Zakupy 4

05 grudnia 2017 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Noo...a Skarletka jaja tą trzepaczką ubiła . Dała radę .

Czemu mnie to nie dziwi :D? 
05 grudnia 2017 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Kupiłam w Aldim sweterek świąteczny

Jest słodki . tez taki chcę, a nawet dwa, bo to taki unisex. Poproszę o wiecej szczegółów
05 grudnia 2017 23:23 / 6 osobom podoba się ten post
salazar

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!
Znowu witam się w niewłaściwym wątku, ale jakoś tak się składa ;).
 
Scarlet, to masażer do głowy, poczytaj sobie :). Działa rewelacyjnie!
 
http://www.godstoys.pl/masazer-glowy-z-drewniana-kulka-i-technikami-masazu

Ale jaja...lecę do kuchni..po masażer 
06 grudnia 2017 09:42 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Jest słodki :uśmiech ona:. tez taki chcę, a nawet dwa, bo to taki unisex. Poproszę o wiecej szczegółów:-)

Jeszcze jest taki i jeszcze dwa inne kosztuje 9,99e
06 grudnia 2017 13:53 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Jeszcze jest taki i jeszcze dwa inne kosztuje 9,99e

W moich dwóch Aldikach nie było żadnych 
06 grudnia 2017 13:55 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

W moich dwóch Aldikach nie było żadnych :-(

Jaki rozmiar potrzebujesz? Zerkne u siebie w piatek. Jak bedzie to Ci kupie i wysle.
06 grudnia 2017 13:57 / 2 osobom podoba się ten post
Męska L, ten z bałwanem i M lub S ( jeżeli ciutkę obszerniejsza) ten w pinginki, lub odwrotnie , lub jednakowe wzory, ale rózne rozmiary 
06 grudnia 2017 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Męska L, ten z bałwanem i M lub S ( jeżeli ciutkę obszerniejsza) ten w pinginki:przytula:, lub odwrotnie , lub jednakowe wzory, ale rózne rozmiary :czerwieni sie:

Ok. Ogarne to. Miejmy nadzieje,ze bedzie;)
06 grudnia 2017 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ok. Ogarne to. Miejmy nadzieje,ze bedzie;)

06 grudnia 2017 15:40 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

W moich dwóch Aldikach nie było żadnych :-(

Oj szkda u mnie jeszcze dzisiaj były czerwone z bąbkami i te niebieskie ,z bałwankiem już nie było
06 grudnia 2017 17:01 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Oj szkda u mnie jeszcze dzisiaj były czerwone z bąbkami i te niebieskie ,z bałwankiem już nie było

W moim regionie wcale ich nie było. Pojechałam jeszcze do oddalonego Aldika i pani z obsługi poinformowała mnie.
06 grudnia 2017 17:29 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Oj szkda u mnie jeszcze dzisiaj były czerwone z bąbkami i te niebieskie ,z bałwankiem już nie było

U mnie sa jeszcze reniferki.., z bąbkami już nie ma ... One są męskie i damskie... Podobają mi sie bardzo, ale mnie na święta  w domciu nie będzie...
06 grudnia 2017 17:57 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

U mnie sa jeszcze reniferki.., z bąbkami już nie ma ... One są męskie i damskie... Podobają mi sie bardzo, ale mnie na święta  w domciu nie będzie... :-(

Bierz ten z reniferami,dohaftujesz jakieś jajka czy inszą palemkę i na Wielkanoc będzie jak znalazł.
06 grudnia 2017 18:17 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Bierz ten z reniferami,dohaftujesz jakieś jajka czy inszą palemkę i na Wielkanoc będzie jak znalazł.:smiech3:

Ja może zakupię ten z bałwankiem. Zabiorę go ze sobą do CH i będę dziadkowi ubierać jak mnie wkurzy...
06 grudnia 2017 18:26 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Bierz ten z reniferami,dohaftujesz jakieś jajka czy inszą palemkę i na Wielkanoc będzie jak znalazł.:smiech3:

To jest pomysł... Tylko nie wiem czy moi mężczyźni (syn i zięć) te rogi chcieliby nosić...