Jak minął dzień 2

20 października 2017 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

No Kasieńko dawnie mnie nie było. Czytałam Was troszkę, ale w sumie chciałam, aby się uspokoiło na Forum. Lekarz widział nogi Dziadka, ma spuchnięte, bo zbiera się woda. Przepisał maść. W przyszłym tygodniu jadę z nim na z nim na pobieranie krwi, to najwyżej poproszę lekarza, aby znów zerknął. Ale ten lekarz taki dziwny. Powiedział, że ma pacjentów, którzy mają jeszcze grubsze nogi niż Dziadek i to w pewnym wieku staje się normalne. Przypomniałam córce Dziadków, jak chodziłam z Babcią do niego i z jej otwartymi ranami na nogach, a on mówił, że ma pacjentów, którzy mają jeszcze większe rany, i niektórym osobom one już nie znikną. Teraz Babcia ma nóżki jak sarenka, a po ranach zostały lekkie blizny.
Oczywiście Dziadek nosi uciskowe podkolanówki.

Zmień lekarza.
Tak samo z moją Pdp. Jeden dentysta chciał usuwać sześć zębów i nową protezę montwać.
Poszliśmy do drugiego, a ten usunął jeden ząb, drugi zaplombował i jeszcze załoźy plomby na dwa.
20 października 2017 21:11 / 2 osobom podoba się ten post
Annika

No Kasieńko dawnie mnie nie było. Czytałam Was troszkę, ale w sumie chciałam, aby się uspokoiło na Forum. Lekarz widział nogi Dziadka, ma spuchnięte, bo zbiera się woda. Przepisał maść. W przyszłym tygodniu jadę z nim na z nim na pobieranie krwi, to najwyżej poproszę lekarza, aby znów zerknął. Ale ten lekarz taki dziwny. Powiedział, że ma pacjentów, którzy mają jeszcze grubsze nogi niż Dziadek i to w pewnym wieku staje się normalne. Przypomniałam córce Dziadków, jak chodziłam z Babcią do niego i z jej otwartymi ranami na nogach, a on mówił, że ma pacjentów, którzy mają jeszcze większe rany, i niektórym osobom one już nie znikną. Teraz Babcia ma nóżki jak sarenka, a po ranach zostały lekkie blizny.
Oczywiście Dziadek nosi uciskowe podkolanówki.

To nie jest normalne,takie opuchniete nogi.Nawet u wiekowych seniorów.To zawsze objaw jakiejs niedyspozycji.Jakiś osioł ten dr,Córka powinna stanowczo domagać się moczopędnych tabsów.Inaczej skóra może zacząć pękać i większe problemy będą.Maść może i coś da jeśli jest z heparyną.
Forum..........temat rzeka.Nieprędko się uspokoi ,jeśli w ogóle:(Smutne i przykre coś się porobiło.Ale mimo wszystko wciąż tu jesteśmy:)Nawiasem mówiąc analogie do realu dla myslących same się nasuwają....
20 października 2017 21:12 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Bo mialeś uszczypliwe komentaże wtedy...i to ja teraz zrobiłem to samo...niemiłe prawda?...:-)

Zjadłem sześć fig i mnie lepiej nie denerwuj.
 I komentarze, jak już.

20 października 2017 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

No Kasieńko dawnie mnie nie było. Czytałam Was troszkę, ale w sumie chciałam, aby się uspokoiło na Forum. Lekarz widział nogi Dziadka, ma spuchnięte, bo zbiera się woda. Przepisał maść. W przyszłym tygodniu jadę z nim na z nim na pobieranie krwi, to najwyżej poproszę lekarza, aby znów zerknął. Ale ten lekarz taki dziwny. Powiedział, że ma pacjentów, którzy mają jeszcze grubsze nogi niż Dziadek i to w pewnym wieku staje się normalne. Przypomniałam córce Dziadków, jak chodziłam z Babcią do niego i z jej otwartymi ranami na nogach, a on mówił, że ma pacjentów, którzy mają jeszcze większe rany, i niektórym osobom one już nie znikną. Teraz Babcia ma nóżki jak sarenka, a po ranach zostały lekkie blizny.
Oczywiście Dziadek nosi uciskowe podkolanówki.

To godzi w przysięgę Hipokratesa.
20 października 2017 21:14 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Zjadłem sześć fig i mnie lepiej nie denerwuj.:-)
 I komentarze, jak już.

Na noc?Odważnie,hi hi hi
20 października 2017 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

To godzi w przysięgę Hipokratesa.

Pewnie starszy i już zapomniał, po co do pracy przychodzi.
20 października 2017 21:15
Knorr

Zjadłem sześć fig i mnie lepiej nie denerwuj.:-)
 I komentarze, jak już.

To już nie 5 a sześć?...A błąd się wkradł z pośpiechu, byś se nie poszedł na dziewczyny...
20 października 2017 21:16 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Zjadłem sześć fig i mnie lepiej nie denerwuj.:-)
 I komentarze, jak już.

20 października 2017 21:18 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Na noc?Odważnie,hi hi hi

No. Byłem dzisiaj na zakupach i kupiłem figi na 3 dni. Pdp nie jada. A zjadłem teraz. Nie mogę się powstrzymać.
Kiwi, figi i kaki mógłbym jeść do upadłego. ))
Dlatego nie kupuję od razu zbyt dużo.
20 października 2017 21:23 / 10 osobom podoba się ten post
Knorr

No. Byłem dzisiaj na zakupach i kupiłem figi na 3 dni. Pdp nie jada. A zjadłem teraz. Nie mogę się powstrzymać.
Kiwi, figi i kaki mógłbym jeść do upadłego. :-)))
Dlatego nie kupuję od razu zbyt dużo.

Po takich owocach, to ''kaki'' jak tra, la, la,,,
20 października 2017 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

To już nie 5 a sześć?...A błąd się wkradł z pośpiechu, byś se nie poszedł na dziewczyny...:-)

Tak, teraz sześć. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. 
20 października 2017 21:34 / 9 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Po takich owocach, to ''kaki'' jak tra, la, la,,,:smiech3:

Oby na klo zdazyl i w kapcie nie nafajdal)))
20 października 2017 21:35 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Oby na klo zdazyl i w kapcie nie nafajdal)))

20 października 2017 21:35 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Oby na klo zdazyl i w kapcie nie nafajdal)))

Nie ma takiej opcji. Kapcie mam dopasowane. 
Nic z tyłu nie wystaje.
20 października 2017 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

No. Byłem dzisiaj na zakupach i kupiłem figi na 3 dni. Pdp nie jada. A zjadłem teraz. Nie mogę się powstrzymać.
Kiwi, figi i kaki mógłbym jeść do upadłego. :-)))
Dlatego nie kupuję od razu zbyt dużo.

Figi i kiwi już mi się przejadły, ale kaki - owszem, mniamuśne, ale liczi tak jakoś mnie intryguje....i smakuje