Szukam koleżanki 5

03 maja 2020 20:24 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

O zniewalającym uśmiechu... :zakochany2:

I kurwikach  w oczach......
03 maja 2020 20:28 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

I kurwikach  w oczach......:smiech3:

chyba taka do sprzątania by się nie nadała 
03 maja 2020 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Jestem, jestem. Posprzątałem po kolacji, wcześniej zupę ugotowałem na jutro, a makaron to już jutro ugotuję.
Rano chcę posprzątać mieszkanie, schody przelecieć, wymyć dziewięć dużych okien:ucieka::smiech3:.
Po obiadku rajd autem ulicami miasta i wizyta w Aldim. I czas znów minie:radosc1:

Ja się do tego nie odniosę ja se tylko swoje pomyśle
03 maja 2020 22:08 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

I kurwikach  w oczach......:smiech3:

Taka kobieta sprzątać nie musi ona mobilizuje do roboty do pracy 
13 maja 2020 13:29 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:oklaski:wracam z wypadu a tu szaleństwo i numery i wędki i przynęty i romantycznie też bo gołąbki w tle :oklaski:POLUBILAM TEN TOPIK DZIŚ :hihi:

Cześć słoneczko moje śliczne ja chciałbym bardzo wiedzieć na jakom przynętę na najlepsze baranie mroźna liczyć?🤣
13 maja 2020 16:24 / 3 osobom podoba się ten post
Martinex73

Cześć słoneczko moje śliczne ja chciałbym bardzo wiedzieć na jakom przynętę na najlepsze baranie mroźna liczyć?🤣

Może podpowiem. To się nazywa branie na szczebiotanie  Tylko nie przesadzaj , bo uszy od tego bolą 
I witaj u nas. Opiekunek jesteś tak jak my?
13 maja 2020 17:19 / 2 osobom podoba się ten post
Ale fajnie że nie widać jak się zaczerwieniłem, oczywiście z radości .i chentnie się wami zaopiekuję no to nawet nie stoi do debaty. Bo jesteście bohaterkami i na rękach powinniśmy Was nosić. Codziennie 
13 maja 2020 17:46 / 4 osobom podoba się ten post
Zastanów się dobrze, bo np. ja niedowidzę, niedosłyszę , Pflegegrad 4, tak , że dobrej woli nie widzę, nawet jak się drzwiami i oknami pcha  Wszystkie tu mamy Pflegegrady, a niektóre trochę drapią 
Nie poddawaj się tylko . Powodzenia. 

13 maja 2020 17:50 / 4 osobom podoba się ten post
Martinex73

Wiesz co ...mnie takie zwroty Komm zu Papa nie rajcują .Mogę przywalić z procy 
13 maja 2020 17:54 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zastanów się dobrze, bo np. ja niedowidzę, niedosłyszę , Pflegegrad 4, tak , że dobrej woli nie widzę, nawet jak się drzwiami i oknami pcha :-) Wszystkie tu mamy Pflegegrady, a niektóre trochę drapią :lol2:
Nie poddawaj się tylko . Powodzenia. :-)

Tina to nie opiekun osób starszych 
13 maja 2020 17:59 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tina to nie opiekun osób starszych :-)

Zdążyłam zauważyć i to, że z ZOO na fajrant uciekł też , ale jest kulturalny...
A widzisz ? Zwial. I znowu będzie na mnie .
13 maja 2020 18:04 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zdążyłam zauważyć i to, że z ZOO na fajrant uciekł też :-), ale jest kulturalny...:lol2:
A widzisz ? Zwial. I znowu będzie na mnie .

Chociaż tyle dobrego że kulturalny i ....szybki
13 maja 2020 19:00
No zobaczcie jakie szybkie jesteście żeby kogoś osądzać a nic o tym nie wiecie że ostatnie 7lat swojom babcie chorom na demencje pielengnowałem   Pflegestufe 5 . I to od dziewczyn z pola bojó. 
13 maja 2020 19:02
I tak źle chyba tego nie robiłem bo 95 latek żyła 
13 maja 2020 19:10 / 2 osobom podoba się ten post
Martinex73

No zobaczcie jakie szybkie jesteście żeby kogoś osądzać a nic o tym nie wiecie że ostatnie 7lat swojom babcie chorom na demencje pielengnowałem   Pflegestufe 5 . I to od dziewczyn z pola bojó. 

Skąd miałyśmy wiedziec? Dopiero teraz napisałeś . 
Nieufne jestesmy, bo tu też i całkiem sporo trolli się pojawia. Ale można tu popisać , a w powitajkach kawą częstujemy 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.