Zakupy 4

05 listopada 2017 09:09 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Bo On używa Nivea Men.

Ale w tym temacie same kobity, to gdzie tu z reklamą...
05 listopada 2017 09:30 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Potwierdzam:uśmiech ona: a z tej linii używam Aqua Augen roll on z algami. Bardzo przyzwoity krem -żel. No i bardzo lubię sół do stóp Balea. Nie mam porównania, ale ta spełnia moje oczekiwania co do takiego produktu, więc po co zmieniać....? :oczko1:

Mi też ta seria odpowiada,,kupuję też serum pod oczy z kulką chłodzącą, rewalacja rano na przebudzenie,wszystko zależy jaką się ma cerę,a każdy ma inną,kiedyś kupiłam krem dośc drogi który kompletnie mi nie pasował,zużyłam go do stóp
05 listopada 2017 09:33 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

O gustach się nie dyskutuje, jedni lubią rybki a inni pipki,,,:lol3:
Jedni Chanel, a inni Nivea albo Balea,,,

To raczej nie gusta jeśli chodzi o kremy,a jaki mamy rodzaj cery
05 listopada 2017 10:48 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Poduszek u mnie dostatek ,,:lol2:


05 listopada 2017 11:19 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Mi też ta seria odpowiada,:-),kupuję też serum pod oczy z kulką chłodzącą, rewalacja rano na przebudzenie,wszystko zależy jaką się ma cerę,a każdy ma inną,kiedyś kupiłam krem dośc drogi który kompletnie mi nie pasował,zużyłam go do stóp:-)

Ja kiedyś chciałam spróbować czegoś  eksluzywnego  - kremu na noc. Nie pamiętam jakiej firmy, ale słono kosztował, no i skończyło się na uczuleniu dzioba łącznie z szyją i dekoltem. Od tamtej pory nie fascynują mnie kosmetyki drogie, czy firmowe. Daję radę z dość pospolitymi w DE i w PL też mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003
05 listopada 2017 11:25 / 7 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ja kiedyś chciałam spróbować czegoś  eksluzywnego  - kremu na noc. Nie pamiętam jakiej firmy, ale słono kosztował, no i skończyło się na uczuleniu dzioba łącznie z szyją i dekoltem. Od tamtej pory nie fascynują mnie kosmetyki drogie, czy firmowe. Daję radę z dość pospolitymi w DE i w PL też mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003

Witaj w klubie. Ja się nie maluję, bo niby nie jestem alergikiem, ale jak się pomaluję to cała twarz mnie swędzi, więc moje kosmetyki to dezodorant, perfumy od wielkiego dzwonu i mleczko do ciała. Do tego krem do twarzy też nie jakiś mega drogi. Oprócz perfum reszta bardzo przystępna cenowo. W związku z tym, że z roku na rok jestem pełniejsza to zmarszczek nie posiadam
05 listopada 2017 11:32 / 3 osobom podoba się ten post
aniao

Witaj w klubie. Ja się nie maluję, bo niby nie jestem alergikiem, ale jak się pomaluję to cała twarz mnie swędzi, więc moje kosmetyki to dezodorant, perfumy od wielkiego dzwonu i mleczko do ciała. Do tego krem do twarzy też nie jakiś mega drogi. Oprócz perfum reszta bardzo przystępna cenowo. W związku z tym, że z roku na rok jestem pełniejsza to zmarszczek nie posiadam :-)

Pełne kształty to jednak zaleta, pisała kiedyś na forum Samboja, tez polecala polskie kosmetyki, ja po krotkiej przygodzie z aptecznymi kosmetykami , bazuje na polskich kremach. Kiedyś Eris , obecnie Celia
05 listopada 2017 11:35 / 4 osobom podoba się ten post
aniao

Witaj w klubie. Ja się nie maluję, bo niby nie jestem alergikiem, ale jak się pomaluję to cała twarz mnie swędzi, więc moje kosmetyki to dezodorant, perfumy od wielkiego dzwonu i mleczko do ciała. Do tego krem do twarzy też nie jakiś mega drogi. Oprócz perfum reszta bardzo przystępna cenowo. W związku z tym, że z roku na rok jestem pełniejsza to zmarszczek nie posiadam :-)

Maluję się, ale nie każda kredka, cień, czy tusz mi pasuje - po niektórych łzy lecą ciurkiem: A kremy, żele pod oczy to już koszmar ! Dobrałam sobie dwa i  jest ok. Zmarszczki....cóż - coś tam posiadam, a będzie więcej, ale staram się nimi nie przejmować....w końcu to nie koniec świata, nie...?
05 listopada 2017 11:41
Zmarszczkami, to martwią się aktorki, bo one zawsze muszą pięknie wyglądać.
05 listopada 2017 11:43
Kobietka

Maluję się, ale nie każda kredka, cień, czy tusz mi pasuje - po niektórych łzy lecą ciurkiem::brak wiary: A kremy, żele pod oczy to już koszmar ! Dobrałam sobie dwa i  jest ok. Zmarszczki....cóż - coś tam posiadam, a będzie więcej, ale staram się nimi nie przejmować....w końcu to nie koniec świata, nie...?

Zmarszczki kobiecie w pewnym wieku tylko dodają uroku...
05 listopada 2017 11:48 / 6 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Zmarszczki kobiecie w pewnym wieku tylko dodają uroku...

Też tak uwazam. Kurze łapki są od śmiechu....A śmiech to zdrowie....
05 listopada 2017 11:48 / 5 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Zmarszczki kobiecie w pewnym wieku tylko dodają uroku...

Jasne,niech żyje cylulit i kurze łapki,a my i tak jesteśmy fajne babki
05 listopada 2017 11:57 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Jasne,niech żyje cylulit i ku:-)rze łapki,a my i tak jesteśmy fajne babki

...i o to chodzi...i o to chodzi...
05 listopada 2017 13:44 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Zmarszczki kobiecie w pewnym wieku tylko dodają uroku...

Taaak...? Nie wiem, czy dam radę być jeszcze bardziej urocza....wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
05 listopada 2017 13:46 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Też tak uwazam. Kurze łapki są od śmiechu....A śmiech to zdrowie....:-)

No...to ja nawyraźniej dopiero niedawno zaczęłam się śmiać....mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003