Jak minął dzień 2

20 października 2017 10:26 / 6 osobom podoba się ten post
Misiek

A ja wlasnie kupilem sobie "brzydkie" buty w Deichmannie i sa calkiem ladne :terefere: :upup:.

Meskie mi sie nie podobaja calkiem. Nie na moje nogi jakby
20 października 2017 10:27 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

Nie pamiętam kiedy ostatnio sobie buty w Polsce kupiłam.Tu przez ulicę mam duże centrum handlowe.Buty w angebotach wyczajam.Skórzane Rikiery ,Gabory za połowę ceny.
Nie mówię ,że w Polsce są złe ,tylko mam to już nie kupuję.

Moja krew
20 października 2017 10:31 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Meskie mi sie nie podobaja calkiem. Nie na moje nogi jakby:figiel:

Taka sytuacja .
I co zrobisz???
Nic nie zrobisz 
20 października 2017 10:40 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ajj. Dasz mi pewnie po uszach ale...CCC to rowniez nie dla mnie. Buty sa tak niewygodne, ze szkoda czasu aby je przymierzac. A o Deichmannie nawet wspominac szkoda, bo tam prawie cale obuwie jest po prostu brzydkie. Wedlug mnie naturalnie:-)

Nie dam Ci po uszach,ale  chyba dawno tam nie robiłaś zakupów,tam oprócz Lasockiego są inne marki,te czerwone klapki , które kupiłam tam latem ( są w zakupach) są niebotycznie wysokie,ale jaki wygodne i dobre jakościowo...A Deichmann to szajs.
20 października 2017 11:05 / 4 osobom podoba się ten post
Misiek

Taka sytuacja :-(.
I co zrobisz???
Nic nie zrobisz :bezradny:

Bede kupowac gdzie indziej
20 października 2017 11:06 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Nie dam Ci po uszach,ale :wystawia jezyk2: chyba dawno tam nie robiłaś zakupów,tam oprócz Lasockiego są inne marki,te czerwone klapki , które kupiłam tam latem ( są w zakupach) są niebotycznie wysokie,ale jaki wygodne i dobre jakościowo...A Deichmann to szajs.

No przeciez,ze wiem. Widocznie mam stopy jakies nieforemne
20 października 2017 12:30 / 4 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Same exclusive ludki, buty za parę tysięcy tylko noszą... ale kto bogatemu zabroni...:bezradny:

Wiesz co ,miałam okazję mieć na nogach buty od Manolo Blahnika....i w życiu bym ich nie kupiła, niewygodne i twarde ,w dodatku za taką kasę .A może moja chamska noga niezdatna do takiego obuwia?? 
20 października 2017 13:59 / 7 osobom podoba się ten post
O gustach się nie dyskutuje. To dotyczy wszystkiego, ludzi, zwierząt i butów także. 
Co człowiek, to inny kot jemu się podoba.
Mojego nie oddałbym nikomu i to za żadną cenę.
20 października 2017 14:08 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Czyżby nie odpowiadały Ci buty od Lasockiego ,Zycha czy nawet Maciejki..,.z miękkiej skóry , w modnych fasonach? 

Lasocki jak najbardziej. Ale ponieważ do ccc nie wchodzę, to nawet nie wiedziałem, że tam też są. )))
20 października 2017 14:23 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

O gustach się nie dyskutuje. To dotyczy wszystkiego, ludzi, zwierząt i butów także. 
Co człowiek, to inny kot jemu się podoba.
Mojego nie oddałbym nikomu i to za żadną cenę.

I z tym muszę się zgodzić . Co człowiek to opinia , trzymajmy się swojej .
20 października 2017 16:12 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie ja po podróży wypoczęta,już w de jestem,w miejscu stałym,już piąty raz.Pospałam wypoczęłam teraz bym coś obejrzała gdzie oglądacie polską tv,na jakiej stronie?
20 października 2017 16:26 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Witajcie ja po podróży wypoczęta,już w de jestem,w miejscu stałym,już piąty raz.Pospałam wypoczęłam teraz bym coś obejrzała gdzie oglądacie polską tv,na jakiej stronie?

Ty się za robotę bierz,a nie lukanie w telewizornie....coś Ty do wód przyjechała czy jak ,no psujesz opinię porządnym opiekunkom.
20 października 2017 16:29 / 2 osobom podoba się ten post
Pierwszy dzień fatalny zawsze, kiepsko spalam, powinna cos robić a tylko się snuje albo się, oby do 20 h
20 października 2017 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Wiesz co ,miałam okazję mieć na nogach buty od Manolo Blahnika....i w życiu bym ich nie kupiła, niewygodne i twarde ,w dodatku za taką kasę .A może moja chamska noga niezdatna do takiego obuwia??:bezradny: :-)

Ja miałem różne buty skórzane i różne mam... a i tak najczęściej chodze w skórzanych z CCC...
20 października 2017 16:51 / 9 osobom podoba się ten post
Alaska

Ty się za robotę bierz,a nie lukanie w telewizornie....coś Ty do wód przyjechała czy jak ,no psujesz opinię porządnym opiekunkom.:smiech3:

A żebyś wiedziała do wód przyjechałam,za robotę to ja się w domu biorę a tu mam wczasy,sprzątaczka ogrodnik no poprostu kawior ja jestem najlepsza, pd za mną morze łez wypłakujejak mnie nie ma