Zakupy 4

29 stycznia 2018 18:45 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Boimy się .

29 stycznia 2018 20:45 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Boimy się .

Czego?
Wilka złego:(
A gdzie on jest?
W lesie:(
A co robi?
Kły ostrzy:(
Gąski ,gąski do domu!!!!!!!
12 lutego 2018 15:48 / 1 osobie podoba się ten post
E tam, doby ciucholand to podstawa.
25 lutego 2018 21:36 / 12 osobom podoba się ten post
To jeden z moich ostatnich zakupów.Ten tańszy ostatni zakup 
25 lutego 2018 21:41 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

To jeden z moich ostatnich zakupów.Ten tańszy ostatni zakup :-)

Tez sie zastanawiam nad zakupem robota . Czy ten twoj ma funkcję mycia podłogi ? czy tylko odkurza ? I dlaczego akurat ten model ? 
25 lutego 2018 21:44 / 4 osobom podoba się ten post
Kama84

Tez sie zastanawiam nad zakupem robota . Czy ten twoj ma funkcję mycia podłogi ? czy tylko odkurza ? I dlaczego akurat ten model ? :zaklopotanie:

ten tylko odkurza.Ma virtualna sciane i filtry na siersc zwierzat.
Dlaczego ten model? Promocja była 
modele serii 600 to standard.Im wyzej to podobno lepiej.Przeczytałem że ten spełnia wymogi normalnego mieszkania
25 lutego 2018 21:53 / 9 osobom podoba się ten post
To mój drugi zakup.Jak przetestuję to Wam opowiem czy warto
25 lutego 2018 22:05 / 8 osobom podoba się ten post
ORIM

To jeden z moich ostatnich zakupów.Ten tańszy ostatni zakup :-)

Nasza Mamusia dostała na ostatnie swoje urodziny taki prezent od wnuków i jakby się nim " wkurzyła ", bo ona wolałaby "siama "  a to tyle pieniędzy . Po dwóch dniach używania przestała psioczyć i nawet traktuje go trochę jak zwierzątko domowe. Mówi mi przez telefon co np. robiła i też m.in.  " wypuściłam trochę tego Azora ,  polatał po domu..." 
26 lutego 2018 09:05 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

Nasza Mamusia dostała na ostatnie swoje urodziny taki prezent od wnuków i jakby się nim " wkurzyła ", bo ona wolałaby "siama " :-) a to tyle pieniędzy :spotkanie:. Po dwóch dniach używania przestała psioczyć i nawet traktuje go trochę jak zwierzątko domowe. Mówi mi przez telefon co np. robiła i też m.in.  " wypuściłam trochę tego Azora ,  polatał po domu..." :yahoo:

mojego Azora mozna zaprogramować i wtedy sam wychodzi z budy 
26 lutego 2018 10:33 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

mojego Azora mozna zaprogramować i wtedy sam wychodzi z budy :-)

To Twój Azor rasowy, a ten, to chyba kundelek . , ale robotny 
26 lutego 2018 11:20 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

ten tylko odkurza.Ma virtualna sciane i filtry na siersc zwierzat.
Dlaczego ten model? Promocja była :-)
modele serii 600 to standard.Im wyzej to podobno lepiej.Przeczytałem że ten spełnia wymogi normalnego mieszkania

Pierwsze moje pytanie brzmi : jak się sprawuje i co odkurza np.dywany,panele ? A drugie co mieści się w pojęciu " normalne mieszkanie" ? ...i oczynawiście,czy pan jest zadowolony? 
26 lutego 2018 11:30 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Pierwsze moje pytanie brzmi : jak się sprawuje i co odkurza np.dywany,panele ? A drugie co mieści się w pojęciu " normalne mieszkanie" ? :-)...i oczynawiście,czy pan jest zadowolony? :-)

Chcesz schuść to zapomnij o tym robocie.....zwykły odkurzacz i mop.....I taniec na rurze.....
26 lutego 2018 11:47 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

To jeden z moich ostatnich zakupów.Ten tańszy ostatni zakup :-)

Zazdraszczam  znajomi posiadają takie urządzonko ale nie wiem jaki model - są bardzo bardzo zadowoleni, po kocich i psich kudełkach ani śladu. 
26 lutego 2018 12:04 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg

Zazdraszczam :-) znajomi posiadają takie urządzonko ale nie wiem jaki model - są bardzo bardzo zadowoleni, po kocich i psich kudełkach ani śladu. 

Powierzenie do odkurzania też muszą być w miarę przystosowane. Najlepiej jak jest jeden poziom pomieszczeń, bez progów . Meble też mogą " uwięzić " to ustrojstwo np. kanapa ,  na wysokości od podłogi , mieści się na styk, lub nogi w krzesłach. W dużym stopniu jest to dobre przy zwierzątkach, ale one też nie zawsze chodzą tylko po podłodze. W moim obecnym domu nie ma racji bytu. Zostaje Marysia 
26 lutego 2018 12:24 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

Powierzenie do odkurzania też muszą być w miarę przystosowane. Najlepiej jak jest jeden poziom pomieszczeń, bez progów . Meble też mogą " uwięzić " to ustrojstwo np. kanapa ,  na wysokości od podłogi , mieści się na styk, lub nogi w krzesłach. W dużym stopniu jest to dobre przy zwierzątkach, ale one też nie zawsze chodzą tylko po podłodze. W moim obecnym domu nie ma racji bytu. Zostaje Marysia :upup:

U mnie też Marysia a że dużej powierzchni nie mam, więc Marysia zadowolona bo dużo czasu to nie zajmuje