Zakupy 4

26 lutego 2018 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

ale nie na forum :-) wiesz jak to jest zaraz bedzie ze ta Pani w sklepie "cienka" była i chodz pokaże cie Orim jak to sie robi :-)

Właśnie dowiedziałam się , że bardzo cienka była ta pani ...w sklepie ....itd .itd .itd .
27 lutego 2018 15:02 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

ten tylko odkurza.Ma virtualna sciane i filtry na siersc zwierzat.
Dlaczego ten model? Promocja była :-)
modele serii 600 to standard.Im wyzej to podobno lepiej.Przeczytałem że ten spełnia wymogi normalnego mieszkania

No to by mnie sie przydalo na psie kudly,doprowadzaja mnie do nerwow ale tyz trza sie poruszac a tak co ja bym w domu robila,lubie sprzatac
13 marca 2018 17:55 / 11 osobom podoba się ten post
zakupiłam torebkę do kolekcji,zaszalałam w TK MAXX
16 marca 2018 15:43 / 8 osobom podoba się ten post
Dziisiaj koleżanka namówiła mnie na ciuchland,nic nie kupiłam,ale przed sklep wystawiają pudła gdzie są rzeczy za darmo.no myślałam że za darmo to tylko za rogiem dają,a tu proszę torba idealna na podręczną kolor ulubiony mój,skóra nówka nie śmigana,i za darmo.
18 marca 2018 11:04 / 9 osobom podoba się ten post
18 marca 2018 13:29 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Zaszalałam w dm to część tego co kupiłam,uwielbiam kupować kosmetyki w DM

W DM z Balei kupowałam zawsze balsamy do ciała , żele pod prysznic i maja fajne delikatne szampony bez silikonów.
Tu ni ma DM 
18 marca 2018 13:40 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

W DM z Balei kupowałam zawsze balsamy do ciała , żele pod prysznic i maja fajne delikatne szampony bez silikonów.
Tu ni ma DM :-(

Właśnie te bez silikonów sa super,  nie obciążają włosów . Ostatnio kupiłam  w Rossmannie   firmy Alterra  cremeol-dusche -  Sojaol ( nie mam niemieckich znaków) bardzo fajny . Skóra sprawia wraznie wilgotnej po kapieli, jest nasycona, tak lubię
19 marca 2018 09:17 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

W DM z Balei kupowałam zawsze balsamy do ciała , żele pod prysznic i maja fajne delikatne szampony bez silikonów.
Tu ni ma DM :-(

Jest coś fajnego ze Szwajcarii, co polecasz?
Może być jedzenie, może jakieś kosmetyki, co u nas nie ma. 
 
19 marca 2018 09:38 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra2

Jest coś fajnego ze Szwajcarii, co polecasz?
Może być jedzenie, może jakieś kosmetyki, co u nas nie ma. 
 

Czekolada, sery, lody w ogole produkty mleczne i samo mleko tu inaczej smakują. Pieczywo w piekarniach i zwłaszcza ciasto w cukierniach są takie jak wypiekane w domu. Są obniżki na dobre wino. Jedzenie jest drogie- popularne markety to Migros, Coop, Denner. Nie ma u nas ich oryginalnych serów i ręcznie wyrabianej czekolady Laderach.
Jezeli chodzi o kosmetyki to jak bedziesz to zajrzyj do Import Perfumerie. Duże zniżki na markowe kosmetyki i perfumy.
Acha-nieco taniej kosmetyki La Roche Posay i lepsza ich jakość niż tych, które są sprzedawane w Polsce.
Mozna tu kupic bezzapachowy olej arganowy tłoczony na zimno.
 
19 marca 2018 09:47 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Czekolada, sery, lody w ogole produkty mleczne i samo mleko tu inaczej smakują. Pieczywo w piekarniach i zwłaszcza ciasto w cukierniach są takie jak wypiekane w domu. Są obniżki na dobre wino. Jedzenie jest drogie- popularne markety to Migros, Coop, Denner. Nie ma u nas ich oryginalnych serów i ręcznie wyrabianej czekolady Laderach.
Jezeli chodzi o kosmetyki to jak bedziesz to zajrzyj do Import Perfumerie. Duże zniżki na markowe kosmetyki i perfumy.
Acha-nieco taniej kosmetyki La Roche Posay i lepsza ich jakość niż tych, które są sprzedawane w Polsce.
Mozna tu kupic bezzapachowy olej arganowy tłoczony na zimno.
 

Polecasz jakieś marki czekolady i lodów? Czy wszystkie są dobre?
Lindt jest chyba szwajcarską firmą. Tak jak nie lubię czekolady, tak ich mi smakuje. 
A z lodów to chyba Mövenpick jest szwajcarski.
No ale może polecisz jakieś inne dobre firmy. 
Z pieczywa to się bardzo cieszę, bo mamy "apartament" bez wyżywienia zarezerwowany i własnie co rano planuję kupować pieczywo w piekarniach. 
Tą perfumerię zapamiętam:) Zniżki na kosmetyki i perfumy to ja lubię :)
19 marca 2018 10:02 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra2

Polecasz jakieś marki czekolady i lodów? Czy wszystkie są dobre?
Lindt jest chyba szwajcarską firmą. Tak jak nie lubię czekolady, tak ich mi smakuje. 
A z lodów to chyba Mövenpick jest szwajcarski.
No ale może polecisz jakieś inne dobre firmy. 
Z pieczywa to się bardzo cieszę, bo mamy "apartament" bez wyżywienia zarezerwowany i własnie co rano planuję kupować pieczywo w piekarniach. 
Tą perfumerię zapamiętam:) Zniżki na kosmetyki i perfumy to ja lubię :)

Lody Creme dor w Migrosie, te w pudełeczku- Straciatella smakują mi szczególnie, ale inne smaki tez są dobre. Lody to tutaj Glace , ale jak powiesz po niemiecku , czy angielsku to też zrozumieją.Spróbuj ciemnej nadziewanej czekolady Frey.Bardzo dobra jest kawa bardzo drobno mielona dobra do espresso czy kawy po turecku.
 
19 marca 2018 10:52 / 3 osobom podoba się ten post

Też się pochwalę - a co:)
Taka bransoletka do mnie dzisiaj przyjdzie. Pierwszy raz robiłam zakupy na Zalando. Aż wstyd się przyznać. Ale pierwsze koty za płoty :)
Bransoletka ma pasować do złotego zegarka, który sobie ostatnio sprawiłam. 
19 marca 2018 11:26 / 7 osobom podoba się ten post
Tiaaa....maseczki do twarzy ...a do doopy jeszcze barzy...
Już to widzę jaki efekt daja te maseczki starszym paniom ...pomogą ....jak umarłemu kadzidło
19 marca 2018 11:29 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tiaaa....maseczki do twarzy ...a do doopy jeszcze barzy...
Już to widzę jaki efekt daja te maseczki starszym paniom ...pomogą ....jak umarłemu kadzidło :smiech3:

i jak sie z Tobą nie zgodzic?cudów niema !!
19 marca 2018 11:32 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tiaaa....maseczki do twarzy ...a do doopy jeszcze barzy...
Już to widzę jaki efekt daja te maseczki starszym paniom ...pomogą ....jak umarłemu kadzidło :smiech3:

Czasami pomagaja. Na pryszcze.