Nieocenione Opiekunki

23 sierpnia 2017 13:24 / 3 osobom podoba się ten post
On i ona. Ona niepełnosprawna, on pełnosprawny. Są parą. Ale on nie chce z nią dzielić całego swojego życia. O tym tutaj
http://nieocenioneopiekunki.com/on-i-ona/

23 sierpnia 2017 13:59 / 4 osobom podoba się ten post
krymas148

On i ona. Ona niepełnosprawna, on pełnosprawny. Są parą. Ale on nie chce z nią dzielić całego swojego życia. O tym tutaj
http://nieocenioneopiekunki.com/on-i-ona/

Jaka Ona,  jaka Ona?? ,,,,,,,,,,,,,,       
23 sierpnia 2017 15:11
krymas148

On i ona. Ona niepełnosprawna, on pełnosprawny. Są parą. Ale on nie chce z nią dzielić całego swojego życia. O tym tutaj
http://nieocenioneopiekunki.com/on-i-ona/

A ona mimo wszystko,bo to jedyny,który się nią zainteresował jako tako,bo tata....Strasznie smutne:(
23 sierpnia 2017 16:38 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

A ona mimo wszystko,bo to jedyny,który się nią zainteresował jako tako,bo tata....Strasznie smutne:(

Smutne? Jeśli przyjmiemy, że życie jest smutne, to tak, smutne, w innym wypadku niekoniecznie.

Dla mnie to przyjaźń, przywiązanie, sympatia, pewnie też współczucie (jeśli pan wrażliwy, a na to opowieść wskazuje), ale nie miłość. Myślę oczywiście o bohaterze historii.
23 sierpnia 2017 20:54 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Jaka Ona,  jaka Ona?? ,,,,,,,,,,,,,,:nie wolno:    :nie wolno:    :nie wolno:

Zbieżność przypadkowa... oczywiście Niezamierzona. :)
23 sierpnia 2017 21:02 / 2 osobom podoba się ten post
Można różnie spojrzeć na ten związek. Z jednej strony fajnie, że mogą być kilkadziesiąt dni w roku razem. Oni naprawdę cieszą się, że dni mogą spędzać wspólnie. Z drugiej strony widziałam jej smutek, gdy mówiła, że on nie może, nie chce na stałe z nią zamieszkać. Rozmawialiśmy kilka razy. Ale mam kontakt z Nią. Też zastanawiałam sie, czy to współczucie. Chociaż On naprawdę jest taki inny i po kilku dniach mogłabym stwierdzić, że mu na Niej zależy.
23 sierpnia 2017 21:50 / 7 osobom podoba się ten post
Helena2311

Ludzie niepełnosprawni są trochę inni od nas zdrowych.Mają bariery nie do pokonania.W pewnym sensie mają pretensje do nas zdrowych.Bo dlaczego ją a nie innych dotknęła niepełnosprawność.Koty.Przelała na nie całą miłość.Nie ma dzieci i mnie,to nie dziwi.Dałabym po gębie weterynarzowi.Pozdrawiam.:-)

Ludzie niepełnosprawni są inni???
Pisz proszę w swoim imieniu. Ponieważ nie zgadzam się z Twoim rozumowaniem w tym temacie. 
W pewnym sensie mają pretensje???  Jesteś całkowicie pewna, że jesteś zupełnie zdrowa??
Jesli uważasz siebie za taką zdrową, to wiedz o tym, że w ułamku sekundy możesz także dołączyć do tych "trochę innych", i mieć " bariery nie do pokonania". 
Kolejnym razem, zanim napiszesz tu co, głęboko się najpierw zastanów.
23 sierpnia 2017 22:18 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Ludzie niepełnosprawni są inni???
Pisz proszę w swoim imieniu. Ponieważ nie zgadzam się z Twoim rozumowaniem w tym temacie. 
W pewnym sensie mają pretensje???  Jesteś całkowicie pewna, że jesteś zupełnie zdrowa??
Jesli uważasz siebie za taką zdrową, to wiedz o tym, że w ułamku sekundy możesz także dołączyć do tych "trochę innych", i mieć " bariery nie do pokonania". 
Kolejnym razem, zanim napiszesz tu co, głęboko się najpierw zastanów.

Ja również nie zgadzam się z takim rozumowaniem ,mało tego uważam że nie są wogóle inni .To ludzie pełnosprawni robią z nich tylko "Innych".Ciekawe dlaczego? żeby czuć swoją wyższość??
24 sierpnia 2017 10:45 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

Ludzie niepełnosprawni są inni???
Pisz proszę w swoim imieniu. Ponieważ nie zgadzam się z Twoim rozumowaniem w tym temacie. 
W pewnym sensie mają pretensje???  Jesteś całkowicie pewna, że jesteś zupełnie zdrowa??
Jesli uważasz siebie za taką zdrową, to wiedz o tym, że w ułamku sekundy możesz także dołączyć do tych "trochę innych", i mieć " bariery nie do pokonania". 
Kolejnym razem, zanim napiszesz tu co, głęboko się najpierw zastanów.

Pisałam w swoim imieniu.Masz prawo nie zgadzać się z moją opinią.Ostatnio jesteś bardzo złośliwy,ale to Twój problem,nie mój.Wyobraź sobie,że mam świadomość,że w życiu różnie bywa.Dla jasności.Nie traktuję ludzi niepełnosprawnych"jako gorszego sortu".Nie będę czekać na Twoje przyzwolenie,czy mogę coś napisać.Bez obrazy.
24 sierpnia 2017 10:53 / 4 osobom podoba się ten post
moni.r

Ja również nie zgadzam się z takim rozumowaniem ,mało tego uważam że nie są wogóle inni .To ludzie pełnosprawni robią z nich tylko "Innych".Ciekawe dlaczego? żeby czuć swoją wyższość??

Gdzie napisałam,że są gorsi?Napisałam,że są inni,bo to Im-niepełnosprawnym wydaje się,że są inni,nieakceptowani.Czy wszystko mam wykładać"łopatologicznie"?A może mam napisać specjalny elaborat?!W,którym miejscu napisałam,ze jestem lepsza?Jak ja lubię,jak innym się wmawia coś czego nie powiedzieli!Bez odbioru!
24 sierpnia 2017 13:44 / 7 osobom podoba się ten post
Helena2311

Gdzie napisałam,że są gorsi?Napisałam,że są inni,bo to Im-niepełnosprawnym wydaje się,że są inni,nieakceptowani.Czy wszystko mam wykładać"łopatologicznie"?A może mam napisać specjalny elaborat?!W,którym miejscu napisałam,ze jestem lepsza?Jak ja lubię,jak innym się wmawia coś czego nie powiedzieli!Bez odbioru!

To samo można powiedzieć o ludziach pełniosprawnych. Takie same odczucia mają np. osoby otyłe czy za chude albo np. z dlugim nosem czy ogromnymi uszami.
24 sierpnia 2017 13:48 / 5 osobom podoba się ten post
moni.r

Ja również nie zgadzam się z takim rozumowaniem ,mało tego uważam że nie są wogóle inni .To ludzie pełnosprawni robią z nich tylko "Innych".Ciekawe dlaczego? żeby czuć swoją wyższość??

Jest wiele ludzi którzy czyją się nieakceptowani. Wśród nich są zarówno pełnosprawni jak i niepełnosprawni. 
24 sierpnia 2017 15:19 / 3 osobom podoba się ten post
Helena2311

Gdzie napisałam,że są gorsi?Napisałam,że są inni,bo to Im-niepełnosprawnym wydaje się,że są inni,nieakceptowani.Czy wszystko mam wykładać"łopatologicznie"?A może mam napisać specjalny elaborat?!W,którym miejscu napisałam,ze jestem lepsza?Jak ja lubię,jak innym się wmawia coś czego nie powiedzieli!Bez odbioru!

JA umiem czytać ze zrozumieniem i bez odbioru miało być!! ale Gdzie ja napisałam że Helena2311 Uważa że są głupi???Łopatologicznie mi nie musi nikt Nic tłulmaczyć! a Moje zdanie mam prawo wyraźić jak każdy!!
24 sierpnia 2017 15:40 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

To samo można powiedzieć o ludziach pełniosprawnych. Takie same odczucia mają np. osoby otyłe czy za chude albo np. z dlugim nosem czy ogromnymi uszami.

To wszystko zależy od nas.Jak siebie postrzegamy.
24 sierpnia 2017 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

JA umiem czytać ze zrozumieniem i bez odbioru miało być!! ale Gdzie ja napisałam że Helena2311 Uważa że są głupi???Łopatologicznie mi nie musi nikt Nic tłulmaczyć! a Moje zdanie mam prawo wyraźić jak każdy!!

Słowo głupi nie padło,ani w mojej wypowiedzi,ani Twojej,Koleżanko.Ja również mam prawo wypowiadać moje zdanie.