Zakupy 4

26 sierpnia 2018 14:26
didusia

Kupiłam sobie buty Bugatti -mam mały problem z nowym laptopem win 10 i nie mogę znaleść funkcji przesłania zdjęć z komórki na laptop -jak mi się uda to pokażę zakup.

Czekam na zdjęcie :)
26 sierpnia 2018 18:02
poznanianka1

Czekam na zdjęcie :)

Próbuję -nie wchodzi
 
 
 
 
26 sierpnia 2018 18:09
Nie mogę nawet awataru zmienić -coś nowego dla mnie
31 sierpnia 2018 10:49

Wyprzedaże są fajne o tyle, że w dobrej cenie można sobie kupić ubrania i buty dobrych firm. Często sa przecenione nawet o 70% i dzieki temu mozna sporo zaoszczędzić. Ze swojej strony polecam poszukac sobie butów i ubrań sportowych takich firm jak new balance, nike czy mniej znane asics. W ich przypadku płaci sie nie tylko za firmę ale głównie za jakość wykonania

31 sierpnia 2018 10:54 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nie biegam na wyprzedaże z natury kupuję to co mi jest potrzebne, a nie to co  nasunie pod rękę, bo tańsze. Podoba mi sie wiele rzeczy, nie kupie  ich jednak z powodu wyprzedaży .
16 września 2018 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Czy ktos chodzi na taniec?
Zapisałam sie ale nie wiem w sumie jak sie na ten taniec ubrac. Jakie ubrania wybrać?
16 września 2018 11:55
justak

Czy ktos chodzi na taniec?
Zapisałam sie ale nie wiem w sumie jak sie na ten taniec ubrac. Jakie ubrania wybrać?

Napisz jaki to rodzaj tańca , to mogę podpowiedzieć , do standartu i latino - z odkrytymi palcami na małym słupku , do nowoczesnego tz. jazzówki , hip-hop i podobne w adasiach można.
16 września 2018 13:52
Nie dokończyłam pisać , bo musiałam na gwałt lecieć to tyle jeżeli chodzi o buty , do tańca w kolejności jw. ,,spódniczka  najlepiej co się kręci  '' dalej leginsy albo wygodne temu podobne . Jeżeli balet to sama wiesz , paczka , trykot i baletki
20 września 2018 12:19

Ubierz się tak jak Ci wygodnie. Polecam nie ubierac sie jak na jakiś konkurs tańca czy na impreze ale po prostu wygonie
luźna koszulka
legginsy
trampki czy adidasy
Tak aby Ci było wygodnie i abyś dobrze trzymała równowagę
Na fajne seksowne ubrania jeszcze przyjdzie czas ;)

13 listopada 2018 09:36

Witam,ja uwielbiam kosmetyki La Roche Posay. Wyprowadziłam się ze swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania i nie wiem gdzie mogę kupić swoje ulubione kremy...Zamawiałyście może kiedyś z Internetu? Koleżanka podesłała mi tę stronkę (usunięte) widzę,że ceny są bardzo korzystne. Co sądzicie o zamawianiu tego typu produktów z Internetu? Będę wdzięczna za wszystkie opinie.

22 listopada 2018 10:38

Idą święta, a z nimi u mnie szykuje się niezły remont salonu z jadalnią. Projektantka zrobiła sporo pracy, zapłaciłam za projekt, ale to było rok temu. Teraz chcę kupić jakiś produkt, a one już wyszły ze sprzedaży! Poszukuje takiego modelu oświetlenia:
Dzwoniłam po producentach, ale na marne - może zaproponujecie mi coś podobnego? :(

22 listopada 2018 10:39
Budżet tak do 300 zł :) bo tych modeli mam 3 w jednym pomieszczeniu :)
10 stycznia 2019 11:44
Mam puchówkę (gęsi i kaczy puch) kupiłam w ciucholandzie kilka lat temu za grosze a jest lekka i bardzo ciepła
07 marca 2019 12:49
A jakiego typu meble w mieszkaniu lubicie?
07 marca 2019 13:06
justak

A jakiego typu meble w mieszkaniu lubicie?

Jeśli do spania i przytulania to tylko wygodne. Ciasnoty nie lubię ...