Zakupy 4

25 czerwca 2019 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
Musiałam jechać do miasta, miałam interes  do załatwienia przy okazji zrobiłam sobie zakupy . Kupiłam dwie sukieneczki na lato więc musiałam dokupić sandałki . Mile byłam zaskoczona, bo trafiłam w obuwniczym na dziwny dla mnie zwyczaj kupowania butów . Przy zakupie dwóch par, jedna z 50%  zniżką . Skorzystałam dobrała sobie klapki, kolor nie bardzo, bo srebrny, ale mi chdziło o wygodę . To się obkupiłam .
25 czerwca 2019 15:02 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Musiałam jechać do miasta, miałam interes :-) do załatwienia przy okazji zrobiłam sobie zakupy . Kupiłam dwie sukieneczki na lato więc musiałam dokupić sandałki . Mile byłam zaskoczona, bo trafiłam w obuwniczym na dziwny dla mnie zwyczaj kupowania butów . Przy zakupie dwóch par, jedna z 50%  zniżką . Skorzystałam dobrała sobie klapki, kolor nie bardzo, bo srebrny, ale mi chdziło o wygodę . To się obkupiłam .:oklaski:

Koniecznie się pochwal foto :D
26 czerwca 2019 07:22 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Koniecznie się pochwal foto :D

Ok . Pochwalę się .
26 czerwca 2019 09:20 / 1 osobie podoba się ten post
26 czerwca 2019 09:22 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Buty  ? niestety, wnuczka zabrała przed chwilką . Kupię sobie inne 
18 lipca 2019 10:56
Szukam fajnej kiecki na wesele, podpowiedzcie gdzie się rozglądać w PL
20 lipca 2019 10:32 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Szukam fajnej kiecki na wesele, podpowiedzcie gdzie się rozglądać w PL

W sklepach z odzieżą kochana, damską w dodatku 
21 lipca 2019 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

W sklepach z odzieżą kochana, damską w dodatku :-)

Myślałam że jakieś konkretne sieciówki polecicie ;) Nie lubię godzinami chodzić po galerii i przeglądać miliona wieszaków
22 lipca 2019 08:19 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Myślałam że jakieś konkretne sieciówki polecicie ;) Nie lubię godzinami chodzić po galerii i przeglądać miliona wieszaków

A małe butiki ? Śródmieście?
22 lipca 2019 08:26
mariakoc

Myślałam że jakieś konkretne sieciówki polecicie ;) Nie lubię godzinami chodzić po galerii i przeglądać miliona wieszaków

Nie napisałaś jakie masz preferencje odnośnie weselnych kiecek....
Nie lubię sieciówek z wyjątkiem może Orsa'y. Mają ładne rzeczy , nie wyglądające tandetnie i dobrze uszyte. Kiecki pewnie też mają.
22 lipca 2019 08:27 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

A małe butiki ? Śródmieście?

W takich sklepach mozna szybciej znależć jakąs wieczorową i czy kojtajlową sukienkę i dobrze uszytą.
22 lipca 2019 08:30 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

W takich sklepach mozna szybciej znależć jakąs wieczorową i czy kojtajlową sukienkę i dobrze uszytą.

Właśnie , ważne też , uszyta nie w tysiącach . Ceny wcale nie są dużo wyższe .
22 lipca 2019 08:34 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Właśnie , ważne też , uszyta nie w tysiącach . Ceny wcale nie są dużo wyższe .

To prawda- na widok iluś krzywo uszytych sukienek z poli coś tam plus falbanki , mozna oczopląsu dostać.
22 lipca 2019 10:13 / 3 osobom podoba się ten post
mariakoc

Myślałam że jakieś konkretne sieciówki polecicie ;) Nie lubię godzinami chodzić po galerii i przeglądać miliona wieszaków

Tak sobie zażartowałam . Nie mam jakiejś ulubionej sieci handlowej, której jestem wierna . Kupuję raczej spontanicznie i rzadko.    Mam sporo ubrań i noszę je bez względu czy są modne czy nie . Noszę, bo coś lubię i dobrze się w tym czuję . Ostatnio potrzebowałam sukienkę to kupiłam w butiku w swoim rodzinnym mieście . Mnie się podoba a to najważniejsze .
04 września 2019 10:09

lubie ubrac sie bardizej elegancko, czasem na sportowo... Wszystko zalezy od mojego aktualnego humoru i zaistnialej sytuacji.
Kiedys mialam problem z kupnem ubran, ostanio natomiast zauwazylam, ze w prawie wszystkim co przymierze w sklepie wygladam ok. (moze to sprawa poprawienia samooceny? ;D) Wiec mam nowy dylemat - co wybrac ;D
Ostatnio również szukalam dla siebie wygodnych balerin na jesień. Co o nich sądzicie? (link usunięty)