Szukam koleżanki 5

03 maja 2020 20:28 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

I kurwikach  w oczach......:smiech3:

chyba taka do sprzątania by się nie nadała 
03 maja 2020 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Jestem, jestem. Posprzątałem po kolacji, wcześniej zupę ugotowałem na jutro, a makaron to już jutro ugotuję.
Rano chcę posprzątać mieszkanie, schody przelecieć, wymyć dziewięć dużych okien:ucieka::smiech3:.
Po obiadku rajd autem ulicami miasta i wizyta w Aldim. I czas znów minie:radosc1:

Ja się do tego nie odniosę ja se tylko swoje pomyśle
03 maja 2020 22:08 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

I kurwikach  w oczach......:smiech3:

Taka kobieta sprzątać nie musi ona mobilizuje do roboty do pracy 
13 maja 2020 13:29 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:oklaski:wracam z wypadu a tu szaleństwo i numery i wędki i przynęty i romantycznie też bo gołąbki w tle :oklaski:POLUBILAM TEN TOPIK DZIŚ :hihi:

Cześć słoneczko moje śliczne ja chciałbym bardzo wiedzieć na jakom przynętę na najlepsze baranie mroźna liczyć??
13 maja 2020 16:24 / 3 osobom podoba się ten post
Martinex73

Cześć słoneczko moje śliczne ja chciałbym bardzo wiedzieć na jakom przynętę na najlepsze baranie mroźna liczyć??

Może podpowiem. To się nazywa branie na szczebiotanie  Tylko nie przesadzaj , bo uszy od tego bolą 
I witaj u nas. Opiekunek jesteś tak jak my?
13 maja 2020 17:19 / 2 osobom podoba się ten post
Ale fajnie że nie widać jak się zaczerwieniłem, oczywiście z radości .i chentnie się wami zaopiekuję no to nawet nie stoi do debaty. Bo jesteście bohaterkami i na rękach powinniśmy Was nosić. Codziennie 
13 maja 2020 17:46 / 4 osobom podoba się ten post
Zastanów się dobrze, bo np. ja niedowidzę, niedosłyszę , Pflegegrad 4, tak , że dobrej woli nie widzę, nawet jak się drzwiami i oknami pcha  Wszystkie tu mamy Pflegegrady, a niektóre trochę drapią 
Nie poddawaj się tylko . Powodzenia. 
 
13 maja 2020 17:50 / 4 osobom podoba się ten post
Martinex73

Cześć słoneczko moje śliczne ja chciałbym bardzo wiedzieć na jakom przynętę na najlepsze baranie mroźna liczyć??

Wiesz co ...mnie takie zwroty Komm zu Papa nie rajcują .Mogę przywalić z procy 
13 maja 2020 17:54 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zastanów się dobrze, bo np. ja niedowidzę, niedosłyszę , Pflegegrad 4, tak , że dobrej woli nie widzę, nawet jak się drzwiami i oknami pcha :-) Wszystkie tu mamy Pflegegrady, a niektóre trochę drapią :lol2:
Nie poddawaj się tylko . Powodzenia. :-)
 

Tina to nie opiekun osób starszych 
13 maja 2020 17:59 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tina to nie opiekun osób starszych :-)

Zdążyłam zauważyć i to, że z ZOO na fajrant uciekł też , ale jest kulturalny...
A widzisz ? Zwial. I znowu będzie na mnie .
13 maja 2020 18:04 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zdążyłam zauważyć i to, że z ZOO na fajrant uciekł też :-), ale jest kulturalny...:lol2:
A widzisz ? Zwial. I znowu będzie na mnie .

Chociaż tyle dobrego że kulturalny i ....szybki
13 maja 2020 19:00
No zobaczcie jakie szybkie jesteście żeby kogoś osądzać a nic o tym nie wiecie że ostatnie 7lat swojom babcie chorom na demencje pielengnowałem   Pflegestufe 5 . I to od dziewczyn z pola bojó. 
13 maja 2020 19:02
I tak źle chyba tego nie robiłem bo 95 latek żyła 
13 maja 2020 19:10 / 2 osobom podoba się ten post
Martinex73

No zobaczcie jakie szybkie jesteście żeby kogoś osądzać a nic o tym nie wiecie że ostatnie 7lat swojom babcie chorom na demencje pielengnowałem   Pflegestufe 5 . I to od dziewczyn z pola bojó. 

Skąd miałyśmy wiedziec? Dopiero teraz napisałeś . 
Nieufne jestesmy, bo tu też i całkiem sporo trolli się pojawia. Ale można tu popisać , a w powitajkach kawą częstujemy 
13 maja 2020 19:20 / 4 osobom podoba się ten post
A kto to ten nowy Pan ?  Ja nic nie wiem. 
A te trole to które to są ?