Szukam koleżanki 5

01 kwietnia 2019 00:29
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

To dwie sasiadujace z Twoja dzielnice. Masz bezposredni autobus, a i na nogach bez problemu- zalezy ile masz czasu. Jak bedziesz miec ochote na kawke to daj znac. :-)

Witam,jakoś nie chce mi się spać i zdecydowałam się na na Twoje zaproszenie.Sossenheim jest odemnie ok.4km,ja mam rowerek a ty? Mogłabym dojechać,tylko nie wiem cz trafię nie znam dobrze miasta ale przeglądałam jak tam jechać i jeśli masz niedaleko do rzeki Nida w okolicach An der Nida -Wiesenfeldstraße to mogłybyśmy się tam spotkać (może pojutrze,jutro lub w inny dzien,ja mam przeważnie 3 godz.pauzy. Zaznaczam że jestem dużo starsza od Ciebie,ale przecież wiek nie ma tu znaczenia pogadać przecież możemy
01 kwietnia 2019 00:35
nincia

Witam,jakoś nie chce mi się spać i zdecydowałam się na na Twoje zaproszenie.Sossenheim jest odemnie ok.4km,ja mam rowerek a ty? Mogłabym dojechać,tylko nie wiem cz trafię nie znam dobrze miasta ale przeglądałam jak tam jechać i jeśli masz niedaleko do rzeki Nida w okolicach An der Nida -Wiesenfeldstraße to mogłybyśmy się tam spotkać (może pojutrze,jutro lub w inny dzien,ja mam przeważnie 3 godz.pauzy. Zaznaczam że jestem dużo starsza od Ciebie,ale przecież wiek nie ma tu znaczenia pogadać przecież możemy:-)

Pozdrawiam
01 kwietnia 2019 00:39
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

To dwie sasiadujace z Twoja dzielnice. Masz bezposredni autobus, a i na nogach bez problemu- zalezy ile masz czasu. Jak bedziesz miec ochote na kawke to daj znac. :-)

Pozdrawiam radosc:
03 kwietnia 2019 07:50 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Byłam , ale teraz jestem już w Mülheim, a jutro jadę do domu.
W Dü Venhaussen będę chyba od ,30 kwietnia

Ok. Ja będę w maju 
03 kwietnia 2019 10:21 / 1 osobie podoba się ten post
Nick1

Ok. Ja będę w maju 

To moze do zobaczenia
03 kwietnia 2019 18:12
nincia

Pozdrawiam:radosc:

Przepraszam, ale nie zagladalam tu ostatnio. Do Niddy mam pol godz na nogach, ale wczoraj dostalam rower, ze jak bedzie cieplej- to chetnie. Mam tam tez koleznke, ze mozemy we 3 sie spotkac. Wiek to tylko cyferki, wlaasciwie wszystkie opiekunki/ wszyscy opiekunowie sa ode mnie starsi, ale nikomu to nie przeszkadza ;).  Jak sie moge z Toba skontaktowac poza forum?
03 kwietnia 2019 22:44 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Przepraszam, ale nie zagladalam tu ostatnio. Do Niddy mam pol godz na nogach, ale wczoraj dostalam rower, ze jak bedzie cieplej- to chetnie. Mam tam tez koleznke, ze mozemy we 3 sie spotkac. Wiek to tylko cyferki, wlaasciwie wszystkie opiekunki/ wszyscy opiekunowie sa ode mnie starsi, ale nikomu to nie przeszkadza ;).  Jak sie moge z Toba skontaktowac poza forum?

Mnie też nie przeszkadza, tylko że ja już w sobotę wyjeżdżam do domciu,i nie wiem czy tu wrócę gdyż trochę się pokomplikowało.Ale może kiedyś znowu będziemy blisko to się skontaktujemy ok. Życie płata figle ja byłam tu 7 tygodnie i nikogo nie znalazłam dopiero na koniec ty się odezwałaś. szkoda ale cóż takie jest życie.Pozdrawiam i życzę spokojnej pracy
 
04 kwietnia 2019 09:03
martika

Ja jestem w Saarland 

Hej , jestem od wczoraj w Saarland . Podaj kod miasta swojego,  proszę.
08 kwietnia 2019 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
CZESC jestem w Monachium dzielnica hadern 81377 81375 ktos jest tu blisko? 
08 kwietnia 2019 09:55 / 1 osobie podoba się ten post
barbara33 , jest kolega maras1, bodajże na kodzie 81477
08 kwietnia 2019 10:02
nincia

Mnie też nie przeszkadza, tylko że ja już w sobotę wyjeżdżam do domciu,i nie wiem czy tu wrócę gdyż trochę się pokomplikowało.Ale może kiedyś znowu będziemy blisko to się skontaktujemy ok. Życie płata figle ja byłam tu 7 tygodnie i nikogo nie znalazłam dopiero na koniec ty się odezwałaś. szkoda ale cóż takie jest życie.:przytula:Pozdrawiam i życzę spokojnej pracy
 

tez jak tu bylam za 1 razem- prawie caly czas bylam sama, dopiero w ostatnim tygodniu poznalam super kolezanke... z reszta teraz spedzamy wspolnie duzo czasu . pozdrawiam 
08 kwietnia 2019 20:29
66271
08 kwietnia 2019 20:30
Ale w sobote jadę już do Polski
08 kwietnia 2019 21:19
barbara33

CZESC jestem w Monachium dzielnica hadern 81377 81375 ktos jest tu blisko? 
:-)

cześć,jestem pod 81477,,to parę kilometrów,chętnie się spotkam przy kawie lub piwku,pozdrawiam
10 kwietnia 2019 21:13
mulheim an der Ruhr ???