Mazowieckie 2

25 lutego 2018 22:07 / 1 osobie podoba się ten post
Od połowy kwietnia planuje na roboty wyjechać. Gdyby jednak te moje plany nie doszły do skutku to jestem chętna.
25 lutego 2018 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

20. wchodzi w grę, bo pod koniec kwietnia ruszam na roboty po 3 tygodniach wolności. :-)

Super, to ja jakoś spróbuję się zorganizować. 21 kwietnia rano mam samolot z Wawy w godzinach przedpołudniowych, więc 20 mozemy zaszaleć. Jest tam jeszcze ktos ?????
28 lutego 2018 17:03 / 1 osobie podoba się ten post
No kwiecień, to plecień,  a ja zapytam jeszcze raz o marzec, tydzień tuż przed świętami, czy jakaś kawa, a może i ciacho w stolicy....?
28 lutego 2018 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

No kwiecień, to plecień,  a ja zapytam jeszcze raz o marzec, tydzień tuż przed świętami, czy jakaś kawa, a może i ciacho w stolicy....?

Ja....!  
01 marca 2018 10:12 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Ja....!  :-)

No ! I to jest świetna wiadomość Ewcia, szczegóły dogadamy na priv. Może ktoś dołączy...?
 
10 marca 2018 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
Poszukuję kogoś ,kto mieszka w Warszawie,najlepiej w miarę blisko Instytutu Onkologii na Roentgena ,ew.z dobrym dojazdem.I kto w okresie 28.03 i dalej będzie w PL.
10 marca 2018 19:59 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Poszukuję kogoś ,kto mieszka w Warszawie,najlepiej w miarę blisko Instytutu Onkologii na Roentgena ,ew.z dobrym dojazdem.I kto w okresie 28.03 i dalej będzie w PL.

Nie mieszkam w Warszawie, ale może mogę pomóc. Będę w Polsce 6. kwietnia, niestety, dopiero. Jeśli termin to nie problem, pisz na priv, co Ci potrzeba.
10 marca 2018 20:01
Ellax2

Nie mieszkam w Warszawie, ale może mogę pomóc. Będę w Polsce 6. kwietnia, niestety, dopiero. Jeśli termin to nie problem, pisz na priv, co Ci potrzeba.

Termin ten, co podałam.Ale dzięki:)