Szukam koleżanki 5

13 maja 2020 19:38 / 3 osobom podoba się ten post
No macie szczęście bo już chciałem cały Internet wyłączyć 
13 maja 2020 19:40 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

A kto to ten nowy Pan ?  Ja nic nie wiem. 
A te trole to które to są ? 
:bezradny:

Trolle to piszpanny z agencji, które się za opiekunki podają  napszykłat
A Pan pewnie coś więcej o sobie nam napisze. Nowy , to i nie wchodził zaraz w Powitajki, bo i nie musiał wiedziec, ze sobie tam Guten Morgen mówimy.
13 maja 2020 19:43 / 2 osobom podoba się ten post
To co z tego wynika i to jest chyba dobrze że te trolle to nie my moje drogie dziewczyn.  Ale sie nam udało a już było ciut ciut 
13 maja 2020 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
Tina słoneczko moje dziękuję ci bardzo za tyle wyrozumiałości 
13 maja 2020 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
Jejejej  Wprawdzie nie jestem etatowym forumowym słoneczkiem , ale kosmitką z ciemną stroną mocy-lecz dziękuję.
Dobrze, że nam tu nie zgasiłeś światła, bo zamierzamy Cię zatrudnic w Powitajkach do parzenia kawy 
Luke może być już trochę zmęczony 
13 maja 2020 19:57 / 1 osobie podoba się ten post
Kamaa84

A kto to ten nowy Pan ?  Ja nic nie wiem. 
A te trole to które to są ? 
:bezradny:

Jestem niespokojnie spokojnym gościem że Świnoujścia ,365 dni słońca plaże bez końca palmy itd. Mieszkam od prawie 30lat w Solingen NRW i kocham i szanuje polskie dziewczyn. 
13 maja 2020 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
Martinex73

Jestem niespokojnie spokojnym gościem że Świnoujścia ,365 dni słońca plaże bez końca palmy itd. Mieszkam od prawie 30lat w Solingen NRW i kocham i szanuje polskie dziewczyn. 

Zach-pom  Szczecin wita- za granicą Zurych.
13 maja 2020 19:59
tina 100%

Jejejej :-) Wprawdzie nie jestem etatowym forumowym słoneczkiem , ale kosmitką z ciemną stroną mocy-lecz dziękuję.
Dobrze, że nam tu nie zgasiłeś światła, bo zamierzamy Cię zatrudnic w Powitajkach do parzenia kawy :-)
Luke może być już trochę zmęczony :lol2:

No już się doczekać nie mogę 
13 maja 2020 20:02 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zach-pom :-) Szczecin wita- za granicą Zurych.

Już się czuje jak na w domu 
13 maja 2020 20:40
No a teraz bez żartów moje naj naj najlepsze kolerzanki przyjaciółka praktycznie kutra z was była by na tyle miał i dała mi chodź odrobinę jakichś wskazówek bo dla mnie to jest chyba pierwszy raz  nie to że jestem nieśmiały ale chentnie dam się za rękę doprowadzić 
13 maja 2020 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
Martinex73

No a teraz bez żartów moje naj naj najlepsze kolerzanki przyjaciółka praktycznie kutra z was była by na tyle miał i dała mi chodź odrobinę jakichś wskazówek bo dla mnie to jest chyba pierwszy raz :plotki: nie to że jestem nieśmiały ale chentnie dam się za rękę doprowadzić :niesmialy:

Tu masz spis tematów i wątków.Są poważniejsze , jak i takie pierdu-pierdu 
Przejrzyj sobie. Nic trudnego-kwestia przyzwyczajenia.
13 maja 2020 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
Martinex73

No a teraz bez żartów moje naj naj najlepsze kolerzanki przyjaciółka praktycznie kutra z was była by na tyle miał i dała mi chodź odrobinę jakichś wskazówek bo dla mnie to jest chyba pierwszy raz :plotki: nie to że jestem nieśmiały ale chentnie dam się za rękę doprowadzić :niesmialy:

Tutaj sa same dzikuski i znaja sie na sztuczkach takze amatorow nie potrzebuja raczej musisz byc po prostu romantic albo psycho a najlepiej romanticpsycho. Jest tu taki jeden Ancymon na forum on Ci powie co i jak. Za bardzo sie sie narzucasz i czaisz z kwiatami tutaj. Pachnie desperactwem.
 
pozdro Brachu
13 maja 2020 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
Deprecha to jeszcze mało powiedziane jestem już dużo dalej pisząc do Was mam już sznurek na około szyji i linę na "tygrysie " wszystko przez jakiś śmieszny wirusik się bawić nie można a ja jestem taki rozrywkowy wafel. 
13 maja 2020 21:22
Martinex73

Deprecha to jeszcze mało powiedziane jestem już dużo dalej pisząc do Was mam już sznurek na około szyji i linę na "tygrysie " wszystko przez jakiś śmieszny wirusik się bawić nie można a ja jestem taki rozrywkowy wafel. :wiezienie:

Masz poczucie humoru. Już Cię lubię. Młody tak wyskoczył, bo pewnie za ciasno troczki w kalesonkach zawiązał 
Tu masz spis tematów- w poprzednim poscie mi uciekł- rozejrzyj sie i pisz
https://www.opiekunki24.pl/forum
 
 
13 maja 2020 21:24 / 2 osobom podoba się ten post
Martinex73

Deprecha to jeszcze mało powiedziane jestem już dużo dalej pisząc do Was mam już sznurek na około szyji i linę na "tygrysie " wszystko przez jakiś śmieszny wirusik się bawić nie można a ja jestem taki rozrywkowy wafel. :wiezienie:

To jak masz moje kolezanki z tego forum za cichodajne romantyczki ktore pomoga Ci opanowac tygrysa  to po pierwsze je obrazasz a po drugie o powodzeniu i kobiet wiesz tylko tyle gdy ktos Ci zyczy powodzenia.  


Przemysl Ziom czy to forum randkowe, moze zabladziles z tej deprechy