Pomagajki

20 kwietnia 2017 20:52
Nie wiem Kochani gdzie to napisać. mam ogromną prośbę do Was na wyjezdzie.Moja córka ma blizniaki i jak kazda matka boryka się z chorobami. Rok temu Klara miała wycięte migdały bo był niedosłuch 30% .Przed zabiegiem miała podawany krople niemieckie o nazwie -IMUPRET -TROPFEN po 100ml. Teraz powtórka  wnuk ma to samo a ja jestem w Polsce.Jedyna nadzieja to Wy. Pieni adze wyśle, potrzebuję 2 op. koszt jednego około 7 euro.
20 kwietnia 2017 20:55 / 1 osobie podoba się ten post
https://www.apo-discounter.pl/advanced_search_result.php?keywords=imupret&x=0&y=0&gclid=CJrSzeLas9MCFZ2HsgodzjQPzQ

z tej stronki można zamówić w PL
20 kwietnia 2017 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Nie wiem Kochani gdzie to napisać. mam ogromną prośbę do Was na wyjezdzie.Moja córka ma blizniaki i jak kazda matka boryka się z chorobami. Rok temu Klara miała wycięte migdały bo był niedosłuch 30% .Przed zabiegiem miała podawany krople niemieckie o nazwie -IMUPRET -TROPFEN po 100ml. Teraz powtórka  wnuk ma to samo a ja jestem w Polsce.Jedyna nadzieja to Wy. Pieni adze wyśle, potrzebuję 2 op. koszt jednego około 7 euro.:aniolki:

Michasiu czy te kropelki można kupić bez recepty ?
20 kwietnia 2017 21:01
michasia

Nie wiem Kochani gdzie to napisać. mam ogromną prośbę do Was na wyjezdzie.Moja córka ma blizniaki i jak kazda matka boryka się z chorobami. Rok temu Klara miała wycięte migdały bo był niedosłuch 30% .Przed zabiegiem miała podawany krople niemieckie o nazwie -IMUPRET -TROPFEN po 100ml. Teraz powtórka  wnuk ma to samo a ja jestem w Polsce.Jedyna nadzieja to Wy. Pieni adze wyśle, potrzebuję 2 op. koszt jednego około 7 euro.:aniolki:

spytam jutro w aptece
20 kwietnia 2017 21:05
ewa59

Michasiu czy te kropelki można kupić bez recepty ?

tak bez recepty. 
20 kwietnia 2017 21:05
ORIM

spytam jutro w aptece

20 kwietnia 2017 21:05 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

spytam jutro w aptece

20 kwietnia 2017 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

tak bez recepty. :aniolki:

Widzę, że Orim jutro ma spytać w aptece. Żebyśmy się nie zdublowali. Bo ja jutro wybieram się na zakupy to też do apteki mogę podjechać.
20 kwietnia 2017 21:20 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Nie wiem Kochani gdzie to napisać. mam ogromną prośbę do Was na wyjezdzie.Moja córka ma blizniaki i jak kazda matka boryka się z chorobami. Rok temu Klara miała wycięte migdały bo był niedosłuch 30% .Przed zabiegiem miała podawany krople niemieckie o nazwie -IMUPRET -TROPFEN po 100ml. Teraz powtórka  wnuk ma to samo a ja jestem w Polsce.Jedyna nadzieja to Wy. Pieni adze wyśle, potrzebuję 2 op. koszt jednego około 7 euro.:aniolki:

Ja Ci mogę kupic jutro i wysłać. Masz mój numer telefonu prawda? napisz mi adres smskiem i załatwione, po śniadaniu kupię i wyślę jak tylko chcesz.
Pozdrawiam
20 kwietnia 2017 21:56
michasia

:aniolki:

Też mogę kupić jak coś)))
20 kwietnia 2017 22:09 / 5 osobom podoba się ten post
Kochani nie ma moich postów nie wiem gdzie przeniesione, ale dziękuję Wszystkim za pomoc i przepraszam - alarm odwołany, córka własnie zamówiła przez internet. Całuję Wszystkich, Dziękuję serdecznie buziaki. kocham Waaaaaaaaaaaaas.

Posty są tutaj. O.
20 kwietnia 2017 22:13 / 3 osobom podoba się ten post
Orim, Ewunia, Ona LIsa, Magdzie i Wszystkim dziękuje . Jak na Was można liczyc. Kocham Waaaaaaaaaaaaaas. Alarm odwołany , własnie córka zadzwoniła ze zamówiła przez internet, a ja postrzelona Babcia nie pomyslała że tak mozna. Dziękuję i przepraszam bardzo,ale jak będą kupione to też odbiorę. buziaczki 
20 kwietnia 2017 22:18
michasia

Nie wiem Kochani gdzie to napisać. mam ogromną prośbę do Was na wyjezdzie.Moja córka ma blizniaki i jak kazda matka boryka się z chorobami. Rok temu Klara miała wycięte migdały bo był niedosłuch 30% .Przed zabiegiem miała podawany krople niemieckie o nazwie -IMUPRET -TROPFEN po 100ml. Teraz powtórka  wnuk ma to samo a ja jestem w Polsce.Jedyna nadzieja to Wy. Pieni adze wyśle, potrzebuję 2 op. koszt jednego około 7 euro.:aniolki:

Michasiu dopiero we wtorek bede w de. W srode moge kupic i wyslac 
20 kwietnia 2017 22:34
Barbara48

Michasiu dopiero we wtorek bede w de. W srode moge kupic i wyslac :aniolki:

Dziękuję Basiu, ale juz odwołałam alarm, bo córka zamówiła przez apteke internetowa. buziaki.
20 kwietnia 2017 22:34 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Michasiu dopiero we wtorek bede w de. W srode moge kupic i wyslac :aniolki:

Dziękuję Basiu, ale juz odwołałam alarm, bo córka zamówiła przez apteke internetowa. buziaki.