Fatalni przewoźnicy

17 marca 2020 17:07 / 2 osobom podoba się ten post
To daj spokój sobie z firmami, chcącymi zaliczkę, wtedy masz spokój. Trochę już jeżdżę, inni też, i nigdy jeszcze nie "zaliczkowaliśmy" . Płacimy w busie.
Albo agencja płaci przewoźnikowi. 
Uważam, że musiałbyś podjąć jakieś kroki prawne. 
17 marca 2020 18:23 / 1 osobie podoba się ten post
Też nigdy nie płaciłam żadnych zaliczek.
26 sierpnia 2020 09:30 / 1 osobie podoba się ten post
Witam serdecznie,
szukam dobra firme przewozowa z niemiec  do bydgoszczy, z dwoma kierowcami i przejazd w dzien a nie w nocy.
 
Czy ktos zna dobra firme ? Prosze o polecenia.
 
Pozdrawiam !
lena
22 września 2020 19:39 / 1 osobie podoba się ten post
 
Gucio bus to najgorszy przewoźnik, nie polecam!!! Wybiera dłuższe trasy i kasuje!!! Dużo negatywnych opini na jego temat!!! 
23 sierpnia 2022 16:56 / 1 osobie podoba się ten post
Miałam bardzo złe doświadczenie z przewoźnikiem z Rzeszowa LOCOBUS.
Podróż miała się odbyć z angli do polski. Zabukowalam miejsce dla siebie i zwierzątka mojego na dodatkowym siedzeniu. Właściciel kiedy rozmawiałam z nim zapewniał podróż będzie 26 oko godzin. 
mialy to być luksusowe siedzenia, wygodne, jak na zdieciu było reklamowane. 
przyjechal o prawie 2 godz spóźniony bus w środku nocy - był pełen paczek. Nie było ani jeden osoby siedzącej. Było 6 miejsc jak śledzie przytulone do siebie, wogle nie było miejsca aby wyprostować nogi. Zapytałam o której gorz będziemy w Rzeszowie- kierowca powiedział ze musza ponowczko jeszcze po angli pojeździć i jak za 46 godz w Polsce bedIemy bedZie super. Zrezygnowałam z wycieczki! By to mogło zabić moje zwierzątka, nie mówiąc o moim zmęczeniu. Właściciel skłamał. Miałyśmy bagaże gotowe wiec zadecydowałam ze prześle 2 walizki. Po 50 funtów każda. W dzień  po właściciel napisał ze stracił pieniądze za miejsca i nie odda nam walizek za które zapłaciłam gotówka. Oszustowi musiałam w Polsce zapłacić 300 funtów (2 bilety siedzące które nie wykorzystałam bo skłamał o warunkach i czasu podróży) w Polsce przy odbiorze walizek - kierowca powiedział ze i tak sprezedal te 6 miejsc i było pełno. A wiec za 2 walizki właściciel nas szantażował i skłamał. Ostrzegam przed tymi oszustami i szantażem.