Pomagajki

08 września 2017 14:01 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Moja pdp takie ma: Vividrin augentropfen ,to co miała z antybiotykiem był tez zel do smarowania pookie ale nazwy to juz nie mam!

dziękuję
08 września 2017 22:04 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

:buziaki1:dziękuję

Nie ma za co
08 września 2017 22:06 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Nie ma za co:-)

Uprę się że jest! bo gadalam z córeczką mojej pdp i sprawdzi co piszą w tych kropelkach i maści
10 października 2018 11:47 / 3 osobom podoba się ten post
Witam po długim niebycie. Postanowiłam tutaj zamieścić post o naszej koleżance "użytkowniczka znana niegdyś jako debiutantka" . Dopadła ją niespodziewanie choroba I niestety nie może jeszcze pracować, choć bardzo by chciała. Potrzebuje na ten czas wsparcia finansowego. Nie będę rozpisywała się tutaj, ale trochę osób zna Kingę, a ja ja jestem przekonana, że zasługuje ona na wsparcie . Jestem w posiadaniu jej danych do konta I jeżeli chce ktoś pomóc, to proszę o kontakt . Pozdrawiam wszystkich .
22 października 2018 18:58 / 1 osobie podoba się ten post
Ja na razie tak nieśmiało... niektóre/niektórzy z Was wiedzą, że ostatnio znalazłam się w mało zabawnej sytuacji, ale do rzeczy... mam trochę przerwy w leczeniu, poza tym finanse też kiepsko i tak sobie pomyślałam, że może spróbowałabym wyskoczyć na jakieś krótkie zlecenie, stąd mój post...gdyby któraś/któryś z Was wiedział na temat jakiegoś krótkiego i jak najlżejszego zlecenia, przez rzetelną firmę ( kasa najmniej istotna w tym momencie) pomiędzy 5 listopada a powiedzmy 9 grudnia? W połowie grudnia znowu będę musiała pofatygować się do COI, ale może na Święta bym wyskoczyła z powrotem, bo ciąg dalszy zabaw medycznych dopiero na wiosnę pewnie. Będę wdzięczna za każdą sugestię.
23 października 2018 09:44 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Ja na razie tak nieśmiało... niektóre/niektórzy z Was wiedzą, że ostatnio znalazłam się w mało zabawnej sytuacji, ale do rzeczy... mam trochę przerwy w leczeniu, poza tym finanse też kiepsko i tak sobie pomyślałam, że może spróbowałabym wyskoczyć na jakieś krótkie zlecenie, stąd mój post...gdyby któraś/któryś z Was wiedział na temat jakiegoś krótkiego i jak najlżejszego zlecenia, przez rzetelną firmę ( kasa najmniej istotna w tym momencie) pomiędzy 5 listopada a powiedzmy 9 grudnia? W połowie grudnia znowu będę musiała pofatygować się do COI, ale może na Święta bym wyskoczyła z powrotem, bo ciąg dalszy zabaw medycznych dopiero na wiosnę pewnie. Będę wdzięczna za każdą sugestię.

Możemy polecić ci firmy, ale może masz swoją sprawdzoną? W mojej nie widziałam pracy na dwa tygodnie. Miałam zastępstwo ale na najkrócej cztery. Wracaj do zdrowia.
23 października 2018 13:52 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Możemy polecić ci firmy, ale może masz swoją sprawdzoną? W mojej nie widziałam pracy na dwa tygodnie. Miałam zastępstwo ale na najkrócej cztery. Wracaj do zdrowia. :przytula:

No od 6 listopada do 9 grudnia jest przeciez 4 tygodnie ;) namiary na firmy godne polecenia zawsze mile widziane, z tymi ktore ja znam i wspolpracuje juz rozmawialam ;)
23 października 2018 14:15
Słońce, chciałabym pomóc, ale jak sama wiesz w tym właśnie okresie czasu, no ciężko będzie coś znależć. Z reguły w listopadzie to już na Święta wszyscy jadą. Może coś prywatnie, wrzuć ogłoszenie na pajęczynę, a nuż coś się znajdzie. Trzymam kciuki i zdrowiej szybko
23 października 2018 17:16 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Ja na razie tak nieśmiało... niektóre/niektórzy z Was wiedzą, że ostatnio znalazłam się w mało zabawnej sytuacji, ale do rzeczy... mam trochę przerwy w leczeniu, poza tym finanse też kiepsko i tak sobie pomyślałam, że może spróbowałabym wyskoczyć na jakieś krótkie zlecenie, stąd mój post...gdyby któraś/któryś z Was wiedział na temat jakiegoś krótkiego i jak najlżejszego zlecenia, przez rzetelną firmę ( kasa najmniej istotna w tym momencie) pomiędzy 5 listopada a powiedzmy 9 grudnia? W połowie grudnia znowu będę musiała pofatygować się do COI, ale może na Święta bym wyskoczyła z powrotem, bo ciąg dalszy zabaw medycznych dopiero na wiosnę pewnie. Będę wdzięczna za każdą sugestię.

Koleżanka potrzebuje zastępstwa od 8 do 28 listopada, ale z prawem jazdy.
Jak jesteś zainteresowana to dam Ci namiary na nią. Ja też szukam dla siebie pracy ale dopiero od połowy listopada na jakieś 3 tygodnie.
 
23 października 2018 19:28
Malgi

Koleżanka potrzebuje zastępstwa od 8 do 28 listopada, ale z prawem jazdy.
Jak jesteś zainteresowana to dam Ci namiary na nią. Ja też szukam dla siebie pracy ale dopiero od połowy listopada na jakieś 3 tygodnie.
 

Poszukuję krótkiego zastępstwa. Mogę być już już dostępna od poniedzialku 29 października do max 15 grudnia. Język komunikatywny, nie palę, mam prawo jazdy. Dziękuję za pomoc. 
23 października 2018 20:23 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Koleżanka potrzebuje zastępstwa od 8 do 28 listopada, ale z prawem jazdy.
Jak jesteś zainteresowana to dam Ci namiary na nią. Ja też szukam dla siebie pracy ale dopiero od połowy listopada na jakieś 3 tygodnie.
 

Niestety jestem bez prawka- ale dzieki za info i zycze powodzenia w szukaniu! 
23 października 2018 21:19
Dusia1978

Poszukuję krótkiego zastępstwa. Mogę być już już dostępna od poniedzialku 29 października do max 15 grudnia. Język komunikatywny, nie palę, mam prawo jazdy. Dziękuję za pomoc. 

Szkoda, ale już znalazła
23 października 2018 21:29
Malgi

Szkoda, ale już znalazła :-(

Dzięki. Ale może coś macie dziewczynki na już!!!!????
24 października 2018 14:20 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

No od 6 listopada do 9 grudnia jest przeciez 4 tygodnie ;) namiary na firmy godne polecenia zawsze mile widziane, z tymi ktore ja znam i wspolpracuje juz rozmawialam ;)

Mogłam się pomylić, widocznie jeszcze spałam. Powinni mieć pracę na miesiąc, to jest Aktivmed 24.
23 listopada 2018 11:14
Hej kochane, mam pytanko odnośnie ubezpieczenia tutaj, chodzi o kartę. Jestem już tutaj ponad miesiąc a nadal nie dostałam karty. Jeżeli będę potrzebowała pójść do lekarza to czy taka kartę muszę koniecznie mieć?