Pomagajki

14 października 2021 12:07 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

E tam :) Mnie nikt nie płaci za reklamę, ani za werbowanie abonentów po 50 dych za osobę, abym miała coś polecać :oczko:Magmab pytała, to odpowiedziałam z jakiej sieci korzystam.
Ogólnie Orange i Plus mają najlepszy zasięg w trasie i poza granicami Polski. Ma to związek z zagranicznymi sieciami telekomunikacyjnymi z których korzystają . Play jest mniej rozbudowane, ale koleżanka ma i tez sobie chwali. 
Co do tel dostępnego przy odnowieniach umowy- to nie korzystam, bo parę razy bubel się trafił. Wolę kupić bez abonamentu i nie w salonie, ale w jakims sklepie z elektroniką.

Ja mam w Play. Ale tylko dlatego, że abonament od wielu lat i co się z tym wiąże, najlepsze warunki roamingu. Każda zmiana, czy w Play czy do innej sieci, to krótszy czas darmowych rozmów i internetu w UE. Z zasięgiem bywa różnie, szczególnie za granicą. Moi znajomi ,często wyjeżdżajacy z kraju,  najbardziej chwalą sobie T-mobile. 
Przy przedłużeniu umowy też nie biorę nowego telefonu. Jak się policzy ile trzeba  dopłacić za niego do każdego rachunku, nie wiem czy przez rok czy dwa  lata, to się zwyczajnie nie opłaca,bo wychodzi dużo drożej niż zakup w sklepie. 
14 października 2021 12:53 / 1 osobie podoba się ten post
To wszystko i tak zalezy w duzym stopniu od lokalizacji. Gdzie się jest w danym momencie. Tu juz kiedys byla dyskusja dotycząca zasięgu sieci w okreslonym miejscu i jest cos takiego w internetach jak Netzabdeckung. Mozna tam sprawdzic jaka siec działa najlepiej tam gdzie jedziemy. W Polsce tez cos takiego funkcjonuje.