Mazowieckie 2

28 grudnia 2017 21:41 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ivanilka, nie puosz...:-)

Zahencam Tinóś
28 grudnia 2017 21:42 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Moja babcia corsa ,nieco posiwiała jest jeszcze całkiem ,calkiem i niejeden jaguar się za nią oglada :smiech3:
Jeśli chodzi o kolejne spotkania jak dla mnie jesteś jak najbardziej willkommen ,teraz dopiero jestem ciekawa ciebie. A jak się dasz to nawet możesz się z nami ópić. 

Z tym upiciem, to będzie ciężka sprawa, tym bardziej, że nie wiem co znaczy to "a jak sie dasz". Czyżbyś miała w planie mnie niecnie wykorzystać ? :):)
28 grudnia 2017 21:44 / 5 osobom podoba się ten post
Andrew

Z tym upiciem, to będzie ciężka sprawa, tym bardziej, że nie wiem co znaczy to "a jak sie dasz". Czyżbyś miała w planie mnie niecnie wykorzystać ? :):)

Jak się dasz....
28 grudnia 2017 21:45 / 2 osobom podoba się ten post
Hmmm. Na szczęście mam sporo czasu , by się zastanowić. Co prawda nie brak mi odwagi ale .... Zawsze jest jakieś ale....
28 grudnia 2017 21:46 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Miła nasza Kobietko, nie bierz tego do siebie "aaaabsolutnie" Napisałem tak, bo moja obecność mogłaby jeszcze kogoś zniechęcić do przybycia, bo choć nie gryzę, to jednak mógłbym być persona non grata, a tego chciałbym przecież uniknąć. No, chyba że mnie Vaniliowa Pani srebrną karocą dostarczy, wtedy nie odmówię. hehehe
 

Pojęcia nie mam, dlaczego tak uważasz, ale przekonywać też nie zamierzam. No taka jestem, nie, to nie. Ale skąd pomysł,  że Twoja obecność mogłaby kogoś zniechęcić...? To nie jest pytanie. Takie tam...przemyślenia. Nieważne. Nie wzięlam "do siebie"
28 grudnia 2017 21:47 / 4 osobom podoba się ten post
Andrew

Trzymam Cię w takim razie za ... za to źdźbło trawy, co tam jak Telimenie mrówki, gdzieś się dostało i drażni ciało. :):)

Czy chcesz mi zasugerowac suche zdzbla w kamaszach? No! Ta zniewaga krwi wymaga ;))))
28 grudnia 2017 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Omatkokochana! Kobietko "niedorozumiałaś" mnie :-) Nie maruć, tylko szykuj wiaderko :)

Nie marudzę. Luzik. Ale po co wiaderko...? Na pisanki...?
28 grudnia 2017 21:51 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Czy chcesz mi zasugerowac suche zdzbla w kamaszach? No! Ta zniewaga krwi wymaga ;))))

Ależ gdzieżbym śmiał o słomie w kaloszach. Na myśli miałem raczej gorsecik. Upsss, nie ta epoka, staniczek raczej albo inne damskie utensylia garderobiane. :):)
28 grudnia 2017 21:55 / 4 osobom podoba się ten post
I tak, pełen wrażeń dnia dzisiejszego, pożegnam się z Wami pięknie życząc spokojnej nocy. Dobranoc
28 grudnia 2017 21:57 / 4 osobom podoba się ten post
Andrew

Ależ gdzieżbym śmiał o słomie w kaloszach. Na myśli miałem raczej gorsecik. Upsss, nie ta epoka, staniczek raczej albo inne damskie utensylia garderobiane. :):)

Romantyk ;) Tutaj siano, tam gorsecik.... Tak sobie napomkne, ze zapomniales o szampanie i szamponie. Jedno do degustacji a drugie do basenu ;)))
28 grudnia 2017 21:58 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Romantyk ;) Tutaj siano, tam gorsecik.... Tak sobie napomkne, ze zapomniales o szampanie i szamponie. Jedno do degustacji a drugie do basenu ;)))

Może być szampan w kąpieli z szamponem.
28 grudnia 2017 22:00 / 9 osobom podoba się ten post
Kobietka

Nie marudzę. Luzik. Ale po co wiaderko...? Na pisanki...?

Na pisanki to koszyczek.
28 grudnia 2017 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Nie marudzę. Luzik. Ale po co wiaderko...? Na pisanki...?

Na pisanki to koszyczek.
28 grudnia 2017 22:01 / 8 osobom podoba się ten post
teresadd

Na pisanki to koszyczek.

A wiaderko na ajerkoniak 
28 grudnia 2017 22:03 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Może być szampan w kąpieli z szamponem.

To chyba jest niesmaczne ;)))