Szukam koleżanki 5

12 grudnia 2017 15:43
Ogłoszenie grzecznościowe.....
Moja koleżanka poszukuje osób pracujecych w Veritasie,które od stycznia mogłyby sie z nia wymieniać na stelli.....
12 grudnia 2017 15:49
nusia2302

od 13 grudnia będę w Dortmundzie Alte Strasse, czy ktoś jest z tej okolicy?

Jestem jeszcze tydzień i w styczniu też będę .Od Twojej ulicy do mojej dzielnicy ok. 8 km.
12 grudnia 2017 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
Proszę, nie róbcie mi tego, nikogo w bliskiej okolicy ? 85630, Grasbrunn, BY, mam tu S-Bahn,ale jeszcze nie szukałam,bo pada śnieg,albo wieje,albo deszcz....
12 grudnia 2017 17:35 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Proszę, nie róbcie mi tego, nikogo w bliskiej okolicy ? 85630, Grasbrunn, BY, mam tu S-Bahn,ale jeszcze nie szukałam,bo pada śnieg,albo wieje,albo deszcz....

Aniu, ja jestem tu, gdzie byłam, ale przed wyjazdem do domu już nie dam rady się spotkać.. Wracam na początku stycznia, więc może wtedy?
 
Jesteś w strasznym wygwizdowie, musisz jechać prawie godzinę do Marienplatzu :(. Możesz napisać na jakiej ulicy pracujesz?
12 grudnia 2017 17:47 / 1 osobie podoba się ten post
Hej, o super wiedzieć,że jesteś.... Wiem,że do Marienplatzu prawie 40 min muszę się toczyć.... am Weichselgarden , tak nazywa się ulica.....ok to wstępnie ugadajmy się na styczeń, potem ugadamy datę....
12 grudnia 2017 18:26
ania37

Hej, o super wiedzieć,że jesteś.... Wiem,że do Marienplatzu prawie 40 min muszę się toczyć.... am Weichselgarden , tak nazywa się ulica.....ok to wstępnie ugadajmy się na styczeń, potem ugadamy datę....

Sprawdziłam, nie jest tak źle, jak myślałam :).   
  Aniu, dziś (13) będę w centrum, mogłabyś przyjechać? Jeśli tak, to skontaktuj się ze mną na FB :).
14 grudnia 2017 10:21 / 8 osobom podoba się ten post
Witam,

Nasz opiekun Pan Zdzisław jest na zleceniu w miejscowości Pfrondorf 72074. Nie może natrafić na żadnego polaka w okolicy. Jeżeli ktoś byłby chętny na spacer bądź kawę z Panem Zdzisławem proszę o PW, podam nr do niego.


Pozdrawiam Agnieszka
14 grudnia 2017 10:24
Miło ze strony firmy że chce zadbać o towarzystwo dla swojego pracownika
14 grudnia 2017 10:45 / 3 osobom podoba się ten post
Witam,
Byłoby jeszcze milej gdyby Pan Zdzisław znalazł kogoś do towarzystwa na przerwie :)
14 grudnia 2017 10:48
Ja mam zazdrosnego partnera hi hi,poza tym jestem daleko od pana Zdzisława,ale myślę że znajdzie sie tam ktoś do wspólnego spędzania przerw Pozdrawiam
14 grudnia 2017 12:17 / 6 osobom podoba się ten post
No ja jestem od Pana Zdzisława 16 km,też mam partnera zazdrosnego,ale wylewna nie jestem,więc kawę mogłabym wypić czemu nie
14 grudnia 2017 12:25 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

No ja jestem od Pana Zdzisława 16 km,też mam partnera zazdrosnego,ale wylewna nie jestem,więc kawę mogłabym wypić czemu nie:-)

Nasz Gero ...też Zdzisio
14 grudnia 2017 13:11 / 6 osobom podoba się ten post
IdeaCare

Witam,

Nasz opiekun Pan Zdzisław jest na zleceniu w miejscowości Pfrondorf 72074. Nie może natrafić na żadnego polaka w okolicy. Jeżeli ktoś byłby chętny na spacer bądź kawę z Panem Zdzisławem proszę o PW, podam nr do niego.


Pozdrawiam Agnieszka

Ja cię kręcę:)Tego to jeszcze nie grali,żeby firma opiekunowi towarzystwa szukała:)Nie ma pan Zdzisio internetu na szteli?Sam nie może się zająć poszukiwaniami?Ale generalnie ta idea mnie sie podoba:)
14 grudnia 2017 13:16 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Ja cię kręcę:)Tego to jeszcze nie grali,żeby firma opiekunowi towarzystwa szukała:)Nie ma pan Zdzisio internetu na szteli?Sam nie może się zająć poszukiwaniami?Ale generalnie ta idea mnie sie podoba:)

Podejrzewam , że nie ma i dlatego dziewczyna stara się mu pomóc . Gdyby miał internet to pewnie dałaby mu namiary na nasze forum .....Też podoba mi się takie podejście do wyszukiwania kontaktów dla pracownika
14 grudnia 2017 13:42 / 7 osobom podoba się ten post
Pan Zdzisław ma internet, tylko nie jest biegły w obsłudze. Poprosił o pomoc więc szukam