Asertywność opiekunki

04 lutego 2018 16:53 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

z FB:) 11 PRZYKAZAŃ OPIEKUNKI ********************************* 1. Nie bój się mówić po niemiecku, bez względu na to czy mówisz dobrze czy źle!
2. Bądź miła, ale stanowcza, nie podlizuj się, bo obróci się to przeciwko Tobie!
3. Znaj swoja wartość i nie daj sobą pomiatać!
4. Myśl pozytywnie i pamiętaj, ze delegacja to okres przejściowy!
5. Nie oczekuj wdzięczności od pacjentów, bądź ich rodzin, bywają bardzo toksyczni!
6. Zabierz ze sobą swoje ulubione przyprawy, książki i koniecznie laptopa, oraz dobry słownik!
7. Egzekwuj swoje prawa, czyli wolne itd....
8. Naucz się odmawiać, jeśli coś jest wbrew Twojej woli w sensie obowiązków itd......
9. Zorganizuj sobie wolne chwile, aby zwiedzać, bądź odreagować!
10. Nigdy nie narzekaj, ze masz źle w życiu, że w Polsce nie masz pracy i nie rób z siebie ofiary losu!
11.dBAJ o siebie i nie odmawiaj sobie małych przyjemności,to poprawi ci humor:)

Wczoraj zrealizowałam punkt 11....poszłam na pauzie do Rewe i kupiłam sobie 2 rittersporty i truskawki,za domowe geldy.  Ale truskawek 2 opakowania, drugie dla Pdp.
04 lutego 2018 17:32 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Przewidzial, ze bedzie zajety paleniem?

Lepiej palić w piecu, niż tytoń własnymi płucami rozniecać.
Czasowo mniej więcej, na to samo wychodzi.
04 lutego 2018 17:40 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Wczoraj zrealizowałam punkt 11....poszłam na pauzie do Rewe i kupiłam sobie 2 rittersporty i truskawki,za domowe geldy. :hihi: Ale truskawek 2 opakowania, drugie dla Pdp.:-)

Alasko, to nie za bardzo zaszalałaś, u mnie w Penny truskawki po 0,99 :D ;).
04 lutego 2018 18:02 / 3 osobom podoba się ten post
salazar

Alasko, to nie za bardzo zaszalałaś, u mnie w Penny truskawki po 0,99 :D ;).

W angebocie ,po 0,88 .... żałuję,że nie kupiłam więcej,bo były niezłe,a ja durna myślałam,że całkiem bez smaku.
04 lutego 2018 18:56 / 5 osobom podoba się ten post
Chyba ze mną jest źle. Temat topiku "Asertywność ...... asertywność !!! opiekunki" a ja oczywiście przeczytałam "agresywność opiekunki". Cóż, każdy widzi to co chce
Witam Opiekunkowo.
04 lutego 2018 21:23 / 10 osobom podoba się ten post
Mycha

Chyba ze mną jest źle. Temat topiku "Asertywność ...... asertywność !!! opiekunki" a ja oczywiście przeczytałam "agresywność opiekunki". :glupi: Cóż, każdy widzi to co chce :hihi:
Witam Opiekunkowo.

Opiekunka 
Asertywna
Czasem
Bywa
Agresywna
Kiedy PDP
Przegina
Opiekunka
Się napina
I wówczas
Z tego 
Przegięcia
Mylą
Się jej 
Te pojęcia:):):)
Opiekunka 
Jak się
Wkurzy
To dobrego
Nic nie 
Wróży
Drzwi 
Trzaskają
Iskry 
Lecą
Urwy się
Pod nosem
Klecą
Gdy wq...w mija
W jednej chwili
Z agresywnej
Wściekłej
Żmiji
Uśmiech nr 5
Służbowy
Powiedziałabym
Branżowy
Ktoś?Coś?
Że ja agresywna?!
Jestem  tylko 
Asertywna!!!! 
05 lutego 2018 10:12 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

z FB:) 11 PRZYKAZAŃ OPIEKUNKI ********************************* 1. Nie bój się mówić po niemiecku, bez względu na to czy mówisz dobrze czy źle!
2. Bądź miła, ale stanowcza, nie podlizuj się, bo obróci się to przeciwko Tobie!
3. Znaj swoja wartość i nie daj sobą pomiatać!
4. Myśl pozytywnie i pamiętaj, ze delegacja to okres przejściowy!
5. Nie oczekuj wdzięczności od pacjentów, bądź ich rodzin, bywają bardzo toksyczni!
6. Zabierz ze sobą swoje ulubione przyprawy, książki i koniecznie laptopa, oraz dobry słownik!
7. Egzekwuj swoje prawa, czyli wolne itd....
8. Naucz się odmawiać, jeśli coś jest wbrew Twojej woli w sensie obowiązków itd......
9. Zorganizuj sobie wolne chwile, aby zwiedzać, bądź odreagować!
10. Nigdy nie narzekaj, ze masz źle w życiu, że w Polsce nie masz pracy i nie rób z siebie ofiary losu!
11.dBAJ o siebie i nie odmawiaj sobie małych przyjemności,to poprawi ci humor:)

Dodałabym do tego 12. Nie denerwuj się. Dobrze zapisać na kartce i powiesić w pokoju na wysokości wzroku.
05 lutego 2018 10:30 / 3 osobom podoba się ten post
Mariakwiecien

Dodałabym do tego 12. Nie denerwuj się. Dobrze zapisać na kartce i powiesić w pokoju na wysokości wzroku. :pisze_listy:

To trzeba by napisać dosadnie:"nie wq.....j się" wtedy się w głowie utrwali szybciej:):)Hi hi hi
05 lutego 2018 10:37 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

To trzeba by napisać dosadnie:"nie wq.....j się" wtedy się w głowie utrwali szybciej:):)Hi hi hi

No. Powtórze dla utrwalenia "nie wq....j się".
05 lutego 2018 12:07 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Opiekunka 
Asertywna
Czasem
Bywa
Agresywna
Kiedy PDP
Przegina
Opiekunka
Się napina
I wówczas
Z tego 
Przegięcia
Mylą
Się jej 
Te pojęcia:):):)
Opiekunka 
Jak się
Wkurzy
To dobrego
Nic nie 
Wróży
Drzwi 
Trzaskają
Iskry 
Lecą
Urwy się
Pod nosem
Klecą
Gdy wq...w mija
W jednej chwili
Z agresywnej
Wściekłej
Żmiji
Uśmiech nr 5
Służbowy
Powiedziałabym
Branżowy
Ktoś?Coś?
Że ja agresywna?!
Jestem  tylko 
Asertywna!!!! 

05 lutego 2018 17:44 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Chyba ze mną jest źle. Temat topiku "Asertywność ...... asertywność !!! opiekunki" a ja oczywiście przeczytałam "agresywność opiekunki". :glupi: Cóż, każdy widzi to co chce :hihi:
Witam Opiekunkowo.

A propos agresywności. Ostatnio przeglądałam grupy branżowe na Facebooku, alea tam się syf robi ostatnio. Jesteście może na tych forach? Jacyś idioci non stop dodają głupie posty, typu: "czy jak pijecie na zleceniach, to bijecie podopiecznych?", "co kradniecie podopiecznym?". No co za pajacowanie.
05 lutego 2018 20:14 / 5 osobom podoba się ten post
terenia99

A propos agresywności. Ostatnio przeglądałam grupy branżowe na Facebooku, alea tam się syf robi ostatnio. Jesteście może na tych forach? Jacyś idioci non stop dodają głupie posty, typu: "czy jak pijecie na zleceniach, to bijecie podopiecznych?", "co kradniecie podopiecznym?". No co za pajacowanie.

Bogu dzięki na facebooku mnie nie ma. Zawsze na forach pojawiaja się jakies trolki, co to im spokój przeszkadza. Niektórzy nie potrafią żyć bez tego typu zabawy. Na idiotów nie ma co uwagi zwracać. 
05 lutego 2018 20:17 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Bogu dzięki na facebooku mnie nie ma. Zawsze na forach pojawiaja się jakies trolki, co to im spokój przeszkadza. Niektórzy nie potrafią żyć bez tego typu zabawy. Na idiotów nie ma co uwagi zwracać. 

Jak widzę jakiś głupi czy wulgarny wpis to zaraz blokuje takiego ziomka i nie czytam tego hejtu.
Spoko Myszko  Nic złego się nie dzieje 
 
14 lutego 2018 15:07 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Bogu dzięki na facebooku mnie nie ma. Zawsze na forach pojawiaja się jakies trolki, co to im spokój przeszkadza. Niektórzy nie potrafią żyć bez tego typu zabawy. Na idiotów nie ma co uwagi zwracać. 

Ja często zaglądam, bo oferty porównuję. Co za durnie. Na co to komu? Nudzą się chyba.
14 lutego 2018 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
terenia99

A propos agresywności. Ostatnio przeglądałam grupy branżowe na Facebooku, alea tam się syf robi ostatnio. Jesteście może na tych forach? Jacyś idioci non stop dodają głupie posty, typu: "czy jak pijecie na zleceniach, to bijecie podopiecznych?", "co kradniecie podopiecznym?". No co za pajacowanie.

Tak, pijemy, bijemy i kradniemy.
I za to nam jeszcze płacą.