Mazowieckie 2

28 grudnia 2017 22:12 / 8 osobom podoba się ten post
Kobietka

Pojęcia nie mam, dlaczego tak uważasz, ale przekonywać też nie zamierzam. No taka jestem, nie, to nie. Ale skąd pomysł,  że Twoja obecność mogłaby kogoś zniechęcić...? To nie jest pytanie. Takie tam...przemyślenia. Nieważne. Nie wzięlam "do siebie" :hejka1:

Więc , żeby rozwiać wątpliwości, to oznajmiam ,że ewentualna obecność Andrew'a mnie nie zniechęci- wręcz przeciwnie, będzie mi miło jeśli go poznam.
I na tym kończę i idę spać. Ament 
29 grudnia 2017 00:32 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Kieleckie też umie się zorganizować,więc Darku do dzieła,kuś koleżanki na pokuszenie w kieleckiem...:-)

"Kuś koleżanki na pokuszenie" - 
no wszysto OK, tylko po tym kuszeniu coś Moja jakaś nie teges
w Kielcach były już trzy spotkania, ale nie widzę przeciwskazań żeby jutro było następne,
a może lepiej za dwa tygodnie jak już Moja będzie w De?
29 grudnia 2017 00:37 / 2 osobom podoba się ten post
Proszę szacowne grono koleżanek -
czy ktoś mógłby mi znaleźć wątek "świętokrzyskie"
29 grudnia 2017 14:24 / 13 osobom podoba się ten post
tina 100%

To siem same z Ifanilkom ópijemy...

Nie same, nie same. Ja też się z Wami upije. Wczoraj nie mogłam dojechać do Wawy, bo jak się okazało, obowiązkowy przegląd samochodowy,mojego auta zakonczył swą aktualność 27 grudnia Zamiast więc osobiscie sprawdzić, czy Andrew to kobieta czy mężczyzna, czy ludź realny czy klon ( pozdrawiam przy okazji klonomaniaka  ) udałam się na stację diagnostyczną , żeby mnie sprawdzili Wróciłam w mało optymistycznym nastroju, albowiem zawieszenie stuka cuś i konieczna jest naprawa. O i takie to atrakcje na zakonczenie roku mnie spotkały. Mam nadzieję, że wiosną nic nie stanie na przeszkodzie i spotkamy się w większym gronie. Buziole dla Mazowszan i Mazowszanek
29 grudnia 2017 15:13 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Nie same, nie same. Ja też się z Wami upije. Wczoraj nie mogłam dojechać do Wawy, bo jak się okazało, obowiązkowy przegląd samochodowy,:-)mojego auta zakonczył swą aktualność 27 grudnia:-) Zamiast więc osobiscie sprawdzić, czy Andrew to kobieta czy mężczyzna, czy ludź realny czy klon ( pozdrawiam przy okazji klonomaniaka :-) ) udałam się na stację diagnostyczną , żeby mnie sprawdzili :-) Wróciłam w mało optymistycznym nastroju, albowiem zawieszenie stuka cuś:oczko: i konieczna jest naprawa. O i takie to atrakcje na zakonczenie roku mnie spotkały. Mam nadzieję, że wiosną nic nie stanie na przeszkodzie i spotkamy się w większym gronie. Buziole dla Mazowszan i Mazowszanek:angel3:

Masz rację Doduś ...Andrew okazał się być " prawdziwym " . Pod tym względem zwracam honor ...myliłam się ...alee....z tym " pozdrawiam klonomaniaka " to chyba trochę przesadziłaś . Nie , żeby z pozdrowieniami , bo to sie wie , że pełna kultura , tylko z tym nazewnictwem ...jakby trochę . Przecież wiesz doskonale , że jest nas duuuużżżoooo więcej tych " klonomaniaków " ....Ja ...i Ty...i jeszcze spora grupa Dodzieńko . Trza było Ci kuźwa napisac w liczbie mnogiej a nie jakieś wybiórcze pozdrowienia , że nie wiadomo o kogo biega Buziaczki dla Ciebie Dodzisławo Spotkamy sie kiedyś wiosna lub latem ( w końcu ! ) na Pietrynie , spojrzymy sobie w ślepka ..uszczypniemy sie wzajemnie i obie stwierdzimy , że MY prawdziwe jesteśmy ...no !
29 grudnia 2017 15:43 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Masz rację Doduś ...Andrew okazał się być " prawdziwym " . Pod tym względem zwracam honor ...myliłam się ...alee....z tym " pozdrawiam klonomaniaka " to chyba trochę przesadziłaś . Nie , żeby z pozdrowieniami , bo to sie wie , że pełna kultura , tylko z tym nazewnictwem ...jakby trochę . Przecież wiesz doskonale , że jest nas duuuużżżoooo więcej tych " klonomaniaków " ....Ja ...i Ty...i jeszcze spora grupa Dodzieńko . Trza było Ci kuźwa napisac w liczbie mnogiej a nie jakieś wybiórcze pozdrowienia , że nie wiadomo o kogo biega :smiech3::buziaki1:Buziaczki dla Ciebie Dodzisławo :buziaki2: Spotkamy sie kiedyś wiosna lub latem ( w końcu ! ) na Pietrynie , spojrzymy sobie w ślepka ..uszczypniemy sie wzajemnie i obie stwierdzimy , że MY prawdziwe jesteśmy ...no !

Na jakiej Pietrynie? To nie ten watek. Trzeba w lokalnym sie umawiac.
29 grudnia 2017 16:04 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Na jakiej Pietrynie? To nie ten watek. Trzeba w lokalnym sie umawiac.

Nie chce mi się lokalnego wygrzebywać . Mam czas jeszcze .
29 grudnia 2017 16:08 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie chce mi się lokalnego wygrzebywać . Mam czas jeszcze .

Pare osob w tym Waszym fyrtlu jest, wiec moze warto sie zorganizowac. U mnie jest monia, scarlet i knorr. I wcale niedaleko Helenka
29 grudnia 2017 18:21 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Masz rację Doduś ...Andrew okazał się być " prawdziwym " . Pod tym względem zwracam honor ...myliłam się ...alee....z tym " pozdrawiam klonomaniaka " to chyba trochę przesadziłaś . Nie , żeby z pozdrowieniami , bo to sie wie , że pełna kultura , tylko z tym nazewnictwem ...jakby trochę . Przecież wiesz doskonale , że jest nas duuuużżżoooo więcej tych " klonomaniaków " ....Ja ...i Ty...i jeszcze spora grupa Dodzieńko . Trza było Ci kuźwa napisac w liczbie mnogiej a nie jakieś wybiórcze pozdrowienia , że nie wiadomo o kogo biega :smiech3::buziaki1:Buziaczki dla Ciebie Dodzisławo :buziaki2: Spotkamy sie kiedyś wiosna lub latem ( w końcu ! ) na Pietrynie , spojrzymy sobie w ślepka ..uszczypniemy sie wzajemnie i obie stwierdzimy , że MY prawdziwe jesteśmy ...no !

Co racja, to racja. Grupa spora, ale z jednym wyjątkiem pozdrawiam ich wszystkich werbalnie, regularnie bo dostęp mam Kto dostępu nie udostępnia, niech pozdrowiony będzie publicznie
23 lutego 2018 23:36 / 4 osobom podoba się ten post
Jakoś cicho na Mazowszu, a tu marzec niebawem i zapowiadanie co nieco od dawna. Czyżby Tereska, niezrównana organizatorka, zapomniała o marcowym terminie ?
25 lutego 2018 13:28
Witam też (specjalnie !) mazowieckie i  -  za kolegą A. () pytam grzecznie: czy myślicie o jakimś czymś w marcu..? W razie gdyby coś, to jestem chętna (i to jak jeszcze ...!!!), ale w tygodniu przed świętami Wielkanocnymi. Będę tu zaglądać, ale net humorzasty mam Na priva też możecie skrobnąć
25 lutego 2018 15:53 / 1 osobie podoba się ten post
Andrew

Jakoś cicho na Mazowszu, a tu marzec niebawem i zapowiadanie co nieco od dawna. Czyżby Tereska, niezrównana organizatorka, zapomniała o marcowym terminie ?

W związku z tym ,że plany poszły się rypać mnie nie będzie.Moja Pdp zmarła ,więc od tygodnia jestem w Polsce.Koło 15 marca wracam do pracy.Święta jakoś przeżyję w De.
Narazie z półpaścem walczę i źle  się czuję,ale powoli i ja dojdę do siebie.
Wam miłego spotkania życzę.
25 lutego 2018 19:17 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

W związku z tym ,że plany poszły się rypać mnie nie będzie.Moja Pdp zmarła ,więc od tygodnia jestem w Polsce.Koło 15 marca wracam do pracy.Święta jakoś przeżyję w De.
Narazie z półpaścem walczę i źle  się czuję,ale powoli i ja dojdę do siebie.
Wam miłego spotkania życzę.

Łoj ! To Cię trafił...ale spoko - walkę masz wygraną, tyle, że nie zobaczymy się tym razem   Zdrówka Teresko
25 lutego 2018 19:52 / 2 osobom podoba się ten post
Czy mozliwe jest spotkanie w kwietniu? 28 będę w Wawie, no i w sumie to mogę być jeszcze 20 kwietnia. Tym razem to juz bankowo, bo mam .....odlotowy urlop. Zapłacone, zaklepane
25 lutego 2018 21:44 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Czy mozliwe jest spotkanie w kwietniu? 28 będę w Wawie, no i w sumie to mogę być jeszcze 20 kwietnia. Tym razem to juz bankowo, bo mam .....odlotowy :-) urlop. Zapłacone, zaklepane:-)

20. wchodzi w grę, bo pod koniec kwietnia ruszam na roboty po 3 tygodniach wolności.