Szukam koleżanki 5

13 maja 2020 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
Jeszcze 13 dzisiaj szkoda że nie piątek, mam już wytresowanego czarnego konta co cały czas mi przed nogami w tom i z powrotem lata na autostradzie pod prąd i nic Kur...a coś jest chyba naprawde w tym powie bez alkoholu 
13 maja 2020 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
I już mamy tyle wspólnego, ach aż sie znowu żyć chce. Dziękuję ci bardzo bo było to już w ostatniej chwili już widziałem to białe w oczach od tego gościa co pociąg prowadził. 
13 maja 2020 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
Oskar

To jak masz moje kolezanki z tego forum za cichodajne romantyczki ktore pomoga Ci opanowac tygrysa  to po pierwsze je obrazasz a po drugie o powodzeniu i kobiet wiesz tylko tyle gdy ktos Ci zyczy powodzenia.  


Przemysl Ziom czy to forum randkowe, moze zabladziles z tej deprechy

No tu cie ale teraz poniosło nic się nie martw nikt tu nie próbuje zająć twojego miejsca kogucie ale mnie posondzac o chamstwo i brak tupetu to jest troszkę za mało sportowe  ale nic się nie martw pozostawiam dzisiaj wszystkie niewiasty w twoich rękach bo do roboty czas przyszedł. Miłego wieczoru życzę wam. LG 
13 maja 2020 21:54 / 4 osobom podoba się ten post
No tak chłopacy, nie dopuszczajcie do tego, żeby wam spadło napięcie     
 
 
 
13 maja 2020 22:16 / 2 osobom podoba się ten post
Martinex73

Jestem niespokojnie spokojnym gościem że Świnoujścia ,365 dni słońca plaże bez końca palmy itd. Mieszkam od prawie 30lat w Solingen NRW i kocham i szanuje polskie dziewczyn. 

A ja jestem zmulona niemota, trącona nieco z i szanuje polskich facetów mieszkających w Pl.
 
13 maja 2020 23:24 / 2 osobom podoba się ten post
Kamaa84

No tak chłopacy, nie dopuszczajcie do tego, żeby wam spadło napięcie  :mikolaj:   :fajnie:
 
 
 

Spadło dobrze 
14 maja 2020 11:22 / 2 osobom podoba się ten post
Co to ten tygrys ?? 
 
Tygrys to był w Samowolce Panowie . 
 
Ona nie wie, że ma do czynienia z bestią.  /??/ 
 
     
14 maja 2020 11:37 / 1 osobie podoba się ten post
Kamaa84

Co to ten tygrys ?? 
 
Tygrys to był w Samowolce Panowie . 
 
Ona nie wie, że ma do czynienia z bestią.  /??/ 
 
:bezradny:  :gwizdanie:   :-)

Tygrys to czołg był niemiecki 
02 czerwca 2020 19:54 / 2 osobom podoba się ten post
Poznam znajomych z Hassfurt 97437 i jego okolic
02 czerwca 2020 20:32 / 2 osobom podoba się ten post
gabrel

Poznam znajomych z Hassfurt 97437 i jego okolic

Ponad 200km A,  a przez pola to nie wiem ile...
 
02 czerwca 2020 22:53 / 2 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Ponad 200km A,  a przez pola to nie wiem ile...
 
:modlitwa:

Na skróty trza traktorem 
03 czerwca 2020 07:54 / 2 osobom podoba się ten post
To prawda. Musi być traktor, a nie Łysek z pokładu Idy 
03 czerwca 2020 10:25 / 5 osobom podoba się ten post
Mnie jest tu dobrze, ale często dopada mnie tęsknota za jakimś towarzystwem, bratnią duszą, koleżanką, z którą można by porozmawiać, wyskoczyć do miasta, czy na wycieczkę w tutejsze piękne okolice. Z drugiej strony nie ma co na siłę szukać koleżeństwa, bo różnie można trafić i czasami się zawieść. W Polsce mam grono dobrych i zaufanych znajomych, ale oni tutaj są dostępni tylko medialnie i to za mało. 
14 czerwca 2020 15:32 / 1 osobie podoba się ten post
Cześć Wszystkim! Czy ktoś z Was jest obecnie na zleceniu w Heiden bądź bliskiej okolicy?
24 czerwca 2020 20:37 / 2 osobom podoba się ten post

Jest jakas opiekunka w Geldern?


 


Post przeniesiony.