Asertywność opiekunki

15 lutego 2018 13:28
Knorr

Tak, pijemy, bijemy i kradniemy.
I za to nam jeszcze płacą. 

A weź.........................
15 lutego 2018 15:38 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Tak, pijemy, bijemy i kradniemy.
I za to nam jeszcze płacą. 

Bo my piraci z Polski
20 czerwca 2018 16:28
Asertywność przy opiece jest ważna ale wszystko z umiarem warto nawiązać dobrą relację z osoba starszą którą się opiekujemy ale dystans też trzeba mieć, dużo zagadnień na temat opieki i trenowaniu asertywności można przeczytać na jesiennie.pl
13 lipca 2018 08:08 / 2 osobom podoba się ten post
jesiennie

Asertywność przy opiece jest ważna ale wszystko z umiarem warto nawiązać dobrą relację z osoba starszą którą się opiekujemy ale dystans też trzeba mieć, dużo zagadnień na temat opieki i trenowaniu asertywności można przeczytać na jesiennie.pl

Trzeba mieć przede wszytkim dkobre podejście do osób starszych. Zauważyłam, że jak podchodzi się z uśmiechem to zupełnie inna reakcja jest. Z rodziną podopiecznego też trzeba mieć także w miarę zdrowe kontakty. 
13 lipca 2018 08:38 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystko w granicach zdrowego rozsądku.Spokojna i zadowolona podopieczna,to sukces opiekunki.I z taką można pracować.Kiedy zaczynają się"schody",to nie jest już tak przyjemnie.Jestem asertywna przez całe swoje życie.Mam swoje własne zdanie,ale szanuję również innych.Czasem jednak trzeba innymi"potrząsnąć"jeśli nie dociera do nich.Jednak walka z demencją,to przysłowiowa walka z wiatrakami a ja nie Don Kichot.
13 lipca 2018 09:43 / 3 osobom podoba się ten post

Nie koniecznie grazyna jak podchodzę z uśmiechem ale moja pdop tego nie docenia gdy przyjechałam to mi mówiła ze wszystkie opiekunki są złe jedna nie gotowała druga nie sprzątają 3 źle jedzil a samochodem czwata za dużo wydawała pieniędzy piąta nic nie rozumiała ja jestem 6 wszytko robie dobrze a tak gada na mnie ze nic nie rozumie ze nic nie kupuje i nie pomaga uśmiech to poproste wredna kobieta jest


 


Dyskusja przeniesiona do tematu, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3200/dyskusje-o-artykulach/perly-rzucone-przed-damy/page/28


 


 


 

17 sierpnia 2018 08:23
Marhall

Nie koniecznie grazyna jak podchodzę z uśmiechem ale moja pdop tego nie docenia gdy przyjechałam to mi mówiła ze wszystkie opiekunki są złe jedna nie gotowała druga nie sprzątają 3 źle jedzil a samochodem czwata za dużo wydawała pieniędzy piąta nic nie rozumiała ja jestem 6 wszytko robie dobrze a tak gada na mnie ze nic nie rozumie ze nic nie kupuje i nie pomaga uśmiech to poproste wredna kobieta jest


 


Dyskusja przeniesiona do tematu, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3200/dyskusje-o-artykulach/perly-rzucone-przed-damy/page/28


 


 


 

To przykro mi, że na taką trafiłaś :( 
17 sierpnia 2018 15:58
Marhall

Nie koniecznie grazyna jak podchodzę z uśmiechem ale moja pdop tego nie docenia gdy przyjechałam to mi mówiła ze wszystkie opiekunki są złe jedna nie gotowała druga nie sprzątają 3 źle jedzil a samochodem czwata za dużo wydawała pieniędzy piąta nic nie rozumiała ja jestem 6 wszytko robie dobrze a tak gada na mnie ze nic nie rozumie ze nic nie kupuje i nie pomaga uśmiech to poproste wredna kobieta jest


 


Dyskusja przeniesiona do tematu, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3200/dyskusje-o-artykulach/perly-rzucone-przed-damy/page/28


 


 


 

To moze wynikac z otepienia chora podopieczna ma humory, nic nie poradzisz. Co innego ze zdrowa osoba taka moze byc wredna.
17 sierpnia 2018 16:05 / 2 osobom podoba się ten post
Co do tematu asertywnosc przydaje sie w rozmowie z firmą i rodzina. Nie ma jak twarde warunki o czasie wolnym, kasie na jedzenie, spaniu w nocy.
24 września 2018 23:55
Hej dziewczeta Jestem nowa na  niedługo mój 1 wyjazd z Promedika boje sie troche ale mysle ze dam rade .Bardzo spodobało  mi sie To co napisałaś Jestem pełna podziwu .Jednak z tego co widze trzeba mieć dużo samozaparcia cierpliwości i siły .Mam nadzieje że dobrze trafię do dobrej rodziny.Pozdrawiam.
 
24 września 2018 23:55 / 1 osobie podoba się ten post
Hej dziewczeta Jestem nowa na  niedługo mój 1 wyjazd z Promedika boje sie troche ale mysle ze dam rade .Bardzo spodobało  mi sie To co napisałaś Jestem pełna podziwu .Jednak z tego co widze trzeba mieć dużo samozaparcia cierpliwości i siły .Mam nadzieje że dobrze trafię do dobrej rodziny.Pozdrawiam.
 
26 września 2018 12:42
Magda42

Hej dziewczeta Jestem nowa na  niedługo mój 1 wyjazd z Promedika boje sie troche ale mysle ze dam rade .Bardzo spodobało  mi sie To co napisałaś Jestem pełna podziwu .Jednak z tego co widze trzeba mieć dużo samozaparcia cierpliwości i siły .Mam nadzieje że dobrze trafię do dobrej rodziny.Pozdrawiam.
 

Powodzenia