Zakupy 4

06 grudnia 2017 18:36 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

To jest pomysł... :lol1: Tylko nie wiem czy moi mężczyźni (syn i zięć) te rogi chcieliby nosić... :lol1:

To spore ryzyko na to liczyć- chociaż kusi aby wyciąć taki numer- moi chyba by popadli w osłupienie 
06 grudnia 2017 18:48 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

To spore ryzyko na to liczyć- chociaż kusi aby wyciąć taki numer- moi chyba by popadli w osłupienie :-)

W Polsce może byż to źle zrozumiane i nie będę prowokować, zwłaszcza, że te sweterki są z jedną dużą głową renifera,  mocno przyozdobioną w rogi...
06 grudnia 2017 18:53 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

W Polsce może byż to źle zrozumiane i nie będę prowokować, zwłaszcza, że te sweterki są z jedną dużą głową renifera,  mocno przyozdobioną w rogi... :lol1:

No właśnie-ewentualnie sobie sprawię ten z pingwinkami- niech się wystraszą, że poczułam powołanie do klasztoru 
06 grudnia 2017 19:05 / 7 osobom podoba się ten post
tina 100%

No właśnie-ewentualnie sobie sprawię ten z pingwinkami- niech się wystraszą, że poczułam powołanie do klasztoru :hihi:

Ja  wczoraj kupiłam w pingwiny, ten niebieski,a dzisiaj chciałam jeszcze ten z bałwanem kupić ale nie było,Więc zobaczyłam ten brązowy z tym reniferem mój man jest dość duży chłopczyk więc był rozmiar,wziełam no koszyka,ale tak chodzę po sklepie i patrzę na te rogi,myślę nie nie wezmę bo to by był mój ostatni wyjazd do de.
06 grudnia 2017 19:07 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Ja  wczoraj kupiłam w pingwiny, ten niebieski,a dzisiaj chciałam jeszcze ten z bałwanem kupić ale nie było,Więc zobaczyłam ten brązowy z tym reniferem mój man jest dość duży chłopczyk więc był rozmiar,wziełam no koszyka,ale tak chodzę po sklepie i patrzę na te rogi,myślę nie nie wezmę bo to by był mój ostatni wyjazd do de.:-)

Noooo,mądra decyzja:)Jeszcze gotów by pomysleć ,że to aluzja jaka albo prowokacja:)
06 grudnia 2017 19:08 / 6 osobom podoba się ten post
Malina

Ja  wczoraj kupiłam w pingwiny, ten niebieski,a dzisiaj chciałam jeszcze ten z bałwanem kupić ale nie było,Więc zobaczyłam ten brązowy z tym reniferem mój man jest dość duży chłopczyk więc był rozmiar,wziełam no koszyka,ale tak chodzę po sklepie i patrzę na te rogi,myślę nie nie wezmę bo to by był mój ostatni wyjazd do de.:-)

A mnie Malinko tak kusi sprezentować moim po takim sweterku, że nie uwierzysz...
ale sie powstrzymam, choć z ledwością :)
07 grudnia 2017 11:00 / 11 osobom podoba się ten post
07 grudnia 2017 11:53
Bardzo twarzowy
07 grudnia 2017 11:59 / 1 osobie podoba się ten post
Sweterek bardzo fajny. Twarzowy :) Chociaż sama nie wiem czy zdecydowałabym się na taki akurat kolor ( zdecydowanie lepiej jest mi w mocniejszych kolorach, tak więc jakby był czerwony to byłby super). Można wiedzieć, gdzie został kupiony?

Poszukującym sweterków polecam zajrzeć sobie do Answear: https://answear.com/p/swetry-206-k.html . W ostatnich dniach pojawiło się tam sporo zniżek.
07 grudnia 2017 12:16 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

I jak sweterek,świątecznie

Łeee, no fajnie wyglądasz :) Ładnie Ci w niebieskim.
07 grudnia 2017 15:34
Oddam kod promocyjny na audiobooka. Ktoś chętny ?
http://euro.audioteka.pl/
07 grudnia 2017 15:55 / 1 osobie podoba się ten post
justak

Sweterek bardzo fajny. Twarzowy :) Chociaż sama nie wiem czy zdecydowałabym się na taki akurat kolor ( zdecydowanie lepiej jest mi w mocniejszych kolorach, tak więc jakby był czerwony to byłby super). Można wiedzieć, gdzie został kupiony?

Poszukującym sweterków polecam zajrzeć sobie do Answear: https://answear.com/p/swetry-206-k.html . W ostatnich dniach pojawiło się tam sporo zniżek.

Powiem tak specjalnie nie zastanawiałam się nad kolorem,chociaż granatowy z bałwanem mi się podobał,też wolę jeśli już to bardziej chabrowy ale za 9,90 niech będzie i niebieski,mam kurtkę jasną na narty będzie też ok
07 grudnia 2017 16:35 / 7 osobom podoba się ten post
Uprzejmie donoszę,że w sklepach zaczęły się promocje ( nareszcie). Pojechałam po kurtkę i spodnie,kupiłam tylko spodnie w TkMaxxie za 11 € przecenione z 70 €. Jeśli ktoś potrzebuje bluzeczek to w New Yorkerze i C&A całkiem niezły wybór. Przy okazji zakupów spaliłam chyba wszystkie posiłki z dzisiaj,bo całą drogę powrotną jechałam rowerem pod wiatr,a że był lodowaty,to pod czapką i pod kurtką miałam saunę... Ogólnie jednak jestem zadowlona z dnia dzisiejszego
07 grudnia 2017 17:26 / 2 osobom podoba się ten post
Jade jutro do Bielefeld, aż boje się wchodzić do TkkMax
07 grudnia 2017 20:12 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Jade jutro do Bielefeld, aż boje się wchodzić do TkkMax:prasowanie:

Nie bój się ,wez z sobą duży koszyk i leć na tyły,tam są wieszaki z promocjami.