Dlaczego zostałam opiekunką osób starszych?

21 marca 2017 18:40 / 8 osobom podoba się ten post
lolowa

czasami sa sytuacje --- ktore tylko diabel by wymyslil --- bo nasze glowy az za male ?

I koński łeb by nie udzwignął a my musimy.
21 marca 2017 18:41 / 8 osobom podoba się ten post
EwaR65

Ja ci radze nie przeklinac jego tylko wybaczyc to i na sercu bedzie lzej ludzie popelniaja bledy i rania a czasami z niewiedzy i lepiej to wybaczyc i byc silna bo dasz rade z opiekunkowem nie jestes sama, ja tyz po rozwodzie bedzie dobrze bo kto jak nie my?! :przytula: nie dostajemy PONOC od zycia czegos czego nie udzwigniemy.

Z wybaczaniem ,jak był drań to się spieszyć nie ma co,na zawsze czas przyjdzie,albo i nie :)Ja to bym mu poszła i podziękowała jakbym była na miejscu Ann-a dlaczego?bo tylko dzięki temu ,że juz z nim nie jest, nie męczy się w złym związku,a tak pewno do dziś by mężatką była w pięknych sukienkach i obcasikach,tyle tylko ,że do imentu nieszczęśliwą.Więc jakby na to spojrzec od tej strony-plus jest:) Dobrze gadasz:):):):)Tyle się na nas zwala, na ile mamy siły :):) Nie więcej:)
21 marca 2017 18:46 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Z wybaczaniem ,jak był drań to się spieszyć nie ma co,na zawsze czas przyjdzie,albo i nie :)Ja to bym mu poszła i podziękowała jakbym była na miejscu Ann-a dlaczego?bo tylko dzięki temu ,że juz z nim nie jest, nie męczy się w złym związku,a tak pewno do dziś by mężatką była w pięknych sukienkach i obcasikach,tyle tylko ,że do imentu nieszczęśliwą.Więc jakby na to spojrzec od tej strony-plus jest:) Dobrze gadasz:):):):)Tyle się na nas zwala, na ile mamy siły :):) Nie więcej:)

Mnie tak zycie scislo w latach, ze jedyne co robie to przebaczenie i isc dalej, smutno bo smuto ale widac inaczej nie moze byc bo w zwiazku dwie strony musza chciec a kobita nie chlop, by miala wszystko sama ciagac i sie klaniac aaaaa nie pisza wiecej bo mi w cisnienie idzie.
21 marca 2017 18:55 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

No ale dalas rade? wyryczec sie trza bo z tym bol i zlosc opuszcza oby nie dlugo a my tu dla otarcia lez.....................a pozniej jestesmy silniejsze i nic nas nie zlamie! pisza to jak zyje upartosci zycza.

Chwile słabości trzeba przeczekać.
21 marca 2017 19:03 / 4 osobom podoba się ten post
Leena

Chwile słabości trzeba przeczekać.

Slabosci? no niech bedzie ja tam wtedy bladze.
22 marca 2017 10:48 / 9 osobom podoba się ten post
Ann1967

Tego nie da się wybaczyć co zrobił ten człowiek dla nas...dla domu..dla dzieci...zniszczył wszystko...ja płacę najwieksza cenę..to tak tylko w skrócie...
Jestem silna...Ale też mam ciężkie dni..chwile zwątpienia..jak każdy..

Po 2 latach pracy wszystko Ci przejdzie  naumiesz się "babć i dziadków" i jak sobie radzić z dołkami. Każda z nas to przechodziła, dlatego to forum jest dla nas takie ważne, bo kto nam pomoże. Tylko my same sobie wzajemnie. 
Rozwala mnie pytanie, które często podczas rozmów pada w agencji - dlaczego jestem opiekunką ??   Bo muszę zarabiać !!
22 marca 2017 10:54 / 11 osobom podoba się ten post
Mycha

Po 2 latach pracy wszystko Ci przejdzie :-) naumiesz się "babć i dziadków" i jak sobie radzić z dołkami. Każda z nas to przechodziła, dlatego to forum jest dla nas takie ważne, bo kto nam pomoże. Tylko my same sobie wzajemnie. 
Rozwala mnie pytanie, które często podczas rozmów pada w agencji - dlaczego jestem opiekunką ??  :lol1: Bo muszę zarabiać !!

Agencje czesto zadaja pytnia spod sufitu. Np. mnie zapytano czy lubie prace ogrodowe. Odpwowiedzialam,ze nie rozumiem co to ma do rzeczy skoro szukam pracy jako opiekunka a nie ogrodnik
22 marca 2017 10:55 / 8 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Agencje czesto zadaja pytnia spod sufitu. Np. mnie zapytano czy lubie prace ogrodowe. Odpwowiedzialam,ze nie rozumiem co to ma do rzeczy skoro szukam pracy jako opiekunka a nie ogrodnik:-)

Bo opiekunka powinna mieć wszechstronne zamiłowania 
22 marca 2017 11:06 / 9 osobom podoba się ten post
Mycha

Bo opiekunka powinna mieć wszechstronne zamiłowania :lol1:

A w wolnych chwilach uprawiac Pole Dance,szczegolnie  na stellach u dziadkow
22 marca 2017 11:10 / 5 osobom podoba się ten post
Ann1967

Tego nie da się wybaczyć co zrobił ten człowiek dla nas...dla domu..dla dzieci...zniszczył wszystko...ja płacę najwieksza cenę..to tak tylko w skrócie...
Jestem silna...Ale też mam ciężkie dni..chwile zwątpienia..jak każdy..

22 marca 2017 11:22 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Po 2 latach pracy wszystko Ci przejdzie :-) naumiesz się "babć i dziadków" i jak sobie radzić z dołkami. Każda z nas to przechodziła, dlatego to forum jest dla nas takie ważne, bo kto nam pomoże. Tylko my same sobie wzajemnie. 
Rozwala mnie pytanie, które często podczas rozmów pada w agencji - dlaczego jestem opiekunką ??  :lol1: Bo muszę zarabiać !!

Właśnie święta prawda bo muszę zarabiać...aby starczyło co miesiąc na wszystko..
22 marca 2017 11:29 / 5 osobom podoba się ten post
Ann1967

Tego nie da się wybaczyć co zrobił ten człowiek dla nas...dla domu..dla dzieci...zniszczył wszystko...ja płacę najwieksza cenę..to tak tylko w skrócie...
Jestem silna...Ale też mam ciężkie dni..chwile zwątpienia..jak każdy..

Wybaczanie jest przereklamowane. Wszystkie tu jesteśmy z jakiegoś powodu i brak pracy to chyba "najprzyjemniejszy" powód. Wiele z nas jest po dramatach, rozwodach, plajtach. I co? I dajemy radę, mamy nowy fach w ręku i nie zginiemy. Z facetem czy bez. Ja idę na rower pomimo deszczu i spotkamy się z GosiąP
22 marca 2017 12:14 / 7 osobom podoba się ten post
Dlaczego.......musze siegnac pamiecia w swe dziecinstwo wychowywala mnie babcia mila kochana staruszka ciepla cierpliwa bylam z nia odkad pamietam odwiedzaly ja kolezanki przyjaciolki a ja wsrod nich zawsze lubilam ich opowiesci skargi zale inny swiat niz dzisiejsze wszystkie wzorce zaczerpnelam od babci nie chodzila miala staly przykurcz konczyny bylam wiec jej nogami i pewno to cieplo ktore mi dala te rady bezcenne zdecydowaly juz wtedy...majac 22 lata po szkole bylam siostra PCK tak sie to wtedy nazywalo praca z chorymi w Srodowisku kursy w szpitalach Domach Opieki to byl poczatek praca siedzaca w biurze nigdy mnie nie pociagala dawac z siebie cos ludziom i owszem wtedy bylo multum pracy nie pomyslalabym ze ja technik ekonomik poswiece opiece cale zycie....mama opiekowalam sie latami potem choroby w domu a teraz przyszlo na leki zarabiac aby pomoc aby ratowac......widac to wlasnie przesadzilo ta chec pomocy wiedza ktora poglebiam i ta chcec dawania....no a teraz kasa wolalabym niesc pomoc w swoim kraju ale nie dam rady .....probowalam 2 lata praca w szpitalu nocki za 1300zl to meka zycia od dzis do jutra gdy nie bylo choroby jakas fitka i styknie byle razem teraz musze czuje ze tak ma byc wlasnie inaczej nie moge pomoc sa efekty leczenia alternatywnego wiec jest po co zyc jest dla kogo.....i juz macie odpowiedz
22 marca 2017 12:36 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Bo opiekunka powinna mieć wszechstronne zamiłowania :lol1:

Oraz entuzjastyczne podejście:):):)Co bradzo często w ogłoszeniach jest ujęte:):):)
22 marca 2017 15:04 / 11 osobom podoba się ten post
Wolałam zostać opiekunką niż sprzátnie mieszkań ,czy iść w pole zbierać truskawki czy szparagi.
A raczej jesteśmy pomocami domowymi .Prać ,sprzątać ,gotować każdy potrafi .(chyba).Doświadczenie przyszło z latami pracy.I tak już zostało.