Jak minął dzień 2

15 lipca 2018 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
Jeszcze mecz dzisiaj . Trzymam kciuki za Chorwatów . Stawiam 1: 2 .
15 lipca 2018 17:29
Też na Chorwację. Na razie 1:1
15 lipca 2018 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

3 miesiące nie wchodzą w grę. Dobre miejsce, trudno. To rodzina tak chce. Będą nowe doświadczenia i tyle. A jakie, to się okaże...

Nie myśl, że piszę co masz zrobić. Sama zdecydujesz, ja tylko piszę jak ja to widzę.
15 lipca 2018 18:03
Marhall

Musze wam to napisać bo pierwszy raz mi się to zdarzyło w 4 letniej praktyce miała pauze wiec wyszłam z domu przyjechał syn przywiózł swoje brudne rzeczy i rzucił mi w do praca a babka poinformowała mnie ze jutro przyjedzie odebrać nie wiem jak się zachować w tej sytuacji

Spakuj do worka i wystaw przed dom. Pralka mu padła?
15 lipca 2018 20:15
Mleczko

Jeszcze mecz dzisiaj . Trzymam kciuki za Chorwatów . Stawiam 1: 2 .

Przegrałam . Za karę nie jem kolacji przez cały tydzień.
15 lipca 2018 20:35 / 1 osobie podoba się ten post
Kupiłam książkę . Tzn, Malgi mi kupiła .  Ponoć bardzo dobrze napisana . Spotkanie odbyło sie z autorką. Było bardzo miło i sympatycznie . Pogoda też dopisała na całego, tak jak i całe towarzystwo . Mam też dedykację . Jak ją przeczytam to prześlę, jesli ktoś będzie miał ochotę poczytac.
15 lipca 2018 20:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Kupiłam książkę . Tzn, Malgi mi kupiła .  Ponoć bardzo dobrze napisana . Spotkanie odbyło sie z autorką. Było bardzo miło i sympatycznie . Pogoda też dopisała na całego, tak jak i całe towarzystwo . Mam też dedykację . Jak ją przeczytam to prześlę, jesli ktoś będzie miał ochotę poczytac.

Jeśli mogłabym od Ciebie wysępić...To bardzo proszę...
15 lipca 2018 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Jeśli mogłabym od Ciebie wysępić...To bardzo proszę...:aniolki:

Dobrze . Wyślę Ci a jak jeszcze ktoś będzie chciał , to przeslesz dalej. Tak ?
15 lipca 2018 20:58 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Dobrze . Wyślę Ci a jak jeszcze ktoś będzie chciał , to przeslesz dalej. Tak ?

Zrobię tak. Lubię przesyłać .
15 lipca 2018 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Zrobię tak. Lubię przesyłać .

15 lipca 2018 21:03
Mleczko

:placze2:

15 lipca 2018 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

Musze wam to napisać bo pierwszy raz mi się to zdarzyło w 4 letniej praktyce miała pauze wiec wyszłam z domu przyjechał syn przywiózł swoje brudne rzeczy i rzucił mi w do praca a babka poinformowała mnie ze jutro przyjedzie odebrać nie wiem jak się zachować w tej sytuacji

dobrze , że wrzucił to do pralki - zostaw tam a jak jutro przyjedzie odebrać to powiedz, że skoro nie uzgodniliście ceny za tą usługę to nie prałaś . Dodaj , że do twoich obowiązkw za które płaci jego matka to nie nalezy . Ze podopieczna będzie niezadowolona lub zła - to jej problem a nie twój . To ona ciebie potrzebuje a nie ty jej . Tego kwatu jest pół światu wiec nawet z nią nie dyskutuj. Krótka odpowiedź : nie nalezy to do moich bowiązków okreslonych w umowie . Pomyśl tez o tym , że jak ty dobra duszyszcko wypierzesz mu to pranie to twoja zmienniczka bedzie miała trudniej wyegzekwować "niepranie " cudzych cichów - bo podopieczna zbije ją argumentem : a...... Basia , Krysia itp prała . 
16 lipca 2018 07:20
Mleczko

Kupiłam książkę . Tzn, Malgi mi kupiła .  Ponoć bardzo dobrze napisana . Spotkanie odbyło sie z autorką. Było bardzo miło i sympatycznie . Pogoda też dopisała na całego, tak jak i całe towarzystwo . Mam też dedykację . Jak ją przeczytam to prześlę, jesli ktoś będzie miał ochotę poczytac.

Ppodeślesz mi jak przeczytasz.Adres podam później a może najpierw nr telefonu.
16 lipca 2018 08:33
Prośba jest nieaktualna!
16 lipca 2018 11:06 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

Ppodeślesz mi jak przeczytasz.Adres podam później a może najpierw nr telefonu.

Nie zdąrzyłam odpisać a Ty już przeczytałaś . Chętna jestem do podzielenia się .