Mazowieckie 2

18 kwietnia 2017 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Powiem wam szczerze moje kochane Ziomale,nie ma to jak gorąca kąpiel,teraz siedzę i paruję bo jednak ciut przy ciepła woda była. Na twarz położyłam białą glinkę , żeby na wyjazd się podrasować.:hihi:

Tylko zmyj ją przed wyjazdem.....Tą glinkę....... 
18 kwietnia 2017 21:00 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

5. Kobietka

6. Gabrysia.... przy okazji: jest może ktoś w Offenburgu przy granicy francuskiej?
18 kwietnia 2017 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Geronimo chyba za dużo tego koniaczku wlał sobie do kawy na rozgrzewkę i gdzieś przysnął w kącie bo go nie ma na apelu....:-)

Pewnie w piwniczce się zatrzasnął i czeka na pomoc..
18 kwietnia 2017 21:46
Gabrysia

6. Gabrysia.... przy okazji: jest może ktoś w Offenburgu przy granicy francuskiej?

Byłam 5 miesięcy w okolicach Offenburga. Jaka szkoda....
18 kwietnia 2017 22:21
Kobietka

Byłam 5 miesięcy w okolicach Offenburga. Jaka szkoda....:nerwowa1:

no..... straszna szkoda  Jestem tu ponad 2 tyg. i nikogo nie znalazłam. Poprzedniczka była 3x i też nie udało się jej znależć jakiejkolwiek berojerinki, a są na pewno!
18 kwietnia 2017 22:54
Gabrysia

no..... straszna szkoda :-( Jestem tu ponad 2 tyg. i nikogo nie znalazłam. Poprzedniczka była 3x i też nie udało się jej znależć jakiejkolwiek berojerinki, a są na pewno!

Są, A te, które ja poznałam przypadkiem, nie miały ochoty na moje towarzystwo...
26 kwietnia 2017 17:25 / 2 osobom podoba się ten post
Hej! Chciałam się przywitać z wszytskimi. Właśnie założyłam konto. Jestem tu pierwszy raz ;) Jeszcze nie potrafię się zbytnio poruszać po forum :)
26 kwietnia 2017 18:00 / 2 osobom podoba się ten post
MilenaW

Hej! Chciałam się przywitać z wszytskimi. Właśnie założyłam konto. Jestem tu pierwszy raz ;) Jeszcze nie potrafię się zbytnio poruszać po forum :)

Ze wszystkimi możesz przywitać się w " powitajkach "  
Miło mi Cię poznać....
07 maja 2017 14:21 / 2 osobom podoba się ten post
I ja..
11 czerwca 2017 14:02 / 4 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam Mazowsze.
Jestem tu nowa Zjechałam z opieki na końcu kwietnia .Teraz odpoczywam i czekam na nowe wyzwanie na koniec czerwca.Może ktoś się do mnie odezwie
11 czerwca 2017 14:12 / 2 osobom podoba się ten post
stokrotka58

Pozdrawiam Mazowsze.
Jestem tu nowa:-) Zjechałam z opieki na końcu kwietnia .Teraz odpoczywam i czekam na nowe wyzwanie na koniec czerwca.Może ktoś się do mnie odezwie :tanczy:

Im więcej będziesz pisać, tym więcej będziesz miała rozmówców. Witaj, miło że do nas dołączyłaś
11 czerwca 2017 14:13 / 3 osobom podoba się ten post
stokrotka58

Pozdrawiam Mazowsze.
Jestem tu nowa:-) Zjechałam z opieki na końcu kwietnia .Teraz odpoczywam i czekam na nowe wyzwanie na koniec czerwca.Może ktoś się do mnie odezwie :tanczy:

Miło Cię poznać, Ziomalko. 
Jest nas tu więcej z mazowieckiego i przymierzamy się do spotkania niedługo. Kolejnego. 
11 czerwca 2017 15:18 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Miło Cię poznać, Ziomalko. :piatka:
Jest nas tu więcej z mazowieckiego i przymierzamy się do spotkania niedługo. Kolejnego. :spotkanie:

Przymierzaj się, przymierzaj....niedługo nadjadę....wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008Dzień dobry...
13 czerwca 2017 13:47 / 2 osobom podoba się ten post
Uwaga mazowieckie ( i nie tylko...) !!!!
Pełna mobilizacja....
Czy robimy jakąś imprezę przed 24 czerwca....???
Czekam na odzew...
13 czerwca 2017 14:06 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Uwaga mazowieckie ( i nie tylko...) !!!!
Pełna mobilizacja....:-)
Czy robimy jakąś imprezę przed 24 czerwca....???
Czekam na odzew...

Odzew tylko po 21.06. ?