Zakupy 4

25 sierpnia 2018 14:45 / 2 osobom podoba się ten post
25 sierpnia 2018 14:45 / 2 osobom podoba się ten post
Poszalałam trochę :)

25 sierpnia 2018 14:49 / 1 osobie podoba się ten post
poznanianka1

Ja też  za lasem odkryłam kusząca cywilizacje w postaci centrum handloweho
25 sierpnia 2018 14:51
poznanianka1

:-)

Mam niebieskie hypnose,jak dla mnie piękne są
25 sierpnia 2018 18:11
poznanianka1

Bardzo dobrze, trzeba też myśleć o sobie. Lubię kupić od czasu do czasu kosmetyk, raz krem, innym razem żel.
Perfumy też lubię, zapłacę ale wiem, że dobre. Markowe długo trzymają i nie trzeba dużo pryskać.
25 sierpnia 2018 21:47
poznanianka1

:-)

Chanel to moje ulubione od lat
26 sierpnia 2018 11:05 / 1 osobie podoba się ten post
Kupiłam sobie buty Bugatti -mam mały problem z nowym laptopem win 10 i nie mogę znaleść funkcji przesłania zdjęć z komórki na laptop -jak mi się uda to pokażę zakup.
26 sierpnia 2018 14:26
didusia

Kupiłam sobie buty Bugatti -mam mały problem z nowym laptopem win 10 i nie mogę znaleść funkcji przesłania zdjęć z komórki na laptop -jak mi się uda to pokażę zakup.

Czekam na zdjęcie :)
26 sierpnia 2018 18:02
poznanianka1

Czekam na zdjęcie :)

Próbuję -nie wchodzi

26 sierpnia 2018 18:09
Nie mogę nawet awataru zmienić -coś nowego dla mnie
31 sierpnia 2018 10:49

Wyprzedaże są fajne o tyle, że w dobrej cenie można sobie kupić ubrania i buty dobrych firm. Często sa przecenione nawet o 70% i dzieki temu mozna sporo zaoszczędzić. Ze swojej strony polecam poszukac sobie butów i ubrań sportowych takich firm jak new balance, nike czy mniej znane asics. W ich przypadku płaci sie nie tylko za firmę ale głównie za jakość wykonania

31 sierpnia 2018 10:54 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nie biegam na wyprzedaże z natury kupuję to co mi jest potrzebne, a nie to co  nasunie pod rękę, bo tańsze. Podoba mi sie wiele rzeczy, nie kupie  ich jednak z powodu wyprzedaży .
16 września 2018 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Czy ktos chodzi na taniec?
Zapisałam sie ale nie wiem w sumie jak sie na ten taniec ubrac. Jakie ubrania wybrać?
16 września 2018 11:55
justak

Czy ktos chodzi na taniec?
Zapisałam sie ale nie wiem w sumie jak sie na ten taniec ubrac. Jakie ubrania wybrać?

Napisz jaki to rodzaj tańca , to mogę podpowiedzieć , do standartu i latino - z odkrytymi palcami na małym słupku , do nowoczesnego tz. jazzówki , hip-hop i podobne w adasiach można.
16 września 2018 13:52
Nie dokończyłam pisać , bo musiałam na gwałt lecieć to tyle jeżeli chodzi o buty , do tańca w kolejności jw. ,,spódniczka  najlepiej co się kręci  '' dalej leginsy albo wygodne temu podobne . Jeżeli balet to sama wiesz , paczka , trykot i baletki
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.