Fatalni przewoźnicy

23 marca 2018 15:23 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ewelina, jesteś na nowym miejscu, czy wróciłaś na poprzednie?

Tak wróciłam na poprzednie 
23 marca 2018 18:56
Zofija

Ja mam najlepszego przewoźnika ze wszystkich...... włąsny samochó i siebie samą za kierownicą.:ferrari:

Jeździsz z firmy czy prywatnie? Jestem ciekawa, czy Ci zwracają za benzynę. Jak to u Ciebie wygląda?
24 marca 2018 15:38 / 4 osobom podoba się ten post
mikser

W tamtym roku zacząłem korzystać z blablacara. Dwa razy trafiłem na prawdziwego gadułę z którym przegadałem całą trasę.
Można poznać naprawdę fajne osoby. :ferrari:

Ja też korzystam z Blablacara, tylko z tej drugiej strony, jako kierowca. Też poznaję różne osoby. Najczęściej zgłaszają się młodzi ludzie.
28 marca 2018 13:47 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Ja też korzystam z Blablacara, tylko z tej drugiej strony, jako kierowca. Też poznaję różne osoby. Najczęściej zgłaszają się młodzi ludzie.

Bo to popularny sposób podróżowania. Dla mnie jest taniej, po drugie nie lubię jeździć w autobusie.
28 marca 2018 17:58
mikser

W tamtym roku zacząłem korzystać z blablacara. Dwa razy trafiłem na prawdziwego gadułę z którym przegadałem całą trasę.
Można poznać naprawdę fajne osoby. :ferrari:

Jak ci kiedyś głowę urwą to przestaniesz jeździć. Odradzam jazdy z obcymi!
31 marca 2018 17:26 / 2 osobom podoba się ten post
ela.p

Jak ci kiedyś głowę urwą to przestaniesz jeździć. Odradzam jazdy z obcymi!

Już się boję. Nie narzucam nikomu wyboru komunikacji, podzieliłem się moim zdaniem.
31 marca 2018 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
mikser

Już się boję. :-) Nie narzucam nikomu wyboru komunikacji, podzieliłem się moim zdaniem. :terefere:

Nie bierz moim słów do siebie, też wyrażam mój pogląd.
01 kwietnia 2018 14:46 / 2 osobom podoba się ten post
ela.p

Nie bierz moim słów do siebie, też wyrażam mój pogląd.

Spoko, mnie trudno urazić. W końcu najważniejsze jest dojechać do celu.
02 kwietnia 2018 16:53 / 1 osobie podoba się ten post
mikser

Spoko, mnie trudno urazić. W końcu najważniejsze jest dojechać do celu. :-)

Z głową na karku. :000
06 maja 2019 11:17
Ja z koleżankami zorganizowałyśmy sobie transport z tą firmą https://ajmtransport.pl/I jestesmy bardzo zadowolone. Podróżujemy w komfortowych i miłych warunkach. Zawsze jesteśmy na czas i bez stresu 
06 maja 2019 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
jolllkawie

Ja z koleżankami zorganizowałyśmy sobie transport z tą firmą https://ajmtransport.pl/I jestesmy bardzo zadowolone. Podróżujemy w komfortowych i miłych warunkach. Zawsze jesteśmy na czas i bez stresu 

 Nie wiedziałam, ze mozna komfortowo w fatalnch się wozić 
08 stycznia 2020 09:18 / 2 osobom podoba się ten post
Witam,
chciałam opisać praktyki przewozowe dwóch firm, jedna z nich to Cobra (podobno ze znakiem rzetelna firma), druga to Darex -Przewóz Osób. Cobra oferuje przewozy międzynarodowe, "usługi na najwyższym poziomie", poza tym "nasze przewozy zawsze odbywają się sprawnie, a Klienci mogą dokładnie zaplanować sobie czas przejazdu".
Trzeba przyznać, że ofert wspaniale przygotowana, ale nijak się ma do rzeczywistości. Brutalna prawda o tych busach jest taka, że są bardzo opóźnione, małe, daleko im do określenia komfortowe. Poza tym firma praktykuje coś co określam mianem odsprzedawania pasażerów innym przewioźnikom. Taka wymiana spotkała mnie na linii COBRA - DAREX - Przewóz osób. Wiadomo,że od razu pojawiają się wtedy kłopoty z kontaktem (bus opóźniony kilka godzin, odsyłanie od jednego do drugiego), poza tym kierowcy jeżdżą w pojedynke, przemęczęni, niezdolni do kontynuowania jazdy , przez co jeżdżą niebezpiecznie. Zdarzył się również przypadek,że w trosce o własne bezpieczeństwo pasażerowie siadają za kółkiem, w tym czasie kierowca odsypiał.....
W zwiazku z tym, nie ma co marzyć o dojeździe na miejsce docelowe - nie tylko na czas, ale w ogóle, gdyz kierowcy odmawiają dalszej jazdy. Daomagać się zwrotu, chociaż części kosztów też nie ma od kogo, bo każda umywa ręce. Dlatego ostrzegam i szczerze odradzam.
03 marca 2020 15:42
Cześć,
 
ja polecam firmę https://www.fabisiakprzewozy.pl/
 
Jechałem już kilka razy i za każdym pełen profesjonalizm. Udostępniają flotę zarówno na wycieczki krajowe jak i zagraniczne.
03 marca 2020 18:21 / 3 osobom podoba się ten post
mila879

Cześć,
 
ja polecam firmę https://www.fabisiakprzewozy.pl/
 
Jechałem już kilka razy i za każdym pełen profesjonalizm. Udostępniają flotę zarówno na wycieczki krajowe jak i zagraniczne.

Dobra firma , piszesz? To dlaczego w fatalnych przewoznikach 
17 marca 2020 16:55
Strasznie nie Polecam Firmy Przewożniczej FamBus dziś miałem nie miłą sytuacje z tą firmą otóż zarezerwowałem kierowce na sobotę 21 marca doszło do sytuacji z granicami państwa(oczywiście do końca nie są zamknięte można wyjechać ale powrót jest utrudniony poprzez kwarantanne 2 tygodniową). Doszło do sytuacji gdzie musiałem po prostu zrezygnować zapłaciłem zadatek) ale w normalnej sytuacji jak wiecie teraz już nie ma normalnych sytuacji jeżeli chodzi o przewożenie osób itp). Więc chciałem odzyskać część którą wpłaciłem przed terminem niestety nie chcą zwrócić pod przykrywką,że tracą choć udają głupiego bo jak sami dobrze wiedzą nie pojechali by w tym terminie kryjąc się pod słowami do soboty może się wszystko zmienić ale co może się zmienić ich zdaniem bo jak wiecie od 15 marca zrobiono te kwarantanny na granicy itp które jak zapowiedziano są niby na 10 dni chodź każdy to wie,że przedłużą to na pewno a już na pewno nie skrócą tego więc nie rozumiem tego,że do soboty może się wszystko zmienić owszem może ale na jeszcze rygorystyczniej przepisy jeżeli chodzi o przejazd bo na pewno nie złagodzą. Więc gdy chciałem powiedzieć dobra jedziemy na 100% w sobotę to powiedział,że odmówiłem(powiedziałem to tego samego momentu praktycznie co odmówiłem) to powiedział,że już odmówiłem nie wierzę,że w ciągu 5 min naglę zmienił plany już. Uważam,że w danym okresie jakim są te problemy z tym korono wirusem i przejazdami nie powinni łudzić ludzi co do przewożenia czy to w wynajęciu kierowcy czy też przewozu. I zadam jedno pytanie czemu udają głupiego i szukają pretekstu by nie oddać pieniędzy w słowach ja na tym tracę(ciekawe co traci przecież i tak by nie pojechał w sobotę i jest tego świadomy więc jedynie ja tracę byli świadomi co się dzieje na granicach więc zamiast dawać poczucia,że wyjedziemy to powiedzieć wstrzyma się pan z rezerwowaniem bo nie wiadomo czy da radę pojechać uczciwi by tak zrobili ale nie oni wiedzieli,że wpłacę później nie pojadę ja będę w dupie a oni 450 zł do przodu). A czy ja nie tracę podwójnie bo nie dość,że mi pieniędzy nie oddadzą to będę musiał sam sobie pojechać na czym też tracę przez to,że im zapłaciłem bo jak i ja jak i oni dobrze i świadomie o tym wiedzą,że by i tak nie pojechali 21.03(bo nie jestem przekonany,że jakiemuś kierowcy chciało by się później przechodzić 2 tyg kwarantanny po powrocie do Polski. Teraz zastanówcie się czy to jest uczciwie z ich strony nie zrezygnowałem w normalnej sytuacji tylko zrezygnowałem będąc świadomy,że i tak nie pojechaliby(i oni o tym dobrze wiedzą) a ja nie mogę pozwolić sobie na nwm czekanie miesiąca lub dłużej bo wiadomo ta sytuacja na granicach utrzyma się przez dłuższy okres. Więc mam tracić przez to,że wprowadzili te czynności na granicy??. Do tej pory myślałem,że są w porządku jechałem z nimi coś 8-9 razy licząc w obje strony a gdy chcę z nimi na spokojnie porozmawiać to zbywają lub chcą zamieść sprawę pod dywan traktowanie człowieka jak rzecz(owszem wcześniej gdy chciałem porozmawiać zbyt się zdenerwowałem i powiedziałem parę nie miłych słów ale jestem ich świadom za co przeprosiłem ale no nic skoro traktują ludzi przedmiotowo i ich myślenie kieruje się kasa kasa kasa a człowiek się nie liczy to firma naprawdę jest godna podziwu. Ludzie nie zgadzajcie się na żadne formy zaliczek,zadatków ja się zgodziłem i zrobiłem błąd(a błąd szczególnie z mojej strony bo nie orientowałem się co to zadatek gdybym wiedział nigdy bym się nie zgodził). Niestety nie mogę co liczyć na uczciwość tej firmy ale opublikuje to na różnych forach być może osoba która przeczyta to a akurat będzie planowała wynajmować kierowce czy coś będzie wiedzieć żeby nie popełniać tego błędu(w sytuacji panowania tego wirusa) bo teraz żaden transport przewoźnicy nie jest pewny lepiej szukać jakieś osoby prywatnej która jedzie i jest o wiele pewniejsze rozwiązanie.