Jak minął dzień 2

24 lutego 2018 19:42 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

No to faktycznie nienadanżam, bo jakoś cos tak mi się kołacze, że miałaś zmartwienie, czy zmienniczka się znajdzie i takie tam. No nie szkodzi, coś pewnie mi się pokręciło :-). Tyle tu się dzieje, że można się zakręcic :-)

Było, było coś takiego . Ja jak zaczynam zlecenie, to już planuję sobie zjazd , a tu u mnie nie ma stałego zastępstwa. Została wybrana opcja - Pdp do Domu Opieki , na krótki pobyt.
25 lutego 2018 22:09 / 11 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj oderwałam sie od Kukiełkowej demencji i popołudnie spędziłam na kawce i wrzucaniu kalorii na boczki. 
25 lutego 2018 22:42 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Ja dzisiaj oderwałam sie od Kukiełkowej demencji i popołudnie spędziłam na kawce i wrzucaniu kalorii na boczki. :piecze ciasteczka::mniam:

Tych Twoich boczków, to nic, a nic nie widać. . Widać za to, że przyjemna atmostera była 
25 lutego 2018 22:52 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

Tych Twoich boczków, to nic, a nic nie widać. :-). Widać za to, że przyjemna atmostera była :upup:

Zakryłam 
25 lutego 2018 23:06 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Zakryłam:to nie ja: 

Kokietujesz . Zrabniutka jesteś 
25 lutego 2018 23:11 / 8 osobom podoba się ten post
Wyłączyłam już kuchenkę, bo cały wieczór gotowały się mięsa z warzywami - baza na zupy. Jedno żeberko zniknęło . Czas na spanie . Nieśpiącym jeszcze i śpiący również, tutaj życzę dobrej nocki
25 lutego 2018 23:14 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Kokietujesz :super1:. Zrabniutka jesteś :upup:

26 lutego 2018 06:27 / 6 osobom podoba się ten post
michasia

Ja dzisiaj oderwałam sie od Kukiełkowej demencji i popołudnie spędziłam na kawce i wrzucaniu kalorii na boczki. :piecze ciasteczka::mniam:

Michasia, jak Ty to robisz, że jesteś cały czas bardzo elegancka, kobieca, sexi i cholernie zgrabna? Twoje nogi to milion dolarów' , wiem widziałam tu już dużo fotek. A w dodatku jesteś wszechstronnie utalentowana; florystyka bukiety, stroiki piękne robisz, koraliki i inne cudeńka piękne, ciasta pieczesz wyśmienite i Masz Syna bardzo przystojnego na dodatek. Brawo, brawo Michasia.
26 lutego 2018 06:43 / 8 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Michasia,:buziaki1: jak Ty to robisz, że jesteś cały czas bardzo elegancka, kobieca, sexi i cholernie zgrabna? Twoje nogi to milion dolarów' , wiem widziałam tu już dużo fotek. A w dodatku jesteś wszechstronnie utalentowana; florystyka bukiety, stroiki piękne robisz, koraliki i inne cudeńka piękne, ciasta pieczesz wyśmienite i Masz Syna bardzo przystojnego na dodatek. Brawo, brawo Michasia. :oklaski1:

Figury Michasi zazdroszcę, ale cała reszta Twojego opisu to ja . No może oprócz pieczenia ciast, robienia stroików (ale zacznę, bo mam już pistolet na klej), bukietów, ale koraliki przede mną. Syn się zgadza, a mam jeszcze córkę . Zdjęcie moooooże kiedyś pokaże jak się jeszcze raz odchudzę.
26 lutego 2018 06:44 / 5 osobom podoba się ten post
margaritka59

Wyłączyłam już kuchenkę, bo cały wieczór gotowały się mięsa z warzywami - baza na zupy. Jedno żeberko zniknęło . Czas na spanie . Nieśpiącym jeszcze i śpiący również, tutaj życzę dobrej nocki :gwiazdki_niebo:

Musi rozgotowało się
26 lutego 2018 07:02 / 3 osobom podoba się ten post
aniao

Figury Michasi zazdroszcę, ale cała reszta Twojego opisu to ja :-) . No może oprócz pieczenia ciast, robienia stroików (ale zacznę, bo mam już pistolet na klej), bukietów, ale koraliki przede mną. Syn się zgadza, a mam jeszcze córkę :hihi: . Zdjęcie moooooże kiedyś pokaże jak się jeszcze raz odchudzę.

Super bo ja uwielbiam , podziwiam Takie Kobiety. Bez podtekstów oczywiście.
26 lutego 2018 07:11 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Michasia,:buziaki1: jak Ty to robisz, że jesteś cały czas bardzo elegancka, kobieca, sexi i cholernie zgrabna? Twoje nogi to milion dolarów' , wiem widziałam tu już dużo fotek. A w dodatku jesteś wszechstronnie utalentowana; florystyka bukiety, stroiki piękne robisz, koraliki i inne cudeńka piękne, ciasta pieczesz wyśmienite i Masz Syna bardzo przystojnego na dodatek. Brawo, brawo Michasia. :oklaski1:

Oj oj Mona Lisa tyle słodkości od samego rana i to poniedziałku.Dziękuję.Nie ma ludzi idealnych- mam też wady:
26 lutego 2018 10:39 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Oj oj Mona Lisa tyle słodkości od samego rana i to poniedziałku.Dziękuję.Nie ma ludzi idealnych- mam też wady::czerwieni sie:

Skromność, to nie wada 
26 lutego 2018 10:42 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Musi rozgotowało się :smiech3:

26 lutego 2018 11:00 / 8 osobom podoba się ten post
aniao

Figury Michasi zazdroszcę, ale cała reszta Twojego opisu to ja :-) . No może oprócz pieczenia ciast, robienia stroików (ale zacznę, bo mam już pistolet na klej), bukietów, ale koraliki przede mną. Syn się zgadza, a mam jeszcze córkę :hihi: . Zdjęcie moooooże kiedyś pokaże jak się jeszcze raz odchudzę.

...no u mnie to samo ..." prawie" ,wypisz wymaluj ...ciasta wypiekam niezgorsze ,stroiki owszem ,córkę piekną posiadam i syna ,ale nie sztrykuję i kuwa nać ....odchudzić się muszę.