Nieocenione Opiekunki

02 lipca 2017 18:35 / 1 osobie podoba się ten post
krymas148

Zaczynałam pracę w tej branzy z PM24. Dla mnie było w porządku, ale nie chcę by to wyglądało na reklamę firmy. A jaką teraz wykonujesz pracę, jak chcesz napisać?

Budownictwo. Napisz, czy pierwszy wyjazd był udany? Chcieli mi zaproponować lekkie miejsce pracy, natomiast z tego, co wyczytałem, to nie zawsze jest prawda. Dopiero uczę się niemieckiego, aczkolwiek ostatnio zrobiłem sobie przerwę.
02 lipca 2017 18:37 / 1 osobie podoba się ten post
Rambo8

To pierwsze, bowiem nigdy nie wieję. :-)

To musimy zgrać terminy.Oczywiście w Polsce.Rejon Polski wpisz w profilu.
02 lipca 2017 18:39
krymas148

Zaczynałam w okresie wakacyjnym, dostałam jakiś bonus i wyszłam względnie.

Pracuję z warszawską agencją i nie narzekam.
02 lipca 2017 18:40 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

To musimy zgrać terminy.Oczywiście w Polsce.Rejon Polski wpisz w profilu.:-)

Obecnie mamy sezon ogórkowy, czyli pracowity. Jestem jednak pewny, iż do takiego spotkania może dojść jesienią, ewentualnie zimą. W tym okresie mamy mniej pracy.
02 lipca 2017 18:41 / 1 osobie podoba się ten post
Tu piszę o moim pierwszym razie :) http://nieocenioneopiekunki.com/moje-pierwsze-doswiadczenia-w-pracy-opiekunki-osoby-starszej/ W chwili wolnej poczytaj. Pan z Parkinsonem. Znam niemiecki, więc było mi łatwiej. Byłam w Ulm i rodzina mnie ciepło przyjęła. Z opieki byłam "zielona". Żona podopiecznego wszystko mi pokazała i opowiedziała, jak ta praca z jej mężem wygląda.
02 lipca 2017 18:44 / 1 osobie podoba się ten post
Jeżeli mogłabym doradzić, to szlifuj niemiecki, słuchanie, słówka itd.
02 lipca 2017 18:44 / 1 osobie podoba się ten post
Rambo8

Obecnie mamy sezon ogórkowy, czyli pracowity. Jestem jednak pewny, iż do takiego spotkania może dojść jesienią, ewentualnie zimą. W tym okresie mamy mniej pracy.

Czasem jestem gadatliwa,więc musisz się przygotować psychicznie.Zaopatrz się w zatyczki...do uszu.
02 lipca 2017 18:47 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

Czasem jestem gadatliwa,więc musisz się przygotować psychicznie.:bezradny:Zaopatrz się w zatyczki...do uszu.:radosc1:

Moja nowa koleżanka dużo mówi. Właśnie na nią czekam, idziemy na spacer oraz na pizzę. Lubię słuchać oraz uczestniczyć w ciekawych rozmowach.
02 lipca 2017 18:48 / 1 osobie podoba się ten post
Rambo8

Budownictwo. Napisz, czy pierwszy wyjazd był udany? Chcieli mi zaproponować lekkie miejsce pracy, natomiast z tego, co wyczytałem, to nie zawsze jest prawda. Dopiero uczę się niemieckiego, aczkolwiek ostatnio zrobiłem sobie przerwę.

Trzeba spróbować. Jak nie spróbujesz, nie dowiesz się jak jest i czy Ci taka praca odpowiada. Miesiąc lub dwa popracujesz i się przekonasz. Może rzeczywiście dostaniesz "lekki przypadek". Moim zdaniem mój był lekki. :) 
02 lipca 2017 18:49 / 1 osobie podoba się ten post
krymas148

Trzeba spróbować. Jak nie spróbujesz, nie dowiesz się jak jest i czy Ci taka praca odpowiada. Miesiąc lub dwa popracujesz i się przekonasz. Może rzeczywiście dostaniesz "lekki przypadek". Moim zdaniem mój był lekki. :) 

Pozwolę sobie przeczytać o tym, uniżenie dziękuję.
02 lipca 2017 18:51 / 1 osobie podoba się ten post
Rambo8

Moja nowa koleżanka dużo mówi. :-) Właśnie na nią czekam, idziemy na spacer oraz na pizzę. Lubię słuchać oraz uczestniczyć w ciekawych rozmowach.

Życzę udanego spotkania.Buziaki dla Was.Gdzie mieszkasz-województwo.Też lubię słuchać.Jednak jak pdp nadaje,to niekoniecznie.
02 lipca 2017 18:53
Uniżenie polecam. :)
02 lipca 2017 18:56
krymas148

Uniżenie polecam. :)

Co polecasz?
02 lipca 2017 18:56
Helena2311

Życzę udanego spotkania.Buziaki dla Was.Gdzie mieszkasz-województwo.Też lubię słuchać.Jednak jak pdp nadaje,to niekoniecznie.:buziaczki:

Okolice Częstochowy. Uniżenie dziękuję.
02 lipca 2017 19:01 / 2 osobom podoba się ten post
Rambo8

Okolice Częstochowy. Uniżenie dziękuję. :buziaki1:

Sławek.Zlituj się.Wywal ze swojego słownika"uniżenie".Fajny facet z Ciebie,bez uniżoności.