PDP z Alzheimerem - po czyjej stronie leży odpowiedzialność

18 marca 2017 13:20 / 10 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Zosia ...pisz , opisuj :buziaki1: Z Twoich opisów wynika , że piszesz szczerze tak jak czujesz , jak widzisz . Dla mnie jesteś jedną z najbardziej otwartych osób i ja to doceniam  .:buziaki1:.....Nawet gdybyś kiedyś popełniła jakis błąd to też napisz , jest grupka na forum , która Cię będzie bronić w razie " w " ..... Błędy są rzeczą ludzką ...nikt  z nas nie jest nieomylnym , tylko niektórym tak się po prostu wydaje , że są naj ..naj ..naj ....Napisałam ogólnie , nie mam na mysli nikogo , tylko ogólnie ....a Ty Zośka pisz ...Janiołka Ci nie pierdyknę , bo by za " mgło " było :-)

Dziękuję Basiu za miłe słówka
18 marca 2017 13:40 / 13 osobom podoba się ten post
Zofija

Dziękuję Basiu za miłe słówka:aniolki::aniolki::aniolki:

Zosiu pisz, pisz co Ci serce podpowiada.Wiem że opiekujesz się sercem a to co piszemy to nie krytyka a dobre rady.buziaczki i pozdrawiam.
18 marca 2017 14:12 / 12 osobom podoba się ten post
Zofija

Dobrze, więcej się nie będę tłumaczyła ze swojej nieodpowiedzialności, ale znowu dopadają mnie zmory: po co Ci to, Ty to powinnaś się tutaj tylko przywitać i ani jednego zdania więcej nie pisać.:palka::palka::palka:

Zosia....Ja też jestem Twoją fanką i lubię czytać Twoje posty....Dlaczego....??? Bo jesteś autentyczna i szczera. Poza tym masz doświadczenie w tej pracy i potrafisz się nim podzielić z nami. Zresztą nie tylko o pracę tu idzie a o całokształt.
Ściskam.
18 marca 2017 14:32 / 10 osobom podoba się ten post
Zofija

Dziękuję Basiu za miłe słówka:aniolki::aniolki::aniolki:

Ja też Ci mówię miłe słówko  i nie wygłupiaj się. Przecież znasz nasze forum już dłuuugo i lubisz nas   Coś Ci humorek nie dopisuje czy co ?? 
Idz na jakiś spacerek i zapomnij co nam tu napisałaś, że tylko się witać powinnaś. 
18 marca 2017 14:42 / 15 osobom podoba się ten post
Dziękuję Wam wszystkim. Wiem, wiem, że nie powinnam brać wszystkiego do siebie. Tylko, kiedy coś napiszę, tak jak mam, jak myślę i jak postępuję, to zaraz dostaję boksa. Jak piszecie, ja jestem autentyczna, piszę szczerze, nie zmyślam, nie udaję kogoś innego, niż jestem. Tak jak każdy, mam swoje poglądy, zasady, charakter i nie kryję się z nimi. Uważam, ze lepiej nic nie pisać, niż miałabym to robić "pod publiczkę". Nie zawsze mam czas na forum, mam wiele innych zainteresowań, nie wszystko czytam z tego powodu, ale jeśli już tu wpadam, to piszę, to co mi w duszy gra. 

Jeszcze raz dziękuję, zmory przegoniłam (a raczej Wy je przegoniliście), na nikogo nie mam focha i gramy dalej. Pozdrawiam i 
18 marca 2017 14:42 / 12 osobom podoba się ten post
Dziękuję Wam wszystkim. Wiem, wiem, że nie powinnam brać wszystkiego do siebie. Tylko, kiedy coś napiszę, tak jak mam, jak myślę i jak postępuję, to zaraz dostaję boksa. Jak piszecie, ja jestem autentyczna, piszę szczerze, nie zmyślam, nie udaję kogoś innego, niż jestem. Tak jak każdy, mam swoje poglądy, zasady, charakter i nie kryję się z nimi. Uważam, ze lepiej nic nie pisać, niż miałabym to robić "pod publiczkę". Nie zawsze mam czas na forum, mam wiele innych zainteresowań, nie wszystko czytam z tego powodu, ale jeśli już tu wpadam, to piszę, to co mi w duszy gra. 

Jeszcze raz dziękuję, zmory przegoniłam (a raczej Wy je przegoniliście), na nikogo nie mam focha i gramy dalej. Pozdrawiam i 
18 marca 2017 14:44 / 20 osobom podoba się ten post
Zofija, publiczne forum = różne punkty widzenia, różni ludzie, różne dni, różne przeżycia+doświadczenia. Proszę pisz, bez ciebie to nie to samo. Pozdrowienia od Ani dla wszystkich.
18 marca 2017 14:55 / 13 osobom podoba się ten post
Zofija

Dziękuję Wam wszystkim. Wiem, wiem, że nie powinnam brać wszystkiego do siebie. Tylko, kiedy coś napiszę, tak jak mam, jak myślę i jak postępuję, to zaraz dostaję boksa. Jak piszecie, ja jestem autentyczna, piszę szczerze, nie zmyślam, nie udaję kogoś innego, niż jestem. Tak jak każdy, mam swoje poglądy, zasady, charakter i nie kryję się z nimi. Uważam, ze lepiej nic nie pisać, niż miałabym to robić "pod publiczkę". Nie zawsze mam czas na forum, mam wiele innych zainteresowań, nie wszystko czytam z tego powodu, ale jeśli już tu wpadam, to piszę, to co mi w duszy gra. 

Jeszcze raz dziękuję, zmory przegoniłam (a raczej Wy je przegoniliście:-)), na nikogo nie mam focha i gramy dalej. Pozdrawiam i :aniolki:

Taką Ciebie postrzegam, jak się opisałaś Zosieńko. Przy tej okazji "zmorowej",  wyznam swoją szczególną sympatię do Ciebie,   w razie gdybyś nie wiedziała o niej 
18 marca 2017 22:04 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Zosiu pisz, pisz co Ci serce podpowiada.Wiem że opiekujesz się sercem a to co piszemy to nie krytyka a dobre rady.buziaczki i pozdrawiam.

Pflege mit Herzen )))
18 marca 2017 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Pflege mit Herzen :-))))

Dokładnie Kolego:) a tak przy okazji zapytam czy suszony szafran dodajesz do zup i jakich?
18 marca 2017 23:06 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Dokładnie Kolego:) a tak przy okazji zapytam czy suszony szafran dodajesz do zup i jakich?

Do zup nie, ale do ryżu i sosów już tak.
Zbytnio nie przepadam za jego "metalicznym" smakiem. Tutaj zastępuję szafran curry lub curcumą. Sypię do potraw lub sałatek, jajek na twardo, jajecznicy, kurczaka np. )) albo gdy stwierdzę w danym momencie, że te przyprawy idealnie będą tutaj pasować ))
19 marca 2017 00:18 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Do zup nie, ale do ryżu i sosów już tak.
Zbytnio nie przepadam za jego "metalicznym" smakiem. Tutaj zastępuję szafran curry lub curcumą. Sypię do potraw lub sałatek, jajek na twardo, jajecznicy, kurczaka np. :-))) albo gdy stwierdzę w danym momencie, że te przyprawy idealnie będą tutaj pasować :-)))

Dziękuję bardzo. Gotowałam dzisiaj "ichnio zupę na antrykocie i Pdp kazała dodac.  więc dodałam ale nie pasował mi nijako bo czułam odrobinę goryczy.
19 marca 2017 00:52 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Dziękuję bardzo. Gotowałam dzisiaj "ichnio zupę na antrykocie i Pdp kazała dodac. :bezradny: więc dodałam ale nie pasował mi nijako bo czułam odrobinę goryczy.

No dlatego do zup czyli do rzadkich potraw nie dodaję, bo mi to nie pasuje. Być może nie mam racji, ale to moja opinia. Szafran to najdroższa przyprawa świata, wartościowa też. Zawiera antyutleniacze, czyli wpływa m.in. na utrzymanie młodości ))
19 marca 2017 00:56 / 3 osobom podoba się ten post
No...ale...jak to , bo nie bardzo coś tego, no kurde......nie odpowiadamy za to co robimy??
Chyba ponosimy odpowiedzialność za nasze postępowanie w pracy. Zeby nie było, naturalnie odniosłem się jedynie do tego jednego zdania, bo absolutnie nie zgadzam się z tym, że nie odpowiadamy za to co robimy.