Szukam koleżanki 5

20 marca 2019 12:53
nincia

Witam wszystkich z tym napisem "icj bin Polin" to się udałeś, możesz sobie sam nosić,ja nie mam zamiaru:papa:

nie znasz się na żartach
20 marca 2019 15:55
Melman a gdzie dokladnie sie znajdujesz ?bo jestem w okolicy
20 marca 2019 17:23 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Ho ho to spory kawałek chyba że rowerkiem lub samochodem.Rowerek mam:jazda na rowerze: niestety samochodu nie posiadam:oczko2:

Halo halo  ;) 
20 marca 2019 22:24 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

nie znasz się na żartach:-(

Ja też żartowałam ,musiałam ci coś odpisać Mój sposób to fikcyjna rozmowa przez telefon,gdy podejrzewam że to może być polka,jak zareaguje oglądając się to mówię dzień dobry,wtedy albo odpowie dzień dobry albo zaszwargocze po niemiecku, i co dobry spo sób.
20 marca 2019 22:33
OpiekunMati

Halo halo  ;) 

Halo jestem,i chcę zapytać czy widziałeś mój profil,jesteśmy prawie ziomkami,tylko latka nie te, ale może po tobie przyjedzie ktoś z moimi latkami,albo po mnie z twoimi latkami, dlatego możemy się kontaktować. Napiszę do ciebie na meila i podam namiary ok? Pozdrawiam
20 marca 2019 23:00
nincia

Halo jestem,i chcę zapytać czy widziałeś mój profil,jesteśmy prawie ziomkami,tylko latka nie te, ale może po tobie przyjedzie ktoś z moimi latkami,albo po mnie z twoimi latkami, dlatego możemy się kontaktować. Napiszę do ciebie na meila i podam namiary ok? Pozdrawiam:piatka:

A co tu ma wiek do rzeczy?  ;) pisz pisz 
21 marca 2019 11:43
Elka40

Na fcb.Celina Krzykacz

Hej, na fejsie jest tylko celina  krzykasz,  wysłałaś mi tu zaproszenie i co dalej?   ;) 
22 marca 2019 17:19 / 1 osobie podoba się ten post

jestem w Monachium dzielnica nazywa sie hadern


 a moze ktos tu pracuje wpoblizu? z naszej branzy

22 marca 2019 20:22
barbara33

jestem w Monachium dzielnica nazywa sie hadern


 a moze ktos tu pracuje wpoblizu? z naszej branzy

od środy będę na Herterichstr.,to niedaleko,jadę samochodem,więc gdybyś miała ochotę spotkać się i pogadać,jestem za,pozdrawiam
23 marca 2019 05:47
nincia

Halo jestem,i chcę zapytać czy widziałeś mój profil,jesteśmy prawie ziomkami,tylko latka nie te, ale może po tobie przyjedzie ktoś z moimi latkami,albo po mnie z twoimi latkami, dlatego możemy się kontaktować. Napiszę do ciebie na meila i podam namiary ok? Pozdrawiam:piatka:

A Twojego profilu nie widziałem bo jest ukryty 
23 marca 2019 16:37
Madzia81

Melman a gdzie dokladnie sie znajdujesz ?bo jestem w okolicy

Barkenberg
23 marca 2019 16:37
OpiekunMati

A Twojego profilu nie widziałem bo jest ukryty 

ooo to nawet nie wiedziałam,bo nie na wszystkim się znam,do meila jakoś nie mogę się zebrać,może dzisiaj,tylko troche daleka odległość,ale może ty masz czym dojechać
23 marca 2019 16:47
nincia

ooo to nawet nie wiedziałam,bo nie na wszystkim się znam,do meila jakoś nie mogę się zebrać,może dzisiaj,tylko troche daleka odległość,ale może ty masz czym dojechać:ferrari::oklaski1:

Przecież pisałem, że ogarniemy ;)  pisz pisz, to kilka cyferek,  klik  I będę miał Twój numer. ;) 
23 marca 2019 19:26 / 2 osobom podoba się ten post
Żegnam się z Gronemrezygnuje z pracy na turnusach bo od kwietnia idę do Heimu.Tak postanowiliśmy z moim przyjacielem.Powod na miejscu i powroty do domu.Sztela na którą przyjechałam totalna porażka 0ro kontaktu z pdp.To nie dla mnie!
23 marca 2019 19:36 / 2 osobom podoba się ten post
Nie wiem co powiedzieć...Mimo wszystko trzymam kciuki