Fatalni przewoźnicy

29 maja 2017 11:35
Założyłam ten post źeby ostrzegac
przed niesolidnymi przewoznikami i niesympatycznymi wspolpasazerami Niedawno jechałam do Niemiec z firmą gdanski Bus z Gdańska. Początek podróży super ale po przesiadkę na granicy horror. Na zewnątrz ponad 31 stopni a w środku 40 bo nie mogłam włączyć klimatyzacji. Jednej starej kobiecie było za zimno na 1 stopni klimy Kierowca nie reagował na pytania i prośby żeby coś zrobić. Podróż kilka godzin (10)w rozgrzanej puszce
Takiego koszmaru i terroru nie przezylam jeszcze Jeżdżę od epoce. Kierowca nie reagował i nie pomógł w sytuacji kryzysowej Za własne pieniądze zafundowalam sobie podróż koszmar. Nie polecam firmy Gdanski Bus z Gdańska. Niekompetentni, niepomocni zero profeski
29 maja 2017 13:53 / 1 osobie podoba się ten post
Jagu

Założyłam ten post źeby ostrzegac
przed niesolidnymi przewoznikami i niesympatycznymi wspolpasazerami Niedawno jechałam do Niemiec z firmą gdanski Bus z Gdańska. Początek podróży super ale po przesiadkę na granicy horror. Na zewnątrz ponad 31 stopni a w środku 40 bo nie mogłam włączyć klimatyzacji. Jednej starej kobiecie było za zimno na 1 stopni klimy Kierowca nie reagował na pytania i prośby żeby coś zrobić. Podróż kilka godzin (10)w rozgrzanej puszce
Takiego koszmaru i terroru nie przezylam jeszcze Jeżdżę od epoce. Kierowca nie reagował i nie pomógł w sytuacji kryzysowej Za własne pieniądze zafundowalam sobie podróż koszmar. Nie polecam firmy Gdanski Bus z Gdańska. Niekompetentni, niepomocni zero profeski

A próbowałaś przesiąść się na inne miejsce?
29 maja 2017 18:59 / 3 osobom podoba się ten post
Nie mam szczęścia do busów.Dla mnie to ostateczność.Nie lubię.
29 maja 2017 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
Wiec nie jeste odosobniona w tym temacie
30 maja 2017 05:55 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

Nie mam szczęścia do busów.Dla mnie to ostateczność.Nie lubię.

Też nie lubię Busów, ale jeżdze niestety nimi . Kierowcy zawsze rozmawiają przez telefon, jedną ręką trzymają kierownicę, Pasażerowie się spieszą,
nie zwracają uwagi jak jedzie kierowca, nie interesuje ich to, byle szybko dojechać, muzyka Disco Polo , na cały regulator gra!.  zaduch w busie,,, same minusy.
Ostatnio czułam się, jakbym na Dożynki jechała.
Dyskusja w żartach.

04 czerwca 2017 14:18
Przyznam, iż nigdy nie jechałem busem za granicę. To jest nieopłacalne, firma mająca autokar, kasuje więcej pieniędzy za usługę, bowiem ma więcej pasażerów.
04 czerwca 2017 15:22 / 3 osobom podoba się ten post
Rambo8

Przyznam, iż nigdy nie jechałem busem za granicę. To jest nieopłacalne, firma mająca autokar, kasuje więcej pieniędzy za usługę, bowiem ma więcej pasażerów.

Znaczy dla firm nieopłacalne?Oj,nie wiesz co gadasz Rambutanik:)Codziennie 24 na dobę granice przekracza tysiące busików.Firmy mają się doskonale,obłożenie jest pełne w obie strony.Gdyby ten biznes opłacalny nie, był busiarnie juz dawno by popadały.Opłaca się opłaca,juz oni tam potrafią liczyć doskonale:) To,że jakośc niektórych przewozów jest do dupy to inna bajka.W mojej zaprzyjaźnionej busiarni jest ok 30 busów, nie kursują tylko 4 dni w roku/BN,SYLW i NR/.Obsługują Niemcy i kraje Beneluxu.Kierowcy mają wyjazd z PL 2-3x na tydzień,kokosów wcale nie zarabiają ,jak na taką cieżką pracę a i tak CV szef ma całą szufladę:)I to tylko jedna firma ,a przeciez w każdym powiecie jest przynajmniej kilka ,które się tym zajmują.Bierz dotacje z UE póki sa i zamiast do opieki, to załóż busiarnię:)Biznes plan mogę Ci napisać:)Za opłatą,hi hi hi.
04 czerwca 2017 15:36 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Znaczy dla firm nieopłacalne?Oj,nie wiesz co gadasz Rambutanik:)Codziennie 24 na dobę granice przekracza tysiące busików.Firmy mają się doskonale,obłożenie jest pełne w obie strony.Gdyby ten biznes opłacalny nie, był busiarnie juz dawno by popadały.Opłaca się opłaca,juz oni tam potrafią liczyć doskonale:) To,że jakośc niektórych przewozów jest do dupy to inna bajka.W mojej zaprzyjaźnionej busiarni jest ok 30 busów, nie kursują tylko 4 dni w roku/BN,SYLW i NR/.Obsługują Niemcy i kraje Beneluxu.Kierowcy mają wyjazd z PL 2-3x na tydzień,kokosów wcale nie zarabiają ,jak na taką cieżką pracę a i tak CV szef ma całą szufladę:)I to tylko jedna firma ,a przeciez w każdym powiecie jest przynajmniej kilka ,które się tym zajmują.Bierz dotacje z UE póki sa i zamiast do opieki, to załóż busiarnię:)Biznes plan mogę Ci napisać:)Za opłatą,hi hi hi.

Dziękuję za tak obszerne spojrzenie na fakt, iż firma przewozowa może mieć nawet 30  busów. Nie wiedziałem. Osobiście wolę autokary. Całuję rączki. 
04 czerwca 2017 17:29 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Też nie lubię Busów, ale jeżdze niestety nimi . Kierowcy zawsze rozmawiają przez telefon, jedną ręką trzymają kierownicę, Pasażerowie się spieszą,
nie zwracają uwagi jak jedzie kierowca, nie interesuje ich to, byle szybko dojechać, muzyka Disco Polo , na cały regulator gra!.  zaduch w busie,,, same minusy.
Ostatnio czułam się, jakbym na Dożynki jechała. :zaklopotanie:
Dyskusja w żartach.

Z dwojga złego wolę disco polo niz przechwałki o zarobkach i inne tego rodaju durne opowiastki:)Przynajmniej sobie pośpiewam pod nosem;:):):):)W mojej busiarni szef wreszcie zaopatrzył chłopaków  w słuchaweczki i już obie łapki na kierownicy trzymają:)
04 czerwca 2017 20:32 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Z dwojga złego wolę disco polo niz przechwałki o zarobkach i inne tego rodaju durne opowiastki:)Przynajmniej sobie pośpiewam pod nosem;:):):):)W mojej busiarni szef wreszcie zaopatrzył chłopaków  w słuchaweczki i już obie łapki na kierownicy trzymają:)

,,,Przez twe oczy zielone  oszalałam,,,,     
04 czerwca 2017 20:39 / 1 osobie podoba się ten post
02 stycznia 2018 18:20 / 1 osobie podoba się ten post
Witam ostrzegam przed firma Allstar z Zamoscia kierowcy opryskliwi sami ustalaja sobie trasy i nie dowoza pod dom a reklamuja sie ze dowoza. Musialam dojechac do domu 40km, porazka a pieniadze kasuja z dowozem pod dom.
05 stycznia 2018 14:17 / 3 osobom podoba się ten post
Znalazłam na FB

"Bronisława Elżbieta Gorka jest w mieście Kilonia.
3 godz. ·
Witam Wszystkich chciałam Wam zameldować co mi się przydażyło. Jak miałam zjechać do domu. A jestem z Śląska i z moich stron na Północ jedzie tylko jeden Przewóz Busów to jest: LANGOSZ PIOTR Jest cholernie nie Uczciwy zamówiłam busa już we Wrześniu i zrobiłam przelew ponieważ napisał że jest ok. Bo kierowca miał mieć dla mnie Fakturę. A trzy dni przed odjazdem dostałam esemesa że mam sobie szukać innego przewozu bo oni nie przyjadą. A pieniędzy do tej pory nie zwrócili sprawą jest na Policji. Ale i Ich robią w balona. Chciałam ten Post dbać na wszystkie grupy Opiekunek Ale nie wiem jak to się robi. DO PRZESTROGI INNYCH OPIEKUNEK Z ŚLĄSKA!"
"
05 stycznia 2018 19:02
05 stycznia 2018 19:17 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

:smiech3: :smiech3:

A co ty sie Lisa tak ciągle śmiejesz
MeryKy ci zakupy w Holandii zrobiła,czy co