Zakupy 4

20 września 2018 12:19

Ubierz się tak jak Ci wygodnie. Polecam nie ubierac sie jak na jakiś konkurs tańca czy na impreze ale po prostu wygonie
luźna koszulka
legginsy
trampki czy adidasy
Tak aby Ci było wygodnie i abyś dobrze trzymała równowagę
Na fajne seksowne ubrania jeszcze przyjdzie czas ;)

13 listopada 2018 09:36

Witam,ja uwielbiam kosmetyki La Roche Posay. Wyprowadziłam się ze swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania i nie wiem gdzie mogę kupić swoje ulubione kremy...Zamawiałyście może kiedyś z Internetu? Koleżanka podesłała mi tę stronkę (usunięte) widzę,że ceny są bardzo korzystne. Co sądzicie o zamawianiu tego typu produktów z Internetu? Będę wdzięczna za wszystkie opinie.

22 listopada 2018 10:38

Idą święta, a z nimi u mnie szykuje się niezły remont salonu z jadalnią. Projektantka zrobiła sporo pracy, zapłaciłam za projekt, ale to było rok temu. Teraz chcę kupić jakiś produkt, a one już wyszły ze sprzedaży! Poszukuje takiego modelu oświetlenia:
Dzwoniłam po producentach, ale na marne - może zaproponujecie mi coś podobnego? :(

22 listopada 2018 10:39
Budżet tak do 300 zł :) bo tych modeli mam 3 w jednym pomieszczeniu :)
20 grudnia 2018 11:00

Nie wiem czy jest sens płacenia jedynie za projekt. Szczerze powiedziawszy to jakbym decydowała sie na skorzystanie z usług projektanta to chciałabym aby zajął się projektem kompleksowo.Aby nie tylko zrobil projekt ale również i aby wyremontowal i urządził pomieszczenie.
Jeśli chodzi o mnie to w ostatnim czasie szukam jakiejś nowej kurtki na zimę(usunięte)

Chodzicie w kurtkach puchowych? Jeśli tak to do jakiego sklepu polecicie się udać aby przymierzyc? Bylam w kilku ale nie widzialam tam niczego konkretnego bo kurtki są głównie proste a sama o wiele lepiej czuje się w taliowanych (lepiej podkreślają figurę).

10 stycznia 2019 11:44
Mam puchówkę (gęsi i kaczy puch) kupiłam w ciucholandzie kilka lat temu za grosze a jest lekka i bardzo ciepła
07 marca 2019 12:49
A jakiego typu meble w mieszkaniu lubicie?
07 marca 2019 13:06
justak

A jakiego typu meble w mieszkaniu lubicie?

Jeśli do spania i przytulania to tylko wygodne. Ciasnoty nie lubię ...
25 czerwca 2019 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
Musiałam jechać do miasta, miałam interes  do załatwienia przy okazji zrobiłam sobie zakupy . Kupiłam dwie sukieneczki na lato więc musiałam dokupić sandałki . Mile byłam zaskoczona, bo trafiłam w obuwniczym na dziwny dla mnie zwyczaj kupowania butów . Przy zakupie dwóch par, jedna z 50%  zniżką . Skorzystałam dobrała sobie klapki, kolor nie bardzo, bo srebrny, ale mi chdziło o wygodę . To się obkupiłam .
25 czerwca 2019 15:02 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Musiałam jechać do miasta, miałam interes :-) do załatwienia przy okazji zrobiłam sobie zakupy . Kupiłam dwie sukieneczki na lato więc musiałam dokupić sandałki . Mile byłam zaskoczona, bo trafiłam w obuwniczym na dziwny dla mnie zwyczaj kupowania butów . Przy zakupie dwóch par, jedna z 50%  zniżką . Skorzystałam dobrała sobie klapki, kolor nie bardzo, bo srebrny, ale mi chdziło o wygodę . To się obkupiłam .:oklaski:

Koniecznie się pochwal foto :D
26 czerwca 2019 07:22 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Koniecznie się pochwal foto :D

Ok . Pochwalę się .
26 czerwca 2019 09:20 / 1 osobie podoba się ten post
26 czerwca 2019 09:22 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Buty  ? niestety, wnuczka zabrała przed chwilką . Kupię sobie inne 
18 lipca 2019 10:56
Szukam fajnej kiecki na wesele, podpowiedzcie gdzie się rozglądać w PL
20 lipca 2019 10:32 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Szukam fajnej kiecki na wesele, podpowiedzcie gdzie się rozglądać w PL

W sklepach z odzieżą kochana, damską w dodatku 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.