Zakupy 4

28 marca 2018 21:30 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Prawda taka,ze jak czlowiek ma troche grosza wiecej to go kusi kupic to i tamto,trza sie powstrzymywac albo nauczyc byc oszczednym,inaczej ino tyrac do zasranej smierci i ciagle malo. Najlepiej nie nosic ze soba dostepu do kasy,a zakupy robic z kartka. Mnie sie udaje,nie zawsze ale ciagle sie cwicze.

Ewa powiem Ci jedno, ze tez nie ma co sobie w zyciu niczego zalowac. Ja wiem nie wolno byc rozrzutnym ale ze soba tez nic nie wezmiesz. Moja babcia powtarzala, ze ostatnia koszula i tak jest bez kieszeni. 
28 marca 2018 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Prawda taka,ze jak czlowiek ma troche grosza wiecej to go kusi kupic to i tamto,trza sie powstrzymywac albo nauczyc byc oszczednym,inaczej ino tyrac do zasranej smierci i ciagle malo. Najlepiej nie nosic ze soba dostepu do kasy,a zakupy robic z kartka. Mnie sie udaje,nie zawsze ale ciagle sie cwicze.

Ja mam silą wole. Kupuje to co mi jest potrzebne. Nie wiele tego, ale wszystko spozytkuję.
28 marca 2018 21:42
Dusia1978

Ewa powiem Ci jedno, ze tez nie ma co sobie w zyciu niczego zalowac. Ja wiem nie wolno byc rozrzutnym ale ze soba tez nic nie wezmiesz. Moja babcia powtarzala, ze ostatnia koszula i tak jest bez kieszeni. :aniolki:

Mam tu na mysli skrajne szalenstwo,sama tyz lubie czasami cos kupic ale zem sie nauczyla oszczedzac.
28 marca 2018 21:44 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ja mam silą wole. Kupuje to co mi jest potrzebne. Nie wiele tego, ale wszystko spozytkuję.

I to sie chwali,szczegolnie wazne jak swiezynki jada do pracy,nie wszystkie tak maja ale tyz tak jest,ze jest wielkie boom,wiekszy grosz. Warto byc ostroznym z wydawaniem,wtedy wiecej grosza przyjedzie do domu.
28 marca 2018 21:47 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Mam tu na mysli skrajne szalenstwo,sama tyz lubie czasami cos kupic ale zem sie nauczyla oszczedzac.

I tu masz racje. Jechać po to, żeby zarobioną kase wydawać na głupoty to nie ma sensu. Często praca jest okupiona wieloma wyrzeczeniami . Zostawiamy dzieci , mężów , przyjaciól , tęsknimy i często płaczemy z bezsilności . Trzeba oszczędzać to i czas wyjazdu będzie krótszy .
28 marca 2018 21:53 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

I to sie chwali,szczegolnie wazne jak swiezynki jada do pracy,nie wszystkie tak maja ale tyz tak jest,ze jest wielkie boom,wiekszy grosz. Warto byc ostroznym z wydawaniem,wtedy wiecej grosza przyjedzie do domu.

Swieżynki to pewnie tak nie wydają szybko kasy . Jadą przecież z potrzeby . Każdy jest włascicielem swojego portfela i jak rządzi tak ma.
28 marca 2018 22:01 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Swieżynki to pewnie tak nie wydają szybko kasy . Jadą przecież z potrzeby . Każdy jest włascicielem swojego portfela i jak rządzi tak ma.

Pamietam tyz mialam potrzeby ale korcilo kupic to i tamto,co moglo poczekac na pozniej. Wiadomo,ze ja nie pisze tak bo komus do portfela zagladam,tak pisze z wlasnego przykladu,a kazdy niech robi jak tam chce
28 marca 2018 22:03
EwaR65

Pamietam tyz mialam potrzeby ale korcilo kupic to i tamto,co moglo poczekac na pozniej. Wiadomo,ze ja nie pisze tak bo komus do portfela zagladam,tak pisze z wlasnego przykladu,a kazdy niech robi jak tam chce :buziaki:

Tez piszę z włąsnego doświadczenia. Chciało się kupić, ale były rzeczy ważniejsze.
28 marca 2018 22:03 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Pamietam tyz mialam potrzeby ale korcilo kupic to i tamto,co moglo poczekac na pozniej. Wiadomo,ze ja nie pisze tak bo komus do portfela zagladam,tak pisze z wlasnego przykladu,a kazdy niech robi jak tam chce :buziaki:

Tez piszę z włąsnego doświadczenia. Chciało się kupić, ale były rzeczy ważniejsze.
29 marca 2018 10:48 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ewa powiem Ci jedno, ze tez nie ma co sobie w zyciu niczego zalowac. Ja wiem nie wolno byc rozrzutnym ale ze soba tez nic nie wezmiesz. Moja babcia powtarzala, ze ostatnia koszula i tak jest bez kieszeni. :aniolki:

Masz rację podpisuję się pod tym,jak mam to wydaje bo pieniądze są po to,jutro może nas nie być.
14 czerwca 2018 12:09 / 1 osobie podoba się ten post
Jak Wam sie podobaja bluzki z perełkami? Pytam sie głównie o coś takiego:
Jak tutaj w ebutiku

Z jednej strony podoba mi sie i bym nawet sobie kupiła. Z drugiej strony czy nie jest zbyt ozdobna?
14 czerwca 2018 14:08
justak

Jak tutaj w ebutiku

Z jednej strony podoba mi sie i bym nawet sobie kupiła. Z drugiej strony czy nie jest zbyt ozdobna?

Ladna, do prostych spodni, ja sobie sama doszylam kilka perelek
14 czerwca 2018 14:21
justak

Jak tutaj w ebutiku

Ładna. Lubię takie rzeczy. Do spódnicy ołówkowej też będzie pasowała. Na jakieś wieczorne wyjście 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.