Jak minął dzień 2

20 lutego 2018 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Dziupli!? Oczadziała Ty!? ...a jak trafi na dzięcioła!? :smiech3:

z dzięciołem fakt tragedia,ale jakby płot jakis był i koza po drugiej stronie
20 lutego 2018 20:30 / 1 osobie podoba się ten post
maras1

z dzięciołem fakt tragedia,ale jakby płot jakis był i koza po drugiej stronie:-)

Nie wybrzydzaj:)Napisałeś "jakakolwiek" a marudzisz jak zakonnica w noc poślubną:):)Dziura to dziura i szlus:):):)hi hi hi 
20 lutego 2018 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg

Dziura na dziurze już przeszkadza a i jeszcze jak jest dziura blisko któregoś końca ręcznika to można go obciąć i końce podwinąć i zszyć i jak nowiutki ręczniczek mamy :-)

Dziura na dziurze to jakby tylko dziura , a z tymi końcówkami , to masz  rację .
Tak właściwie, to uważam, że cerowane, naprawiane też może być, jeżeli spełnia swoje zadanie.
20 lutego 2018 20:40 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie wybrzydzaj:)Napisałeś "jakakolwiek" a marudzisz jak zakonnica w noc poślubną:):)Dziura to dziura i szlus:):):)hi hi hi 

ok,tylko ten szlus mnie martwi
20 lutego 2018 20:43 / 4 osobom podoba się ten post
Ja porcelanowych jeszcze nie posiadam gdyż moje własne są w bardzo dobrym stanie więc myje ząbki szczoteczką do ząbków.
Alasko, super to ja już jestem a eco i bio w takim wydaniu jak tutaj to mi na pewno nie grozi, no chyba że dożyje wieku siostrzyczek ;-)
Margaritko, cerowanie i naprawienie oczywiście ma sens ale tylko wtedy jeżeli ręcznik ma np 2 lata a nie 50 i frota na nim jest przerzedzona
20 lutego 2018 20:47 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Ja porcelanowych jeszcze nie posiadam gdyż moje własne są w bardzo dobrym stanie więc myje ząbki szczoteczką do ząbków.
Alasko, super to ja już jestem :-) a eco i bio w takim wydaniu jak tutaj to mi na pewno nie grozi, no chyba że dożyje wieku siostrzyczek ;-)
Margaritko, cerowanie i naprawienie oczywiście ma sens ale tylko wtedy jeżeli ręcznik ma np 2 lata a nie 50 i frota na nim jest przerzedzona

Jeszcze jedna maruda:)Podjęłaś się to ceruj dziury i nie narzekaj,niechby nawet i 100 lat miały:):):)Jedna zostaw dla Maraska:)Ucieszy się chłop:):):)Wyślesz mu DHL -em:):):)Za pobraniem oczywiście cobyś stratna nie była:):):)
20 lutego 2018 23:08 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jeszcze jedna maruda:)Podjęłaś się to ceruj dziury i nie narzekaj,niechby nawet i 100 lat miały:):):)Jedna zostaw dla Maraska:)Ucieszy się chłop:):):)Wyślesz mu DHL -em:):):)Za pobraniem oczywiście cobyś stratna nie była:):):)

a któżby się nie cieszył,w czerwcu mam urodziny i proszę już jeden geszenk się szykuje
21 lutego 2018 13:29 / 4 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Gąbeczkę moi drodzy się płucze i używa ponownie, gdyż to jest eko gąbeczka :-) i naprawdę nie chce wiedzieć czy i czym swoje kominy czyszczą :boi sie:
Dzisiaj był dalszy ciąg cerowania, tym razem ręczników.

Ciekawe ile zarabia krawcowa? Cwana rodzina, do powrotu obskoczysz wszystkie dziury 
21 lutego 2018 13:55 / 3 osobom podoba się ten post
Do obiadu czekałaśmy na " rozkładaczy "tabletek. Wcześniej wykonałam telefon do ich bazy i po godzinie zjawili się. Dezorganizują mi dzień , bo raz przychodzą o 10-ej, a innym razem o 13-ej . Sprawa idzie do wyższej instancji
24 lutego 2018 17:38 / 7 osobom podoba się ten post
Bylam dzis ze zmienniczka swoja na kawie i ciastku , bo moja Teteska pojechala z dziadkiem swiom do Köln na obiad .A teraz siedze z dziadkiem i oboje mamy glupawke , nawet nie wiem kto wieksza .Juz mnie od smiechu boli wszystko.Nie wyrabiam z nim , wygonilam go do ukladania znaczkow , moze nam przejdzie.Jutro dziadek wybywa na spotkanie z kolegami znaczkowymi.I tak plyna dni , szybko na nude tu nie narzekam mimo , ze duzo wolnego jest ))
24 lutego 2018 17:59 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Bylam dzis ze zmienniczka swoja na kawie i ciastku , bo moja Teteska pojechala z dziadkiem swiom do Köln na obiad .A teraz siedze z dziadkiem i oboje mamy glupawke , nawet nie wiem kto wieksza .Juz mnie od smiechu boli wszystko.Nie wyrabiam z nim , wygonilam go do ukladania znaczkow , moze nam przejdzie.Jutro dziadek wybywa na spotkanie z kolegami znaczkowymi.I tak plyna dni , szybko na nude tu nie narzekam mimo , ze duzo wolnego jest ))

Ja ci tego dziadka Zazdraszczam i to ogromnie
24 lutego 2018 18:04 / 6 osobom podoba się ten post
Moja Pdp dzisiaj jest jak aniołek . Byłyśmy ( też z koleżanką) ze 3 godziny na zakupach , a ona chodziła z nami jak nie ona- żadnego foszka. Teraz zakręciłam jej wałki na włosy, a ona sama położyła się do łóżka i podśpiewuje. Dzień niespodziewanego całusa też uczciła nie raz . Nie chcę myśleć, że to przez brak mojego wolnego , akurat w ten weekend
24 lutego 2018 19:09 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Moja Pdp dzisiaj jest jak aniołek . Byłyśmy ( też z koleżanką) ze 3 godziny na zakupach , a ona chodziła z nami jak nie ona- żadnego foszka. Teraz zakręciłam jej wałki na włosy, a ona sama położyła się do łóżka i podśpiewuje. Dzień niespodziewanego całusa też uczciła nie raz :-). Nie chcę myśleć, że to przez brak mojego wolnego , akurat w ten weekend :hihi:

Nienadanżam;) za Tobą Margaritko. Czy Ty nie miałaś byc na urlopie teraz?
24 lutego 2018 19:13 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Nienadanżam;) za Tobą Margaritko. Czy Ty nie miałaś byc na urlopie teraz?

No.. nie nadążasz . Kończę zlecenie 21 marca, a zaczęłam ... w tamtym roku to było , tuż przed Sylwestrem 
24 lutego 2018 19:17 / 5 osobom podoba się ten post
margaritka59

No.. nie nadążasz :kropla potu:. Kończę zlecenie 21 marca, a zaczęłam ... w tamtym roku to było :hihi:, tuż przed Sylwestrem :-)

No to faktycznie nienadanżam, bo jakoś cos tak mi się kołacze, że miałaś zmartwienie, czy zmienniczka się znajdzie i takie tam. No nie szkodzi, coś pewnie mi się pokręciło . Tyle tu się dzieje, że można się zakręcic