Jak minął dzień 2

13 lipca 2018 20:16
Jeżu coś mi się strasznie duży ten pobyt
13 lipca 2018 21:27
Marhall

Jeżu coś mi się strasznie duży ten pobyt

Minie w końcu
13 lipca 2018 22:12 / 3 osobom podoba się ten post
Do 14.30 odsypiałam nockę. przed 17.00 pojechałam do lasu  i nazbierałam sobie litr jagód.  Trochę to trwało, ale znowu mam zapas na parę dni. Po powrocie z lasu posiedziałam troszkę pod ogromną lipą (pomnik przyrody), który rośnie na placu przed moim domkiem. Pogadałam z rodziną i znajomymi, a  wieczór przed telewizją. Mam teraz dobry telewizor i oglądanie programów  Tv jest wreszcie komfortem. Pewnie dzisiaj nie będę mogła wcześnie zasnąć, bo po całym tygodniu nocnego życia mój biozegar się przestawił. 
14 lipca 2018 07:32 / 2 osobom podoba się ten post
Marhall

Jeżu coś mi się strasznie duży ten pobyt

Za duzo masz wolnego czasu. Ja czegos szukam zawsze co mogę zrobić dla własnej przyjemności . Tu jest ogród na moje szczęście . Dłubie cos , róze przyciełam po tej piekielnej suszy a teraz rozgladam sie co jeszcze mogę przyciąć .
14 lipca 2018 07:46 / 2 osobom podoba się ten post
Ja lubię sprzątać ale babka mówi żebym ciogle nie sprzątają ogród tez jest ale co drugi dzień przychodzi ogrodnik
14 lipca 2018 09:49
Marhall

Ja lubię sprzątać ale babka mówi żebym ciogle nie sprzątają ogród tez jest ale co drugi dzień przychodzi ogrodnik

Obawia się, że zniszczysz politure na meblach .Ciężko jest przebywać z osobą, która nie darzy sie sympatią. Tu tez przychodzi ogrodniczka raz w tygodniu (Polka ) zawsze coś znajdę jeszcze, żeby pogrzebać w ogrodzie. Z podopieczną tez za duzo nie pogadam, bo ciągle śpi .
14 lipca 2018 13:24 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Za duzo masz wolnego czasu. Ja czegos szukam zawsze co mogę zrobić dla własnej przyjemności . Tu jest ogród na moje szczęście . Dłubie cos , róze przyciełam po tej piekielnej suszy a teraz rozgladam sie co jeszcze mogę przyciąć .:-)

Odłóż na chwilę sekator i objaśnij mię co to jest. Rośnie na tarasie i nikt nie wie jak się toto nazywa. Podobno z Włoch i ma takie małe owocki podobne do Hokkaido. Tak gadała babka, ale ona też nie wie co to. Póki co stwór rośnie w siłę i sie boję , że wyjdzie z doniczki i nas w.........i -znaczy zje.
14 lipca 2018 15:25 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Odłóż na chwilę sekator i objaśnij mię co to jest. Rośnie na tarasie i nikt nie wie jak się toto nazywa. Podobno z Włoch i ma takie małe owocki podobne do Hokkaido. Tak gadała babka, ale ona też nie wie co to. Póki co stwór rośnie w siłę i sie boję , że wyjdzie z doniczki i nas w.........i -znaczy zje.

To wygląda na zabiedzona figę . A może to jakiś klon  żeby nie było, że napisałam w złą godzinę
To trzeba przesadzić do gruntu, jesli taka ekspansywna to może faktcznie was wciągnąć 
14 lipca 2018 15:26
Musze wam to napisać bo pierwszy raz mi się to zdarzyło w 4 letniej praktyce miała pauze wiec wyszłam z domu przyjechał syn przywiózł swoje brudne rzeczy i rzucił mi w do praca a babka poinformowała mnie ze jutro przyjedzie odebrać nie wiem jak się zachować w tej sytuacji
14 lipca 2018 15:36 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

Musze wam to napisać bo pierwszy raz mi się to zdarzyło w 4 letniej praktyce miała pauze wiec wyszłam z domu przyjechał syn przywiózł swoje brudne rzeczy i rzucił mi w do praca a babka poinformowała mnie ze jutro przyjedzie odebrać nie wiem jak się zachować w tej sytuacji

Ani się waż. Nie jesteś praczką dla bezczelnego typa . Albo powiedz, żeby zapłacił to go odstręczy na przyszłość.
Myślałam, że chłopiec jesteś . Mamy takie nicki, że pasują do obu płci . Nie tak jak Helena nie dośc, że jednoznaczne to jeszcze piękne cyferki ma .
14 lipca 2018 15:42 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ani się waż. Nie jesteś praczką dla bezczelnego typa . Albo powiedz, żeby zapłacił to go odstręczy na przyszłość.
Myślałam, że chłopiec jesteś . Mamy takie nicki, że pasują do obu płci . Nie tak jak Helena nie dośc, że jednoznaczne to jeszcze piękne cyferki ma .:-)

Ja kobieta coraz bardziej wkurza mnie ta stella ci ludzie nie mają szacunku do opiekunek mam zawsze jak przyjadą to zasracja kibel 
14 lipca 2018 15:47 / 2 osobom podoba się ten post
Marhall

Ja kobieta coraz bardziej wkurza mnie ta stella ci ludzie nie mają szacunku do opiekunek mam zawsze jak przyjadą to zasracja kibel 

Nie możesz powiedzieć, że nie jestes sprzątaczką dla odwiedzajacych . Ja tu obecnie miałam też taka mądralińską ale pogoniłam kota . Teraz nawet sama nie weźmie szklanki z szafki . A lustracje chciała robić. Zapytałabym czy w domu u siebie też maja zas....... kibel . Odważ sie raz i poleci . Masz tam jeszcze sporo czasu do odrobienia kontraktu więc spręż się, nabierz powietrza i walnij prosto z mostu . 
14 lipca 2018 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

To wygląda na zabiedzona figę . A może to jakiś klon :-) żeby nie było, że napisałam w złą godzinę:smiech3:
To trzeba przesadzić do gruntu, jesli taka ekspansywna to może faktcznie was wciągnąć :boi sie:

Faktycznie figa 
14 lipca 2018 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Faktycznie figa :smiech2:

A nie mówiłam , że jestem prof. mniemanologii stosowanej . Mniemałam, że to figa.
15 lipca 2018 10:07 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

A nie mówiłam , że jestem prof. mniemanologii stosowanej . Mniemałam, że to figa.:smiech3:

Kto mniema to i domniema...po swojemu...Übung macht den Meister