Szukam koleżanki 5

30 grudnia 2017 17:57
77815 Bühl ?

02 stycznia 2018 08:41
Od 3Stycznia30890 okolice Hannoweru
02 stycznia 2018 16:00
Od 8 stycznia mullheim baden , może ktos jest lub bedzie w okolicy :)
14 stycznia 2018 18:59 / 1 osobie podoba się ten post
34125 Kassel lub w promieniu 30 km od Kassel. Ktoś chętny na spotkanie?
14 stycznia 2018 19:28 / 2 osobom podoba się ten post
Bielefeld Brake ----- bitte, bitte, bitte bo wyjdę na ulicę i zacznę krzyczeć
14 stycznia 2018 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Bielefeld Brake ----- bitte, bitte, bitte :modlitwa: bo wyjdę na ulicę i zacznę krzyczeć :oklaski2:

Kama byłem w Lone a do Herfort jeździlem wózkiem z PdP na spacery.
14 stycznia 2018 20:12
opiekun.5

Kama byłem w Lone a do Herfort jeździlem wózkiem z PdP na spacery.

Lónne, Westfalia ?  kiedyś też tam byłam, w polu. Większej porażki nie było.  Moja babka nie wychodzi z domu to raz, a dwa Brake to ring ograniczony , potem jest droga dla aut i dop Bielefeld miasto. Przeżyję, ale powiedziałam sobie,że wolę swoją robotę ale w domu, mimo że kasa mniejsza, duzo mniejsza, ale na razie    jestem dobrej myśli,że kiedyś będę bogata 
14 stycznia 2018 20:15
Kama84

Lónne, Westfalia ?  kiedyś też tam byłam, w polu. Większej porażki nie było.  Moja babka nie wychodzi z domu to raz, a dwa Brake to ring ograniczony , potem jest droga dla aut i dop Bielefeld miasto. Przeżyję, ale powiedziałam sobie,że wolę swoją robotę ale w domu, mimo że kasa mniejsza, duzo mniejsza, ale na razie  :oczko2:  jestem dobrej myśli,że kiedyś będę bogata :-)

Oby, graj w Lotto , może Ci się poszczęści. 
14 stycznia 2018 20:17 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Oby, graj w Lotto , może Ci się poszczęści. 

Nie gram. Szczęścia nie mam, ale podstawy mam. Pracą dojdę do wszystkiego. Bo chcę. Jestem w drodze....
14 stycznia 2018 20:20
Kama84

Nie gram. Szczęścia nie mam, ale podstawy mam. Pracą dojdę do wszystkiego. Bo chcę. Jestem w drodze....

" Cierpliwością i pracą ludy się bogacą". Ale wtedy sporo luda ma garb. 
14 stycznia 2018 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Bielefeld Brake ----- bitte, bitte, bitte :modlitwa: bo wyjdę na ulicę i zacznę krzyczeć :oklaski2:

Byłyśmy z Agulkiem w Brackwede,każda w innym domu.Faktycznie zadupie ,,nawet do tramwaju kawałek spory.Ale co kto lubi-ja uwielbiam zadupia:)Tu też tak mam i każda jedna co tu przyjeżdża narzeka na pustkowie.I mówi ,że chętnie by tu wróciła, gdyby nie to.Ani jednego sklepu nie ma,tylko taki osiedlowy czynny do 12ej ,w którym nawet fajek niet.Ale jest autobus,2 dni luzu  i spokojnie można sobie centrum pozwiedzac jak kto głodny cywilizacji.A ile mniej się wyda:)
14 stycznia 2018 20:30
kasia63

Byłyśmy z Agulkiem w Brackwede,każda w innym domu.Faktycznie zadupie ,,nawet do tramwaju kawałek spory.Ale co kto lubi-ja uwielbiam zadupia:)Tu też tak mam i każda jedna co tu przyjeżdża narzeka na pustkowie.I mówi ,że chętnie by tu wróciła, gdyby nie to.Ani jednego sklepu nie ma,tylko taki osiedlowy czynny do 12ej ,w którym nawet fajek niet.Ale jest autobus,2 dni luzu  i spokojnie można sobie centrum pozwiedzac jak kto głodny cywilizacji.A ile mniej się wyda:)

Ale nie wiem czy my o tym samym mówimy , Brake ma swoje małe centrum, tu jest wszystko - od ratusza po kościoły, pocztę i markety, dworzec....    Tylko opiekunek nie ma. I tym podobnych  
No ile można chodzić tymi samymi drogami i szlifować chodniki i patrzeć w niebo ? ;)
14 stycznia 2018 20:40
Kama84

Ale nie wiem czy my o tym samym mówimy , Brake ma swoje małe centrum, tu jest wszystko - od ratusza po kościoły, pocztę i markety, dworzec....    Tylko opiekunek nie ma. I tym podobnych :-) 
No ile można chodzić tymi samymi drogami i szlifować chodniki i patrzeć w niebo ? ;)

To nie wiem,myśmy były po lewej stronie ,na takim wzgórzu i na dół się do Netto schodziło i więcej tam nic nie było:(
14 stycznia 2018 20:51
kasia63

To nie wiem,myśmy były po lewej stronie ,na takim wzgórzu i na dół się do Netto schodziło i więcej tam nic nie było:(

To są chyba dwie różne dzielnice.  Brake było kiedyś wioską , obenie przyłączone do miasta. Miejsce fajne ale ziomali nie ma. Miesiąc można wytrzymać , a dalej to już nie bardzo :/  No i tak to jest 
ale wkurza mnie to,że koordynatorka widać ,że jest anty nastawiona na spotykania się opiekunek , bo co jej się zapytam to zawsze mówi, ze nikogo nie ma w pobliżu , hehe ściema jak nic.  Po prostu nie chcą ,żeby się zaznajamiać i spotykać. Wredoty.
14 stycznia 2018 21:15
Wuppertal