Zakupy 4

21 lipca 2019 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

W sklepach z odzieżą kochana, damską w dodatku :-)

Myślałam że jakieś konkretne sieciówki polecicie ;) Nie lubię godzinami chodzić po galerii i przeglądać miliona wieszaków
22 lipca 2019 08:19 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Myślałam że jakieś konkretne sieciówki polecicie ;) Nie lubię godzinami chodzić po galerii i przeglądać miliona wieszaków

A małe butiki ? Śródmieście?
22 lipca 2019 08:26
mariakoc

Nie napisałaś jakie masz preferencje odnośnie weselnych kiecek....
Nie lubię sieciówek z wyjątkiem może Orsa'y. Mają ładne rzeczy , nie wyglądające tandetnie i dobrze uszyte. Kiecki pewnie też mają.
22 lipca 2019 08:27 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

A małe butiki ? Śródmieście?

W takich sklepach mozna szybciej znależć jakąs wieczorową i czy kojtajlową sukienkę i dobrze uszytą.
22 lipca 2019 08:30 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

W takich sklepach mozna szybciej znależć jakąs wieczorową i czy kojtajlową sukienkę i dobrze uszytą.

Właśnie , ważne też , uszyta nie w tysiącach . Ceny wcale nie są dużo wyższe .
22 lipca 2019 08:34 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Właśnie , ważne też , uszyta nie w tysiącach . Ceny wcale nie są dużo wyższe .

To prawda- na widok iluś krzywo uszytych sukienek z poli coś tam plus falbanki , mozna oczopląsu dostać.
22 lipca 2019 10:13 / 3 osobom podoba się ten post
mariakoc

Tak sobie zażartowałam . Nie mam jakiejś ulubionej sieci handlowej, której jestem wierna . Kupuję raczej spontanicznie i rzadko.    Mam sporo ubrań i noszę je bez względu czy są modne czy nie . Noszę, bo coś lubię i dobrze się w tym czuję . Ostatnio potrzebowałam sukienkę to kupiłam w butiku w swoim rodzinnym mieście . Mnie się podoba a to najważniejsze .
04 września 2019 10:09

lubie ubrac sie bardizej elegancko, czasem na sportowo... Wszystko zalezy od mojego aktualnego humoru i zaistnialej sytuacji.
Kiedys mialam problem z kupnem ubran, ostanio natomiast zauwazylam, ze w prawie wszystkim co przymierze w sklepie wygladam ok. (moze to sprawa poprawienia samooceny? ;D) Wiec mam nowy dylemat - co wybrac ;D
Ostatnio również szukalam dla siebie wygodnych balerin na jesień. Co o nich sądzicie? (link usunięty)

04 września 2019 10:20 / 3 osobom podoba się ten post
justak, w tej cenie to mam dwie pary porządnych butów zimowych
04 września 2019 10:57 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

justak, :zaskoczenie1: w tej cenie to mam dwie pary porządnych butów zimowych:smiech3:

Luke ale to Calvin Usuniety
04 września 2019 11:11 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Luke ale to Calvin Usuniety:hihi:

Wiem, że to reklama, usunęli to po moim poście
21 stycznia 2020 10:59 / 6 osobom podoba się ten post
Lubię mosiądz. Wyszperałam sobie. 

21 stycznia 2020 15:22 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Lubię mosiądz. Wyszperałam sobie. 

Ooo ładne postawiłbym sobie na kominku ,Ja nie mam szczęścia do szpernia
21 stycznia 2020 15:48 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Ooo ładne:-) postawiłbym sobie na kominku ,Ja nie mam szczęścia do szpernia:-)

Eee tam nie masz, źle szukasz 
21 stycznia 2020 15:59 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Ooo ładne:-) postawiłbym sobie na kominku ,Ja nie mam szczęścia do szpernia:-)

A co lubisz wyszperać? Ja akurat szukam tych sklepików, gdzie Niemcy oddają za darmo rzeczy, sprzedawane to jest za niewielkie pieniądze, które potem idą na cele charytatywne. Nazwy mają różne, bo pod różnymi instytucjami działają- kościoły to prowadzą, czerwony krzyż, itp. Poprzednio miałam 6 km, teraz chyba 8. Rowerem jeżdżę. Wiadomo, to zawsze loteria, ale fajna!
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.