Zakupy 4

07 grudnia 2017 20:20 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie bój się ,wez z sobą duży koszyk i leć na tyły,tam są wieszaki z promocjami. :-)

Ok, tylko pieniądze  zapomnę  w domu pdp
08 grudnia 2017 13:12 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

I jak sweterek,świątecznie

Ładny kolor , pasuje do ciebie . Możesz prać ręcznie wtedy posłuży na długo .
18 grudnia 2017 15:43 / 1 osobie podoba się ten post
A ja szukam długiej koszuli, z której mogłabym sobie zrobić tunikę - wiecie, do tego legginsy i może jakiś pasek, to tego płaskie buty. Wydaje mi się, że wygląda to całkiem modnie i najważniejsze, że jest wygodne. Znalazłam taką, która ma taki jakby wzorek przy guzikach, ale ona jest męska. Myślicie, że mogłabym zaryzykować rozmiar i ją kupić? Tak wygląda: https://falzar.pl/koszula-meska-kmg-05
18 grudnia 2017 15:52
OlaJanik

A ja szukam długiej koszuli, z której mogłabym sobie zrobić tunikę - wiecie, do tego legginsy i może jakiś pasek, to tego płaskie buty. Wydaje mi się, że wygląda to całkiem modnie i najważniejsze, że jest wygodne. Znalazłam taką, która ma taki jakby wzorek przy guzikach, ale ona jest męska. Myślicie, że mogłabym zaryzykować rozmiar i ją kupić? Tak wygląda: https://falzar.pl/koszula-meska-kmg-05

Zaryzykuj . Kup .
18 grudnia 2017 15:55 / 1 osobie podoba się ten post
OlaJanik

A ja szukam długiej koszuli, z której mogłabym sobie zrobić tunikę - wiecie, do tego legginsy i może jakiś pasek, to tego płaskie buty. Wydaje mi się, że wygląda to całkiem modnie i najważniejsze, że jest wygodne. Znalazłam taką, która ma taki jakby wzorek przy guzikach, ale ona jest męska. Myślicie, że mogłabym zaryzykować rozmiar i ją kupić? Tak wygląda: https://falzar.pl/koszula-meska-kmg-05

Jak chcesz wygladac jak facet i  masz te ozdoby kobiece jak pinezki, to zaryzykuj.
18 grudnia 2017 16:00
OlaJanik

A ja szukam długiej koszuli, z której mogłabym sobie zrobić tunikę - wiecie, do tego legginsy i może jakiś pasek, to tego płaskie buty. Wydaje mi się, że wygląda to całkiem modnie i najważniejsze, że jest wygodne. Znalazłam taką, która ma taki jakby wzorek przy guzikach, ale ona jest męska. Myślicie, że mogłabym zaryzykować rozmiar i ją kupić? Tak wygląda: https://falzar.pl/koszula-meska-kmg-05

To nie jest dobry pomysł,to jest koszula typowo do krawata ze sztywnym kołnierzykiem,czasem bywają męskie ale bardzej sportowe,przecież są fajne koszule damskie,a ty uparłaś się na koszulę do garnituru,ja bym tego nie kupiła ale to moje zdanie o gustach się nie dyskutuje
18 grudnia 2017 16:02 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

To nie jest dobry pomysł,to jest koszula typowo do krawata ze sztywnym kołnierzykiem,czasem bywają męskie ale bar:-)dzej sportowe,przecież są fajne koszule damskie,a ty uparłaś się na koszulę do garnituru,ja bym tego nie kupiła ale to moje zdanie o gustach się nie dyskutuje:-)

Oj tam ...zaraz nie kupiła . Jak dziewczyna miała linka zapodać , żeby wzbudzić zainteresowanie ...
28 grudnia 2017 18:31 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Kupiłam bluzeczkę przecudnej urody na sylwestra koszt 3,99 w lidlu tył i rękawki czarne,świci się przepięknie,a ja lubię jak się świci

Fajna bluzeczka,fajna;) Ostatnio tez lubie jak sie swieci ale,ze niekoniecznie moge sie odziac w cekiny(nie moj styl), to swiece...skarpetkami. Nie dlatego,ze przechodzone sa (!), tylko sobie srebrnych nakupilam. Bardzo mi sie ta moda spodobala;))))
03 stycznia 2018 11:04 / 1 osobie podoba się ten post
03 stycznia 2018 11:34 / 2 osobom podoba się ten post
A później pójdę do Aldika po tę torbę , co ja Nowadanuta oddandzisiajnw nocy paczka pojechała do domu , ma lepiej ode mnie
06 stycznia 2018 14:04 / 2 osobom podoba się ten post
W Rewe kupiłam 2 kg buraków czerwonych, świeżych- wiadomo w jakim celu . Dzisiaj były w ofercie po 99 centów/ kg
06 stycznia 2018 14:26 / 3 osobom podoba się ten post
A to ten gotowy ,dla tymczasowych leniuszków 
06 stycznia 2018 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

W Rewe kupiłam 2 kg buraków czerwonych, świeżych- wiadomo w jakim celu :yo:. Dzisiaj były w ofercie po 99 centów/ kg:upup:

A zapraszam przepis? W domu zrobię z ogrodowych buraków