Przemęczenie, trudny pdp - nasze doświadczenia

23 marca 2017 20:00 / 6 osobom podoba się ten post
Alino,powiem tak.Ja Ty juz tam nie wrócisz po urlopie to ja w te deklaracje uwierzę.....

W Międzynarodowej Klasyfikacji Jednostek Chorobowych ICD10 ,starość ma już swój numer: R 54.
23 marca 2017 20:05 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

No więc ....nie zaczyna się zdania od więc....moje drogie koleżanki i koledzy po akcji, którą babcia zafundowała  mi przedwczoraj wieczorem, a właściwie już w nocy zadzwoniłam do agencji i powiedziałam, że choć potwierdzałam wcześniej powrót na miejsce, w którym jestem obecnie to chciałabym dać wiążącą odpowiedż po zjeździe do domu i odpoczynku. Poproszono mnie tylko abym nie informowała o tym ani zmienniczki, ani tym bardziej pdp. Jeśli chodzi o zmienniczkę to zapewne dlatego, że nie chcą aby już na dzień dobry myślała, że coś jest nie w porządku, a jeśli chodzi o babcię  ? Mogłaby odgrywać się na zmienniczce. Poza tym sądzę, że w akcie zemsty mogłaby także mnie o coś oskarżyć np. o kradzież.  Babcia jest zazdrosna o kotkę i stwierdziła, że ją przed nią ukrywam kłamiąc, że jest na zewnątrz i nie chce przyjść do domu. Kicia prawie zawsze wieczorem lata po okolicy ale jak ją wołam to przychodzi chyba, że załatwia jakieś swoje kocie sprawy np. znalazła  mysią norę. W takiej sytuacji nie ma mocnych aby ktoś lub coś było wstanie ją od niej oderwać. Babcia chciała wyjść na boso w koszuli nocnej i wołać kicię sugerując, że to nieprawda, że jest na zewnątrz i nie chce przyjść tylko na pewno jest u mnie. Ja ją u siebie zamknęłam i chcę aby ona ze mną spała. Chora jazda  o północy. Kicia w końcu się nade mną zlitowała i przyturlała  do domu. W przeciwnym razie zaliczyłabym bezsenną noc. Patrząc na tę moją pdp doszłam do wniosku, że starość powinna mieć swoją jednostkę chorobową. Jest to choroba  degradująca ciało, umysł i duszę jeśli ktoś ją kiedykolwiek posiadał.

Alinko , pomijam ten fakt , który doprowadził Cię do tej decyzji, a odniosę się do końcówki postu, o starości. Myślę, że zachowanie Twojej Pdp nie jest związane ze starością.  Wyładowywanie się na Tobie stało się treścią jej życia. Ty jesteś jej pożywką. Może to i jest jakaś jednostka chorobowa, ale nie sądzę. To jest toksyczny układ , który nie został przerwany. No , myślę, że już można napisać BYŁ. Sory Alinko, że może zbyt mocno , ale powiem Ci, że mnie już to wkurzało, że Ty nie chciałas tego przerwać. Teraz życzę Ci z całego serca normalności w pracy, dobrej stelli i żebyś dalej spełniała swoje marzenie .
23 marca 2017 20:47 / 10 osobom podoba się ten post
Na razie jadę do domu i to by było na tyle. Tak jak powiedziałam, przemyślę. Wpierw idę do fryzjera, salonu kosmetycznego, jadę do Wenecji. Poźniej spotkam się zkoleżanką, która przyleci z Irlandii, popracuję w ogródku, pozmieniam co nieco w mieszkaniu. Jak to wszystko ogarnę, usiąde i porządnie się zastanowię. Popatrzę na oferty, podzwonię  i jeśli będzie coś interesującego to nie wrócę Ot i wszystko. Ja nie tracę, traci moja pdp. Pracę w tym fachu znajdę zawsze, a moja pdp takiej kucharki jak ja nie. Nie chodzi o to, że nie ma lepszych ode mnie, co to to nie ale ja potrafię gotować tak jak ona, a tego nie potrafi nikt.
23 marca 2017 20:57 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Alino,powiem tak.Ja Ty juz tam nie wrócisz po urlopie to ja w te deklaracje uwierzę.....

W Międzynarodowej Klasyfikacji Jednostek Chorobowych ICD10 ,starość ma już swój numer: R 54.

Nie wiedziałam.
23 marca 2017 20:59 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Na razie jadę do domu i to by było na tyle. Tak jak powiedziałam, przemyślę. Wpierw idę do fryzjera, salonu kosmetycznego, jadę do Wenecji. Poźniej spotkam się zkoleżanką, która przyleci z Irlandii, popracuję w ogródku, pozmieniam co nieco w mieszkaniu. Jak to wszystko ogarnę, usiąde i porządnie się zastanowię. Popatrzę na oferty, podzwonię  i jeśli będzie coś interesującego to nie wrócę Ot i wszystko. Ja nie tracę, traci moja pdp. Pracę w tym fachu znajdę zawsze, a moja pdp takiej kucharki jak ja nie. Nie chodzi o to, że nie ma lepszych ode mnie, co to to nie ale ja potrafię gotować tak jak ona, a tego nie potrafi nikt.

Nie wracaj tam Alinko, jak wypoczniesz to jedz w nowe miejsce............
23 marca 2017 21:01 / 6 osobom podoba się ten post
Alina

Na razie jadę do domu i to by było na tyle. Tak jak powiedziałam, przemyślę. Wpierw idę do fryzjera, salonu kosmetycznego, jadę do Wenecji. Poźniej spotkam się zkoleżanką, która przyleci z Irlandii, popracuję w ogródku, pozmieniam co nieco w mieszkaniu. Jak to wszystko ogarnę, usiąde i porządnie się zastanowię. Popatrzę na oferty, podzwonię  i jeśli będzie coś interesującego to nie wrócę Ot i wszystko. Ja nie tracę, traci moja pdp. Pracę w tym fachu znajdę zawsze, a moja pdp takiej kucharki jak ja nie. Nie chodzi o to, że nie ma lepszych ode mnie, co to to nie ale ja potrafię gotować tak jak ona, a tego nie potrafi nikt.

Zaczęłaś ładnie pisać, a skończyłaś na tym , co będzie przeżywała Twoja Pdp. Alinka, zlituj się nad sobą 
23 marca 2017 21:03 / 8 osobom podoba się ten post
Alina

Na razie jadę do domu i to by było na tyle. Tak jak powiedziałam, przemyślę. Wpierw idę do fryzjera, salonu kosmetycznego, jadę do Wenecji. Poźniej spotkam się zkoleżanką, która przyleci z Irlandii, popracuję w ogródku, pozmieniam co nieco w mieszkaniu. Jak to wszystko ogarnę, usiąde i porządnie się zastanowię. Popatrzę na oferty, podzwonię  i jeśli będzie coś interesującego to nie wrócę Ot i wszystko. Ja nie tracę, traci moja pdp. Pracę w tym fachu znajdę zawsze, a moja pdp takiej kucharki jak ja nie. Nie chodzi o to, że nie ma lepszych ode mnie, co to to nie ale ja potrafię gotować tak jak ona, a tego nie potrafi nikt.

Ona i tak cię nie doceni,nawet jak tam nie wrócisz,co najwyżej będzie na ciebie wkurzona...Taki typ człowieka.
23 marca 2017 21:03 / 5 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam i wspieram. Przede wszystkim work-life balance. Bez tego każda praca jest katorgą. Świetny plan na odpoczynek - Wenecja i ogródek to mi sie podoba. Życzę dobrego odpoczynku. Pracy jest full.
23 marca 2017 21:12 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

:czysci okulary: Zaczęłaś ładnie pisać, a skończyłaś na tym , co będzie przeżywała Twoja Pdp. Alinka, zlituj się nad sobą :smutny:

No już dobrze, dobrze.
23 marca 2017 21:18 / 8 osobom podoba się ten post
Alina

Nie wiedziałam.:-)

O matuchno ....też nie wiedziałam , że starość ma R 54 .....Kurde , ale ta nasza Ewka musi stareńka mocno być skoro EwaR65 ....jejkuuuu ...ale i tak krzepę ma , że jeszcze do " opieki " jeździ ...no nie?
23 marca 2017 21:24 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O matuchno ....też nie wiedziałam , że starość ma R 54 .....Kurde , ale ta nasza Ewka musi stareńka mocno być skoro EwaR65 ....jejkuuuu ...ale i tak krzepę ma , że jeszcze do " opieki " jeździ ...no nie?:lol3:

R65 to bateria do laptopa/np.Samsung/  i model motocykla BMW z 1978 ego roku:):):)Jak się dobrze poszpera to na każdy numerek znajdzie się definicja:):):)
23 marca 2017 21:28 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

R65 to bateria do laptopa/np.Samsung/  i model motocykla BMW z 1978 ego roku:):):)Jak się dobrze poszpera to na każdy numerek znajdzie się definicja:):):)

Kurde ...nie dość , że starowinka to jeszcze bateria do laptopa , model BMW ......Musi model z niej jest ...nie ma bata ..Ile to jedna , jedyna kobitka na swoich barkach dźwigac musi 
23 marca 2017 21:35 / 8 osobom podoba się ten post
ALinko sluszna decyzja
23 marca 2017 21:45 / 5 osobom podoba się ten post
Aby nie było, że tylko jęczę i jęczę to wklejam zdięcie fragmentu mojego ogrodu, który pewnie jest teraz w bardzo opłakanym stanie.

23 marca 2017 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Kurde ...nie dość , że starowinka to jeszcze bateria do laptopa , model BMW ......Musi model z niej jest ...nie ma bata :lol3:..Ile to jedna , jedyna kobitka na swoich barkach dźwigac musi :lol2:

Coś sobie wybierze na patrona,ha ha ha:):):):)