granatowych (?) sandałków maja córuś określa jako "babcine" :lol1: Wiem bo juz nie raz coś takiego usłyszałam... :lol3:

Czekałam na to określenie  , ale chorery wygodne! Ja mam ogólnie problem z kupnem wygodnych i ładnych butów, ale jak się ma takie kopytko ( bardzo wysokie podbicie i szeroka raciczka,)więc większość butików przecudnej urody ,nie zbiera mi stópki i się wylewa bokami, bądź blokują włożenie paski.Praktycznie fason tych niebieskich ,to mój model  A jak kupuję zimowe,to jedna wielka masakra,bo nie mogę przecisnąć stópki przez cholewkę.Zdziwiłam się,że te czerwone,pomimo,że wysoko zabudowane,weszły ,skóra miękka.
16 sierpnia 2017 20:48 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Czekałam na to określenie :smiech3: , ale chorery wygodne! Ja mam ogólnie problem z kupnem wygodnych i ładnych butów, ale jak się ma takie kopytko ( bardzo wysokie podbicie i szeroka raciczka,)więc większość butików przecudnej urody ,nie zbiera mi stópki i się wylewa bokami, bądź blokują włożenie paski.Praktycznie fason tych niebieskich ,to mój model :uśmiech ona2: A jak kupuję zimowe,to jedna wielka masakra,bo nie mogę przecisnąć stópki przez cholewkę.Zdziwiłam się,że te czerwone,pomimo,że wysoko zabudowane,weszły ,skóra miękka.:-)

To się ciesże... Masz dwie pary butów więcej, a przeciez butów nigdy za dużo choćby byly babcine...
16 sierpnia 2017 22:20 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

Może i kiepskie ja nie Geronimo ale wyglądają obłędnie a to że wysokie to super bo wiesz że facet lubi wysokie podwozie?:lol3: