Co dzisiaj gotujesz na obiad? 11

14 sierpnia 2017 16:42 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Barszcz czerwony zabielany śmietaną z ziemniakami. 
Marzy mi się botwinka, taka prawdziwa z listeczkami, moze jak zdążę to w domu ugotuję.

Botwinkę, jak i wiele innych warzyw mam tu w ogrodzie.

A fasolkę (też z ogródka) zrobilam z cebulką i octem, bo ja nie jadam śmietany, kefiru.
14 sierpnia 2017 21:12 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Trzydniowa sałatka warzywna jest do wywalenia, nie do jedzenia.

Jedlismy i zyjemy,byla dobra.
14 sierpnia 2017 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Campari z sokiem pomarańczowym, greipfrutowym lub jabłkowym, to aperitif, który pijemy przed jedzeniem dla pobudzenia apetytu. I pije się to to na stojąco.

Na stojąco? ,,,,,, też przyjemnie
14 sierpnia 2017 22:40 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

U mnie tylko kukurydza, rzepak, pszenica, buraki pastewne i marchew. 
Dziekuje za dobre chęci ale już nie zdążę odebrac, w środę na urlop spadam. 

Miłego wypoczynku.
14 sierpnia 2017 22:52 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Jedlismy i zyjemy,byla dobra.

Są ludzie wybredni ,wymagający i ci drudzy, którym niewiele do szczęścia w talerzu potrzeba. Na ten przykład ja. Mnie jest łatwo zadowolić i prawie wszystko wciągam ze smakiem, nawet chleb z majonezem i musztardą lub keczupem + sól i pieprz i pycha ! Zresztą proste jedzenie jest tez zdrowe       Dzisiaj zbierałam miętę w ogrodzie,taką trochę dziką i poniemiecką, ale ciekawie pachnie,tak bardziej aromatycznie. Wymyłam i rozłożyłam na parapetach ,zeby ususzyć ,na zimę do napojów, naturalnych ;) ,mikstur takich ;)    zdrowotnych. Tutaj na wsi nawet ksiądz takie pije i jeszcze chyba przepis podał dalej....
14 sierpnia 2017 23:02 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Są ludzie wybredni ,wymagający i ci drudzy, którym niewiele do szczęścia w talerzu potrzeba. Na ten przykład ja. Mnie jest łatwo zadowolić i prawie wszystko wciągam ze smakiem, nawet chleb z majonezem i musztardą lub keczupem + sól i pieprz i pycha ! Zresztą proste jedzenie jest tez zdrowe :tak:      Dzisiaj zbierałam miętę w ogrodzie,taką trochę dziką i poniemiecką, ale ciekawie pachnie,tak bardziej aromatycznie. Wymyłam i rozłożyłam na parapetach ,zeby ususzyć ,na zimę do napojów, naturalnych ;) ,mikstur takich ;)  :dwa piwa:  zdrowotnych. Tutaj na wsi nawet ksiądz takie pije i jeszcze chyba przepis podał dalej....

Mam w domu miete w doniczkach, poprosze corke to zrobi zdjecia i zamieszcze. Pachnie to cholerstwo bardzo i dajemy kilka listkow do wody z cytryna. Mnie nie odchudzilo ale ona uwaza,ze na linie jak znalazl.
14 sierpnia 2017 23:33 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Jedlismy i zyjemy,byla dobra.

Można robić podstawowe błędy ortograficzne i żyć, można nie chodzić do szkół żadnych i też żyć, można się nie myć, nie sprzątać i żyć.
Można żyć  nie robiąc lub robiąc wiele rzeczy. Życie można przeżyć na różne sposoby. 
A można w ogóle nic nie robić i też żyć.
Dobranoc.
14 sierpnia 2017 23:56 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Miłego wypoczynku.

A dziękuje, będzie miły :)
15 sierpnia 2017 07:30 / 6 osobom podoba się ten post
Ziemniaczki smazone jajko sadzone ,szpinak
15 sierpnia 2017 10:43 / 4 osobom podoba się ten post
Kartoflanka wg.przepisu mojego taty.
15 sierpnia 2017 11:26 / 5 osobom podoba się ten post
Kotlety mielone,kartoffel pueree,sałata. Na deser wypad na jezioro,odstresować się muszę.
15 sierpnia 2017 12:11 / 5 osobom podoba się ten post
Zostało mi trochę za dużo makaronu po wczorajszym spaghetti więc dzisiaj zapiekanka śmieciowa. Warzywa + makaron + ser i do piekarnika.
15 sierpnia 2017 12:41 / 3 osobom podoba się ten post
Naleśniki z musem jabłkowym.
Melon w rękę.
Campari.

Teraz idę w góry.
15 sierpnia 2017 18:48 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Naleśniki z musem jabłkowym.
Melon w rękę.
Campari.

Teraz idę w góry.

 Melon w rękę??
15 sierpnia 2017 19:58 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

 Melon w rękę?? :-)

Taaaa, w sensie, że nie w sałatce np. a pokrojony w plastry jak arbuz.