Jak minął dzień 2

26 lutego 2018 12:11 / 6 osobom podoba się ten post
Alaska

:piatka:...no u mnie to samo ..." prawie" ,wypisz wymaluj :hihi:...ciasta wypiekam niezgorsze ,stroiki owszem ,córkę piekną posiadam i syna ,ale nie sztrykuję i kuwa nać ....odchudzić się muszę.:uśmiech ona2:

Zlikwiduj "prawie" i od razu się lepiej poczujesz
26 lutego 2018 14:54 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

:piatka:...no u mnie to samo ..." prawie" ,wypisz wymaluj :hihi:...ciasta wypiekam niezgorsze ,stroiki owszem ,córkę piekną posiadam i syna ,ale nie sztrykuję i kuwa nać ....odchudzić się muszę.:uśmiech ona2:

Kokietka! Gdy wczoraj zerknelam jak sie wylaszczylas, to nie wierze w zadne slowo Twe. Lasencja jak sie patrzy. Tylko ciut marudna
26 lutego 2018 15:07 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

:piatka:...no u mnie to samo ..." prawie" ,wypisz wymaluj :hihi:...ciasta wypiekam niezgorsze ,stroiki owszem ,córkę piekną posiadam i syna ,ale nie sztrykuję i kuwa nać ....odchudzić się muszę.:uśmiech ona2:

26 lutego 2018 15:38
Na moje miejsce przyjedzie dziewczyna z Bułgarii, aż mam wyrzuty sumienia!
26 lutego 2018 15:43 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Na moje miejsce przyjedzie dziewczyna z Bułgarii, aż mam wyrzuty sumienia!

No co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Może dziewczyna jakoś da radę. A przed Tobą Polki były ? Mnie to cały czas nurtuje ta Twoja stawka zywieniowa. Dostawałaś 25 euro na tydzien na zakupy dla siebie czy jak to było?
26 lutego 2018 15:46
doda1961

No co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Może dziewczyna jakoś da radę. A przed Tobą Polki były ? Mnie to cały czas nurtuje ta Twoja stawka zywieniowa. Dostawałaś 25 euro na tydzien na zakupy dla siebie czy jak to było?

Tak, tak ustalili od początku. 25 euro, wczoraj dostałam na pizzę, poszłam, chociaż byłam wkurzona , ale papa teraz zachowuje się w porządku , Mutti teraz za to liczy mi minuty, zawsze jestem nie teraz 
26 lutego 2018 16:01 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Tak, tak ustalili od początku. 25 euro, wczoraj dostałam na pizzę, poszłam, chociaż byłam wkurzona , ale papa teraz zachowuje się w porządku , Mutti teraz za to liczy mi minuty, zawsze jestem nie teraz:strach na wroble: 

Dziwni ludzie. Co to znaczy , że liczą Ci minuty? 
26 lutego 2018 16:13
doda1961

Dziwni ludzie. Co to znaczy , że liczą Ci minuty? 

Tutaj nie ma dużo pracy , pdp albo śpi, albo ma terapię , albo jest u rodziców, moje zadanie to go tam dostarczyć winda. No i mamy być o 9,30 u góry, za30 Mk iinut mam go zabrać i położyć spać, no to idę po pdp o 10.01 .Nie , za wcześnie. Idę na dół,  mam przyjść o 10.15. czekam. 10.05' hallo czy mogę odebrać pdp? I tak teraz za każdym razem . Papa robił to na początku, to poszłam z zegarem pdp, spieszy się 4 minuty. Ten odpuścił , to ona wymyśla, bo nie chce się jej synem opiekować. 
26 lutego 2018 16:48
dorotee

Tak, tak ustalili od początku. 25 euro, wczoraj dostałam na pizzę, poszłam, chociaż byłam wkurzona , ale papa teraz zachowuje się w porządku , Mutti teraz za to liczy mi minuty, zawsze jestem nie teraz:strach na wroble: 

Już jest "po niedzieli"-kiedy zjeżdżasz?
26 lutego 2018 16:54
kasia63

Już jest "po niedzieli"-kiedy zjeżdżasz?

W środę rano:ferrari:
26 lutego 2018 17:00
kasia63

Już jest "po niedzieli"-kiedy zjeżdżasz?

Tak na marginesie , w  Polsce brakuje  kilkanaście tysięcy funkcjonariuszy policji, szpiegu w spocnicy
26 lutego 2018 17:05 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Tutaj nie ma dużo pracy , pdp albo śpi, albo ma terapię , albo jest u rodziców, moje zadanie to go tam dostarczyć winda. No i mamy być o 9,30 u góry, za30 Mk iinut mam go zabrać i położyć spać, no to idę po pdp o 10.01 .Nie , za wcześnie. Idę na dół,  mam przyjść o 10.15. czekam. 10.05' hallo czy mogę odebrać pdp? I tak teraz za każdym razem . Papa robił to na początku, to poszłam z zegarem pdp, spieszy się 4 minuty. Ten odpuścił , to ona wymyśla, bo nie chce się jej synem opiekować. 

No to faktycznie, bardzo dziwni ludzie.
26 lutego 2018 17:25 / 1 osobie podoba się ten post
Czy miał kto robione badanie: tomograf komputerowy jamy brzusznej z kontrastem.
 
26 lutego 2018 17:28
Knorr

Czy miał kto robione badanie: tomograf komputerowy jamy brzusznej z kontrastem.
 

Miałam przed zabiegiem.Z kontrastem.
26 lutego 2018 17:32 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Miałam przed zabiegiem.Z kontrastem.

I miałaś wykonane badanie krwi i moczu przed tym badaniem???