Szukam koleżanki 5

23 marca 2019 19:46
Elka40

Żegnam się z Gronem:hejka1:rezygnuje z pracy na turnusach bo od kwietnia idę do Heimu.Tak postanowiliśmy z moim przyjacielem.Powod na miejscu i powroty do domu.Sztela na którą przyjechałam totalna porażka 0ro kontaktu z pdp.To nie dla mnie!

Szkoda bo naprawde  się do Ciebie przyzwyczaiłam a poza tym ,,nasza jesteś''No cóż na pewno wiesz co robisz, ale zaglądaj tu do nas ....mnie na pewno będzie miło
23 marca 2019 22:24 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Szkoda bo naprawde  się do Ciebie przyzwyczaiłam a poza tym ,,nasza jesteś''No cóż na pewno wiesz co robisz, ale zaglądaj tu do nas ....mnie na pewno będzie miło:przytula:

Dzięki bardzona pewno nie raz i nie dwa się pewnie też "pozale" na moich dziadkowtam też przeciez praca ciężka, tyle że na 2 zmiany i dystans jakiś..Już 3l.temu trochę pracowałam to wiem..
24 marca 2019 11:46
Frankfurt nad Menem- ktos cos???
24 marca 2019 11:48
nincia

Witam wszystkich czy jest ktoś we Frankfurcie nad Menem jestem tu już 2 tygodnie i nie mogę nikogo spotkać,a miło by był razem pospacerować,odezwijcie się:-)

Jaka dzielnica???
24 marca 2019 11:49
OpiekunMati

Od poniedziałku 18.03 60433 Frankfurt nad Menem

Jaka dzielnica?
24 marca 2019 11:50
nincia

Witam serdecznie,nareszcie jakaś duszyczka z Frankfurtu,tylko ten kod mi nie pasuje, to chyba daleko odemnie, mój kod to 65933, może jednak się gdzieś odnajdziemy.Pozdrawiam :calus w reke:

tez zapytam o dzielnice ;)
24 marca 2019 11:52
nincia

Witam serdecznie,nareszcie jakaś duszyczka z Frankfurtu,tylko ten kod mi nie pasuje, to chyba daleko odemnie, mój kod to 65933, może jednak się gdzieś odnajdziemy.Pozdrawiam :calus w reke:

mozesz byc gdzies niedaleko- ja 65-936 Sossenheim i mam tu jeszcze 2 zajefajne kolezanki ( Hochst i Niedd - to twoje sasiadki wlasciwie z tego co zobaczylam na mapie) ;) bo ty Griesheim ?
24 marca 2019 15:27
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Jaka dzielnica?

Gdzieś koło dornbusch, ulica nußzeil 
24 marca 2019 16:59
40585
24 marca 2019 17:02
dorotee

Duesseldorf Venhaussen?

Chodzisz do kościoła na mszę 11,30 ?
24 marca 2019 17:15
OpiekunMati

Gdzieś koło dornbusch, ulica nußzeil 

okolo 14 km, nie mam samochodu i mam tylko 2 godz.pauzy. jesli jestes mobilny i masz wiecej czasu- napisz.
24 marca 2019 18:41 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

okolo 14 km, nie mam samochodu i mam tylko 2 godz.pauzy. jesli jestes mobilny i masz wiecej czasu- napisz.

Zapraszam do znajomych , na profilu mam podanego maila wyślij mi na niego swój numer 
24 marca 2019 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

mozesz byc gdzies niedaleko- ja 65-936 Sossenheim i mam tu jeszcze 2 zajefajne kolezanki ( Hochst i Niedd - to twoje sasiadki wlasciwie z tego co zobaczylam na mapie) ;) bo ty Griesheim ?

Zgadza się ja jestem w Griesheim,nie wiem jak daleko mam do Hochst ani Niedd bo jestem tu pierwszy raz i już za nie całe dwatygodnie jadę do domu, a czy wrócę  to nie wiem muszę się zastanowić . Dzięki że się odezwałaś, może się kiedyś spotkamy.
25 marca 2019 17:43
nincia

Zgadza się ja jestem w Griesheim,nie wiem jak daleko mam do Hochst ani Niedd bo jestem tu pierwszy raz i już za nie całe dwatygodnie jadę do domu, a czy wrócę  to nie wiem muszę się zastanowić . Dzięki że się odezwałaś, może się kiedyś spotkamy.:-)

To dwie sasiadujace z Twoja dzielnice. Masz bezposredni autobus, a i na nogach bez problemu- zalezy ile masz czasu. Jak bedziesz miec ochote na kawke to daj znac. 
28 marca 2019 17:10 / 1 osobie podoba się ten post
Nick1

Chodzisz do kościoła na mszę 11,30 ?

Byłam , ale teraz jestem już w Mülheim, a jutro jadę do domu.
W Dü Venhaussen będę chyba od ,30 kwietnia