Mazowieckie 2

13 czerwca 2017 21:11 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

No i gut. Będziemy się jakoś organizować chyba na 22.06, czy jakoś tak...szczegółów nie znam, bo Ewa59 organizuje  I turę wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008

No to kolejno odlicz kto może 22 czerwca......chyba tylko trzy osoby
13 czerwca 2017 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

No to kolejno odlicz kto może 22 czerwca......chyba tylko trzy osoby

Ja (ale nie od rana, bo chyba mam lekarza jakiegoś)
08 sierpnia 2017 08:44 / 3 osobom podoba się ten post
Wygrzebuję .

Dzień dobry rodacy z Mazowsza.Troszkę nas jest w pracy .
Trzymajta się.
08 sierpnia 2017 08:46 / 3 osobom podoba się ten post
Myślałam i ja o wygrzebaniu Mazowsza,ale mnie uprzedziłaś kochana Ziomalko.
Dzień dobry.
08 sierpnia 2017 08:49 / 2 osobom podoba się ten post
Cześć i miłego dnia
08 sierpnia 2017 09:14 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie ludziska z Mazowsza......
26 sierpnia 2017 20:12 / 10 osobom podoba się ten post
Wyciągam nasze stare kąty, bo tak sobie dzisiaj rozkminiałam różne rzeczy... Głównie wspominałam nasze grudniowe spotkanie w "Złotych tarasach". Czerwcowe nie doszło do skutku, ale... co się odwlecze, to nie uciecze. Było nas 8 osób i na pewno każde z nas było trochę zestresowane, przynajmniej ja. Spędziliśmy razem kilka miłych godzin, potem była "fotorelacja" na forum, ale do tej pory nie słyszałam, żeby ktoś z nas skrytykował zachowanie innej osoby.
Czyżbyśmy byli tacy idealni?
26 sierpnia 2017 20:22 / 7 osobom podoba się ten post
Ellax2

Wyciągam nasze stare kąty, bo tak sobie dzisiaj rozkminiałam różne rzeczy... Głównie wspominałam nasze grudniowe spotkanie w "Złotych tarasach". Czerwcowe nie doszło do skutku, ale... co się odwlecze, to nie uciecze. Było nas 8 osób i na pewno każde z nas było trochę zestresowane, przynajmniej ja. Spędziliśmy razem kilka miłych godzin, potem była "fotorelacja" na forum, ale do tej pory nie słyszałam, żeby ktoś z nas skrytykował zachowanie innej osoby.
Czyżbyśmy byli tacy idealni?

Nie ma ludzi idealnych....ale bywają dobrze wychowani 
26 sierpnia 2017 20:53 / 7 osobom podoba się ten post
Ellax2

Wyciągam nasze stare kąty, bo tak sobie dzisiaj rozkminiałam różne rzeczy... Głównie wspominałam nasze grudniowe spotkanie w "Złotych tarasach". Czerwcowe nie doszło do skutku, ale... co się odwlecze, to nie uciecze. Było nas 8 osób i na pewno każde z nas było trochę zestresowane, przynajmniej ja. Spędziliśmy razem kilka miłych godzin, potem była "fotorelacja" na forum, ale do tej pory nie słyszałam, żeby ktoś z nas skrytykował zachowanie innej osoby.
Czyżbyśmy byli tacy idealni?

A może tylko dobrze wychowani?Bo to nie sztuka moja droga najpierw piać z zachwytu jak to było super hiper,jakie cudowne koleżanki poznało się itd itp. a potem dowalić z grubej rury,również publicznie, bo nogi na stole.Ja bym takie nogi po prostu wzięła zdjęła, jakby mi w ciastko właziły lub na bieżąco zwróciła uwagę:)A druga sprawa, jak Polka  publicznie deklaruje,że woli niemieckie towarzystwo to ,z całym szacunkiem,o czym z taka niemiecką Polką gadać?I to po polsku?Nie mam pojęcia:( 

Aleksjo ,kochana moja - wobec powyższego spadłaś w "rankingu grzechów forumowych"" na co najmniej drugie miejsce, ze swoim niemieckim mężem:):):):)hi hi hi
26 sierpnia 2017 20:58 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

A może tylko dobrze wychowani?Bo to nie sztuka moja droga najpierw piać z zachwytu jak to było super hiper,jakie cudowne koleżanki poznało się itd itp. a potem dowalić z grubej rury,również publicznie, bo nogi na stole.Ja bym takie nogi po prostu wzięła zdjęła, jakby mi w ciastko właziły lub na bieżąco zwróciła uwagę:)A druga sprawa, jak Polka  publicznie deklaruje,że woli niemieckie towarzystwo to ,z całym szacunkiem,o czym z taka niemiecką Polką gadać?I to po polsku?Nie mam pojęcia:( 

Aleksjo ,kochana moja - wobec powyższego spadłaś w "rankingu grzechów forumowych"" na co najmniej drugie miejsce, ze swoim niemieckim mężem:):):):)hi hi hi

 tak delikatnie,bo znowu się coś komu nie spodoba 
26 sierpnia 2017 21:00 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

:oklaski3:  tak delikatnie,bo znowu się coś komu nie spodoba :yahoo:

Jaka Ty delikutaśna się zrobiłaś na forumowym łonie:):):ha ha ha
26 sierpnia 2017 21:05 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Jaka Ty delikutaśna się zrobiłaś na forumowym łonie:):):ha ha ha

Całe życie się człowiek uczy, ucz się Kasiu,ucz,bo nauka to potęgi klucz 
26 sierpnia 2017 21:07 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Całe życie się człowiek uczy, ucz się Kasiu,ucz,bo nauka to potęgi klucz :smiech2:

Córka moja jak wróciła z zagranicy po 7 latach,pytam czy planuje na studia wrócić a ona na to:mamo,ja juz się spełniłam jako uczennica:):):)I nie wróciła.Tak więc moja pilna uczennico,tak to jest -jedni się wciąz uczą a inni czują się spełnieni w tej roli:)
26 sierpnia 2017 21:12 / 5 osobom podoba się ten post
Ellax2

Wyciągam nasze stare kąty, bo tak sobie dzisiaj rozkminiałam różne rzeczy... Głównie wspominałam nasze grudniowe spotkanie w "Złotych tarasach". Czerwcowe nie doszło do skutku, ale... co się odwlecze, to nie uciecze. Było nas 8 osób i na pewno każde z nas było trochę zestresowane, przynajmniej ja. Spędziliśmy razem kilka miłych godzin, potem była "fotorelacja" na forum, ale do tej pory nie słyszałam, żeby ktoś z nas skrytykował zachowanie innej osoby.
Czyżbyśmy byli tacy idealni?

Było super ,to prawda i nie przypominam sobie żeby ktoś potem kogoś obgadywał. To wszystko zależy od ludzi. Mam nadzieję,że zrobimy powtorkę w większym gronie,bo niedosyt dalej mnie trzyma
26 sierpnia 2017 21:14 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Córka moja jak wróciła z zagranicy po 7 latach,pytam czy planuje na studia wrócić a ona na to:mamo,ja juz się spełniłam jako uczennica:):):)I nie wróciła.Tak więc moja pilna uczennico,tak to jest -jedni się wciąz uczą a inni czują się spełnieni w tej roli:)

Ale jest jedno "ale", człowiek niestety nie młodnieje, i coraz gorzej do łba wchodzi