Szukam koleżanki 5

14 grudnia 2017 13:48 / 5 osobom podoba się ten post
IdeaCare

Pan Zdzisław ma internet, tylko nie jest biegły w obsłudze. Poprosił o pomoc więc szukam :-)

Super ...naprawdę super ...Może daj mu namiary na nasze forum , niech się ośmieli ....My nie gryziemy ...czasem tylko troszeczkę ...Przydałby się nam tutaj jakiś facet ...A tak na marginesie ...fajne kobitki jesteśmy . Różnistego stanu zresztą ...mężatki , panienki , rozwódki ...i jakże miłe wdówki ...nawet . Ja z tych miłych właśnie ...tak tylko ...w razie " w "
14 grudnia 2017 13:53
salazar

Sprawdziłam, nie jest tak źle, jak myślałam :).   
  Aniu, dziś (13) będę w centrum, mogłabyś przyjechać? Jeśli tak, to skontaktuj się ze mną na FB :).

Hej,
Dopiero odczytałam....Mimo wszystko środa na spotkania odpada,bo sprzątaczkę mamy tego dnia....
Napiszę na fb,jak sama ogarnę,gdzie mam S-Bahn.
Pozdrawiam
14 grudnia 2017 13:54 / 1 osobie podoba się ten post
Wiem :) Jak pracowałam po stronie niemieckiej często bywałam tu na forum. Ale to było już dawno i nawet nie pamiętam loginu
14 grudnia 2017 14:15 / 7 osobom podoba się ten post
Rozmawiałam z panem Zdzisławem i zaloguje się na forum. Niedługo sam sie odezwie. Pozdrawiam wszystkie Panie
18 grudnia 2017 10:11
Witam wszystkich..odkopałam wątek .. jestem w Bonn 53175 ..może ktoś tu jest ???
18 grudnia 2017 17:00 / 1 osobie podoba się ten post
Chyba od piątku 22 grudnia będę 14199 Berlin... chętnie się spotkam z jakas przyjazna duszyczka ;)
19 grudnia 2017 07:35
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Chyba od piątku 22 grudnia będę 14199 Berlin... chętnie się spotkam z jakas przyjazna duszyczka ;)

Odezwij się na priv, wysłałam ci zaproszenie do znajomych , Berlin czeka
19 grudnia 2017 07:41 / 1 osobie podoba się ten post
Coś pozmieniali na forum i nie wiem , jak to zaproszenie wysłać . U mnie na profilu jest mój e mail widoczny, napisz do mnie, sprawdziłam na mapie, niedaleko od nas będziesz, bo jest tu nas kilka
19 grudnia 2017 13:15
daisy_44

Odezwij się na priv, wysłałam ci zaproszenie do znajomych , Berlin czeka

niestety juz nieaktualne :/ rodzina zrezygnowala, szukam gdzie indziej...pozdrawiam :)
19 grudnia 2017 18:01
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

niestety juz nieaktualne :/ rodzina zrezygnowala, szukam gdzie indziej...pozdrawiam :)

Szkoda, bo tu fajnie
19 grudnia 2017 18:58 / 6 osobom podoba się ten post
Jeszcze się nie chwalę , ale możliwe jest , że po NR spotkam się z " Taką Jedną " z forum ...Okazało się dzisiaj , że jej sknerowaty , ale kochany dziadeczek mieszka od miejsca w którym będę ....8 km ! ...Noo ...jeśli tylko czas nam pozwoli to ...wrócą czasy jak kiedyś w Solingen bywało
24 grudnia 2017 14:42 / 1 osobie podoba się ten post
Bielefeld - Brake Kurde, jakie to miasto ???? Wiocha przyłączona do miasta daaaleko daleko od niego, a ja głupia sie cieszyłam ze pozwiedzam stare kąty . :fuckyou2: Jest tu kto moze ??? Tiiaaaa ...... wołanie na puszczy .....
24 grudnia 2017 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Bielefeld - Brake :sciana: Kurde, jakie to miasto ???? Wiocha przyłączona do miasta daaaleko daleko od niego, a ja głupia sie cieszyłam ze pozwiedzam stare kąty . :fuckyou2: Jest tu kto moze ??? Tiiaaaa ...... wołanie na puszczy ..... :matrix:

W Bielefeld Quelle są opiekunki jesteś mobilna?
24 grudnia 2017 16:37
dorotee

W Bielefeld Quelle są opiekunki:-) jesteś mobilna?

Tiaa, mam autonogi i rower.;))  Do Quelle to jak centrum prawie ...  marne szanse zeby sie tam dostać i zgrać :/  Dobrze ze tu jest Marktplatz ze sklepami. Chociaz tyle . A nóż widelec spotkam tam kogoś .. 
24 grudnia 2017 19:52 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Bielefeld - Brake :sciana: Kurde, jakie to miasto ???? Wiocha przyłączona do miasta daaaleko daleko od niego, a ja głupia sie cieszyłam ze pozwiedzam stare kąty . :fuckyou2: Jest tu kto moze ??? Tiiaaaa ...... wołanie na puszczy ..... :matrix:

Hiddenhausen, 15 km od ciebie. Ale niemobilna jestem... Też dziura.