Zakupy 4

05 listopada 2017 20:27
MeryKy

Jest w DM i w Rosmannie takie malutkie pudełeczka na próbę tam gdzie te wszystkie maleńkie popierdółki :)

A wiem. Luknę w DM-ie. Jak pachnie jakoś miło, to pewnie kupię mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003
05 listopada 2017 20:34 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

A wiem. Luknę w DM-ie. Jak pachnie jakoś miło, to pewnie kupię mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003

Kremy, ktore nie uczulaja powinny byc bezzapachowe.
05 listopada 2017 20:36 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Kremy, ktore nie uczulaja powinny byc bezzapachowe.

Dobra, kupię nawet jak nie pachnie
05 listopada 2017 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Ty tak twierdzisz. Ja też się nie dziwię, że tak drążysz niektóre tematy. I to nie branżowe.

Powiem branżowo...g...o mnie to obchodzi czy się dziwisz czy nie...a niczego nie drążę...spiski, klony etc. to nie ja...Próbowałem, jednak dalej będę Cię omijał szerokim łukiem, Ty mnie też...Dziękuję...
05 listopada 2017 21:42 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Powiem branżowo...g...o mnie to obchodzi czy się dziwisz czy nie...a niczego nie drążę...spiski, klony etc. to nie ja...Próbowałem, jednak dalej będę Cię omijał szerokim łukiem, Ty mnie też...Dziękuję...

Masz zły dzień? Różnice zdań nie powinny być powodem do obrażania się lub kogoś :D
05 listopada 2017 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Nie lubię Niłeła, lepi się :)

Używam balsamu po goleniu nivea men :] Mam też nivea soft, nie lepi się.
05 listopada 2017 21:47
Darko

Używam balsamu po goleniu nivea men :] Mam też nivea soft, nie lepi się.

Ja tez czasem używam niwea soft,fakt jest ok nie lepi się nie jest gęsty
05 listopada 2017 21:54 / 5 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Powiem branżowo...g...o mnie to obchodzi czy się dziwisz czy nie...a niczego nie drążę...spiski, klony etc. to nie ja...Próbowałem, jednak dalej będę Cię omijał szerokim łukiem, Ty mnie też...Dziękuję...

Już dawno poprosiłam, żebyśmy sobie nie wchodzili w drogę, ale Ty musisz co jakiś czas zaczepić. Tylko po co ? Chyba po to, żeby w ostatnim poście do mnie znowu pokazać światu, jak to kobiety nie rozumieją Twoich szlachetnych intencji. A ja nie pisałam o klonach i spiskach. Tu nie błysnąłeś....Chcesz branżowo ? Proszę: też mnie g...o obchodzi co myślisz. O mnie po prostu nie musisz. Omijaj tak szerokim łukiem, jakim tylko możesz, Dziękuję.
05 listopada 2017 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Ja tez czasem używam niwea soft,fakt jest ok nie lepi się nie jest gęsty:-)

Nie znam innej firmy dla mężczyzn :D Od zawsze miałem balsamy po goleniu, kiedyś raz zacząłem używać kremu soft od żony i używam do tej pory.
06 listopada 2017 16:37 / 5 osobom podoba się ten post
06 listopada 2017 16:51 / 4 osobom podoba się ten post
ania37

Bożeee....a gdzie to można kupić ?!
06 listopada 2017 16:59 / 7 osobom podoba się ten post
Kobietka

Bożeee....a gdzie to można kupić ?! :uśmiech ona2:

W Jurassic Park 
06 listopada 2017 17:03 / 4 osobom podoba się ten post
06 listopada 2017 17:05 / 4 osobom podoba się ten post
A z Panasonica nie mieli, bo po Boschu mam zgagę...
06 listopada 2017 17:08 / 4 osobom podoba się ten post
I jeszcze to: