Muzyka, która dodaje Ci sił 6

14 lipca 2017 12:13 / 5 osobom podoba się ten post
darekr

Nie mam za złe.
Ja z "boku" mogę tylko powiedzieć - 
"bzykasz" się z kims ( to nie do Ciebie - tylko ogólne określenie) i jest "fajnie",
- kochasz kogoś i jest "fajnie",
To samo słowo w różnych określeniach może znaczyć coś innego,
tak samo napisane posty , mogą znaczyć coś zupełnie innego,
To że Kocham Moją Kobiete - nie jest tajemnicą i nie muszę wstydzić się Tego!!!
a moje posty każdy może odebrać jak chce,
Ty inaczej, - inne Koleżanki inaczej.

Masz rację ...kochaj i nie wstydź się tego .
Darek ...te nasze żarty , że niby piosenka dla mnie , czy innej ...Twoje słowa do poszczególnych niby mają być to wszystko z sympatii do Ciebie ...żebyś na "gupka-marudę " nie wyszedł . Jesteś dowcipny ..potrafisz z humorem brać to co piszemy i zgrywuśnie odpowiadasz ..jest ok....
Tylko pomyśl trochę , czy nas Twoje miłosne wyznania nie nudzą ...rozśmieszają ...wkurzają ?! ... Sorry ...Dareczku , jestem babą z krwi i kości , ale wolałabym , żeby wyznania miłosne szeptano mi do ucha , były tylko dla mnie a nie wystawiane na śmichy-chichy innych ....
Wszyscy wiemy , że bardzo kochasz swoją KOBIETĘ i niech tak zostanie na wieki , wieków ...amen . Niech żadna siła nie będzie w stanie zniszczyć Waszego związku , ale kuźwa przestań już pajacować z tymi wyznaniami , bo nie jesteś jeden , jedyny , który kocha ...Wierzę , że jesteście świetnie dobraną parą i pasi .
 Daruś ...gdybyś był moim facetem to uwierz , czy nie .....za dobre sprawowanie już bym dawno na wolności popitalała .
Bez urazy Darek ...to wszystko z sympatii do Ciebie i Twojej Kobiety . 
14 lipca 2017 12:48 / 6 osobom podoba się ten post
Darek...!!! Nie przejmuj się tymi wpisami i kochaj swoją kobietę dopóki sił Ci starczy....A jak już Ci zabraknie tych sił.....to i tak Ją kochaj....Powodzenia
14 lipca 2017 12:52
możesz otworzyć swój wątek nie kochanych i nie kochających nieudaczników.
zbieżnoś jest przypadkowa.
14 lipca 2017 13:06 / 1 osobie podoba się ten post
Można powiedzieć, że jestem sprzedawcą żrówek
i tego też się nie wstydzę,
Od każdej sprzedanej żarówki odprowadziłem VAT,
i od każde sprzedanej żarówki mam opołaconą składkę ZUS
14 lipca 2017 13:07 / 4 osobom podoba się ten post
Myślenie to Ty sobie wrzuć......każdy może pisać co chce i co mu ślina na język przyniesie. Nikomu krzywdy nie zrobił swoimi postami. Może lubi w ten sposób wyrażać swoje emocje....? Nie pomyślałeś o tym ?
14 lipca 2017 13:09 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

Darek...!!! Nie przejmuj się tymi wpisami i kochaj swoją kobietę dopóki sił Ci starczy....A jak już Ci zabraknie tych sił.....to i tak Ją kochaj....Powodzenia :-)

To niech se kuźwa bloga otworzy " miłosne wyznania " a nie katuje tak jak wyżej napisał Paolo w innych wątkach ! ...Będziesz miała Ewuś ochotę ..ktos inny będzie miał to se tam wejdziecie i poklaszczecie ...obiema łapkami . Wchodzę w " muzykę " po to , bo lubię jak ktoś coś wstawi ...lubie muzykę i chcę jej słuchać a nie popierdółek o milości . Raz ..dwa ..10 ..prącie bardzo , ale nie jak już się rozwinie to końca nie widać . Tego końca ...znaczy się wyznań , żeby nie było ....Gdybym była " Tą Kobietą " to już by dawno ode mnie oberwał zjebki .
Doduś będzie się ze mnie śmiała , ale ch..ust ...posłużę się Wiechem : klient :
" panie szanowny , dlaczego obrażasz pan moje żone ...piękną kobietę ?!.....sprzedwca:
" panie ...piękna to ona jest dla pana ...bo nie masz pan wyjścia ! " .....kobieta : " a dla pana to jaka niby jezdem ?! " ....sprzedawaca : " dla mnie pani jesteś jak wydra na kołnierz od palta ! ........ Jaki to ma związek ...ano taki , że już wiele razy opisywał wdzięki , urodę swojej Kobiety . Bardzo ładnie z jego strony , ale już niech przestanie pierdacyć( pierdacyć - w kieleckim poznałam to słowo )  w kółko o miłości  urodzie i innych , bo to jest NUDNE  ! Na forum są piekne kobiety ...każda ma w sobie coś pięknego , ale ich faceci nie piszą tego ..one też się tym nie chwalą , że mój to , to , czy tamto .... 
Najwyższy czas , żeby dorosnąć ..zmądrzeć , bo Darek to fajny facet , jego Kobieta fajna babeczka i niech nie robią z siebie samych cyrków .
To napisałam Ja - przeciętna kobieta , która absolutnie nie zazdrości uniesień miłosnych NIKOMU  .

14 lipca 2017 13:13
Jeśli moje składki przez 14 lat się nie zmienią (a walczę o powyżkę)
to moja emerytura za 14 lat będzie wynosiła 2670 (choć to zasługa poprzedniego pracodawcy z Krakowa, a nie becnego z Kielc)
14 lipca 2017 13:21 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

Myślenie to Ty sobie wrzuć......każdy może pisać co chce i co mu ślina na język przyniesie. Nikomu krzywdy nie zrobił swoimi postami. Może lubi w ten sposób wyrażać swoje emocje....? Nie pomyślałeś o tym ?

Ewunia, no pewnie, ze każdy może, tylko... co za duzo to... i świnia nie zje - przepraszam, za porównanie.
Osobiście powiem Ci, ze ja bym nie chciała takiego faceta, który by klepał na prawo i lewo jak bardzo mnie kocha, bo ośmieszaloby to rownież mnie.
Poza tym czułabym się wręcz osaczona.
No przecież nie o to chodzi, zeby nie kochał. Niech se kocha do utraty tchu i wyschnięcia ślinianek, tylko niech robi to mądrze...
14 lipca 2017 13:21 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

To niech se kuźwa bloga otworzy " miłosne wyznania " a nie katuje tak jak wyżej napisał Paolo w innych wątkach ! ...Będziesz miała Ewuś ochotę ..ktos inny będzie miał to se tam wejdziecie i poklaszczecie ...obiema łapkami . Wchodzę w " muzykę " po to , bo lubię jak ktoś coś wstawi ...lubie muzykę i chcę jej słuchać a nie popierdółek o milości . Raz ..dwa ..10 ..prącie bardzo , ale nie jak już się rozwinie to końca nie widać . Tego końca ...znaczy się wyznań , żeby nie było ....Gdybym była " Tą Kobietą " to już by dawno ode mnie oberwał zjebki .
Doduś będzie się ze mnie śmiała , ale ch..ust ...posłużę się Wiechem : klient :
" panie szanowny , dlaczego obrażasz pan moje żone ...piękną kobietę ?!.....sprzedwca:
" panie ...piękna to ona jest dla pana ...bo nie masz pan wyjścia ! " .....kobieta : " a dla pana to jaka niby jezdem ?! " ....sprzedawaca : " dla mnie pani jesteś jak wydra na kołnierz od palta ! ........ Jaki to ma związek ...ano taki , że już wiele razy opisywał wdzięki , urodę swojej Kobiety . Bardzo ładnie z jego strony , ale już niech przestanie pierdacyć( pierdacyć - w kieleckim poznałam to słowo )  w kółko o miłości  urodzie i innych , bo to jest NUDNE  ! Na forum są piekne kobiety ...każda ma w sobie coś pięknego , ale ich faceci nie piszą tego ..one też się tym nie chwalą , że mój to , to , czy tamto .... 
Najwyższy czas , żeby dorosnąć ..zmądrzeć , bo Darek to fajny facet , jego Kobieta fajna babeczka i niech nie robią z siebie samych cyrków .
To napisałam Ja - przeciętna kobieta , która absolutnie nie zazdrości uniesień miłosnych NIKOMU  .

Wiele razy bywało tak, ze w wątkach pisało się na inne tematy niż dotyczyły......takie wielkie przewinienie zrobił, ze kilka postów napisał w innym temacie.....?  Mnie to nie przeszkadza. 
I tak dostanie reprymendę od Marty.
14 lipca 2017 13:26 / 3 osobom podoba się ten post
ewal8

Ewunia, no pewnie, ze każdy może, tylko... co za duzo to... i świnia nie zje - przepraszam, za porównanie.
Osobiście powiem Ci, ze ja bym nie chciała takiego faceta, który by klepał na prawo i lewo jak bardzo mnie kocha, bo ośmieszaloby to rownież mnie.
Poza tym czułabym się wręcz osaczona.
No przecież nie o to chodzi, zeby nie kochał. Niech se kocha do utraty tchu i wyschnięcia ślinianek, tylko niech robi to mądrze...

Ewa, zgadzam się z Tobą i z tym co napisałaś wcześniej i teraz.....ale sądzę, ze nie powinniśmy Go oceniać i pouczać. Dorosły człowiek wie co robi.
14 lipca 2017 13:29 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Ewa, zgadzam się z Tobą i z tym co napisałaś wcześniej i teraz.....ale sądzę, ze nie powinniśmy Go oceniać i pouczać. Dorosły człowiek wie co robi.

Prawda , chce niech pisze sobie , nikt nie moze mu zabrobic.
Proponuje , tym wszystkim co sa zgorszeni , zeby nie czytali , beda zdrowi.
14 lipca 2017 13:31 / 4 osobom podoba się ten post
To nie czytaj......
14 lipca 2017 13:33 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Ewa, zgadzam się z Tobą i z tym co napisałaś wcześniej i teraz.....ale sądzę, ze nie powinniśmy Go oceniać i pouczać. Dorosły człowiek wie co robi.

Ewcia, ale nikt go nie poucza. Jeśli o mnie chodzi, po prostu dla jego dobra zasygnalizowałam problem, który dostrzegam od miesięcy.
Ja do Darka nic nie mam, bo ani go nie znam ani zamiaru poznawać nie mam, tylko po prostu remake "Cierpień młodego Wertera" zrobił się już... no niesmaczny.
14 lipca 2017 13:33 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Wiele razy bywało tak, ze w wątkach pisało się na inne tematy niż dotyczyły......takie wielkie przewinienie zrobił, ze kilka postów napisał w innym temacie.....?  Mnie to nie przeszkadza. 
I tak dostanie reprymendę od Marty.

Ewuś ...nie chodzi nawet o tzw. zaśmiecanie , tylko o to , że to jest NUDNE ...Darek , kiedy zalogował się po raz pierwszy i jeszcze przez długi , długi czas pisał , że nie jest opiekunem , ale jego kobieta jes opiekunką pisał fajnie w różnych tematach ...na temat ..nie na temat jak my wszyscy ( prawie ) i było naprawdę miło . fajnie , wesoło i poważnie też . Zaczęto dochodzić " kto jest ona ? " ... Czytałam uważnie i dużo dużo wcześniej ( Darka nie było wśród nas ) Marta gdzieś napisała coś w stylu " sorry ..Darek . To tylko żarty . Wiem , że czytasz " ....I jak Daruś wyznał , że nie jest opiekunem to od razu skojarzyłam z tamtym Marty postem .... Wystarczyło , żeby Marta przyznała się , że Darek to jej facet ....i się zaczęło . Wtedy to było jeszcze fajne , ale kuźwa jak długo ..ile lat jeszcze ?
Niech się miłują , szaleją za sobą ..nie moja broszka . Tylko niech ten pizdrutek trochę w tych wyznaniach się opanuje , bo dla mnie to już nie miłośc , tylko zwyczajna popierdółka ...Słowa ..słowa ..słowa 
14 lipca 2017 13:37 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Prawda , chce niech pisze sobie , nikt nie moze mu zabrobic.
Proponuje , tym wszystkim co sa zgorszeni , zeby nie czytali , beda zdrowi.

Kto tu jest zgorszony ? ...Magda ...nie rób se aż takich jaj , bo mi żal Darka . A mając takich popleczników co go podpuszczają , żeby na tyłach mieć polewkę ....Proszę Cię ...nie pisze juz więcej .